x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/204482713.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237832238.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237832239.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/254293726.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/258003631.jpg?ts=1
Philips Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89 Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89 Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/89 Philips biedt relevante software-updates aan gedurende een periode van 2 jaar na de aankoopdatum.\n\nAlles-in-één opzetborstel voor een complete verzorging\nPoets zonder compromissen met de A3 Premium alles-in-één opzetborstel onze beste borstel ooit. De borstelharen staan in een specifieke hoek en verwijderen zo tot wel 20x meer tandplak, zelfs op moeilijk bereikbare plekken. Driehoekige uiteinden verwijderen tot 100% meer vlekken in minder dan twee dagen en de langere borstelharen zorgen voor een grondige reiniging van uw tandvlees, dat tot 15x gezonder wordt in slechts twee weken. Een complete verzorging zonder van opzetborstel te hoeven veranderen. Wist u dat opzetborstels minder effectief worden na 3 maanden gebruik? Onze BrushSync-functie kan u eraan herinneren wanneer het bijna tijd is om ze te vervangen.\nGezonde gewoonten beginnen en vasthouden\nDe DiamondClean 9000 geeft u de begeleiding die u nodig hebt om gezonde poetsgewoonten te verbeteren en vast te houden tussen de t (8)
  • 08710103993872
  • HX9917/89
3
  • Technische details
    • Bedoeld voor: Volwassenen
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Tandenborstel modi: Dagelijke verzorging, Whitening, Delicaat, Tandvleesverzorging, Grondige reiniging
    • Druksensor: Ja
    • Aanpasbare snelheid: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Tandenborstel frequentie (pulsaties): 62000 bewegingen per minuut
    • Verlicht display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Elektrische tandenborstel functies: Timer, Druksensor, Instelbare snelheid
    • Aantal snelheden: 3
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief opzetborstels: 2
    • Aantal handvatten opgenomen: 1 stuks
    • Acculader: Ja
    • Draagtas: Ja
  • Design
    • Vorm: Ovaal
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Energie
    • AC input voltage: 110 V
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 336 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Oplaadbare batterij: Ja
  • Beeldscherm
    • Display type: LED
  • Indicatie
    • Batterijniveauindicator: Ja
  • 190.00 237.00 EUR 3
    3
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Philips Sonicare DiamondClean Smart Series 9000 HX9917/89 - Elektrische tandenborstel - Zwart190.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Philips biedt relevante software-updates aan gedurende een periode van 2 jaar na de aankoopdatum.\n\nAlles-in-één opzetborstel voor een c...190.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Philips Sonicare DiamondClean Smart 9000 HX9917/88 ben je verzekerd van een goede mondhygiëne. Je kiest uit 4 verschillende poetss...237.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Boombrush Duo Pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202860467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248108957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233421152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202860468.jpg?ts=1
      Boombrush Boombrush Duo Pack Duo Pack Duo Pack Ontdek de kracht van sonisch poetsen met de Boombrush Sonische Tandenborstel Zwart & Wit DUOSET.90 dagen batterijduur! (1)
      Boombrush Duo Pack
      • 07446038595522
      • TBDUO
      1
    • Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888187.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220888195.jpg?ts=1
      Oral-B Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel Genius 8000N elektrische tandenborstel Genius 8000N elektrische tandenborstel De Oral-B GENIUS 8000/8200 elektrische tandenborstel draagt bij aan een verbetering van uw poetstechniek.Voorzien van Bluetooth en de nieuwste Li-Ion accu. (2)
      Oral-B Genius 8000N elektrische tandenborstel
      • 04210201171829
      • 04210201171843
      • 80297579
      • 171829
      1
      deal
    • Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167165905.jpg?ts=1
      Oral-B Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET De nieuwste Oral-B Vitality 100 ziet er niet alleen prachtig uit, hij heeft ook een nieuwe timerfunctie en is verkrijgbaar als DUOSET in de kleuren wit en zwart. (12)
      Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • 07440840275290
      1
      deal
    • Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143538507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140219921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198471330.jpg?ts=1
      Gum Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar Tandenborstel Kids 7-9 Jaar Tandenborstel Kids 7-9 Jaar GUM Kids tandenborstel 7-9- jaar Kleurrijk monsterlijk licht knippert gedurende 1 minuut om kinderen te helpen langer te poetsen. Poets het bovengebit tot het licht stopt en herhaal dit voor het ondergebit. Met leuke zuignap om de borstel schoon te houden. (1)
      Gum Tandenborstel Kids 7-9 Jaar
      • 07630019902595
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 174.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 174.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 174.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 161.79
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 161.79
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 161.79
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 161.79
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 161.79
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 161.79
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 186.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 180.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 180.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 180.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 180.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 180.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 188.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 237.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 237.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 237.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 208.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 208.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 237.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 208.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 237.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 237.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 237.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 248.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 248.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 248.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 248.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 248.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 248.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 208.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 208.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 190.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be