x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adidas Jongens slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Adidas Strand-/badschoen 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144672322.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144161931.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202140177.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177895741.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181343201.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen 'Adilette' Strand-/badschoen 'Adilette' Strand-/badschoen 'Adilette' Type: badslippers; Type bovenmateriaal: Synthetisch; Bovenmateriaal: EVA, Wolkenschuim; Type zool: Kunststof; Zolen: EVA; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Aanvullende gegevens: zacht wolkenschuim voetbed, meer uit één stuk, voorgevormde EVA-gordel, aangenaam licht draagcomfort, Sneldrogend materiaal (1)
      Adidas Strand-/badschoen 'Adilette'
      • 04060509396734
      • ADI1362002000001
      5
      21.98 EUR
    • Adidas Strand-/badschoen 'Adilette'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75916803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137881014.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133568669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185899727.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/67498855.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen 'Adilette' Strand-/badschoen 'Adilette' Strand-/badschoen 'Adilette' Dit is de populaire Adidas ADILETTE MEN slipper! Een heel comfortabel lichtgewicht item dat niet kan ontbreken in je garderobe. De band heeft een mooi textuur met de bekende witte strepen en is gevoerd met lekker zacht textiel. Het voorgevormde voetbed zorgt voor langdurig comfort. En hij is ook nog eens heel makkelijk schoon te maken! (1)
      Adidas Strand-/badschoen 'Adilette'
      • 04893980584617
      • ch-fashionforless-nl-23420
      • Ado0107002003000
      5
      deal
      38.90 EUR
    • Adidas Strand-/badschoen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144309840.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200841838.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158896496.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188314545.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200841051.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen Strand-/badschoen Strand-/badschoen Kleur: Core Black/Cloud White/Core Black (1)
      Adidas Strand-/badschoen
      • 04059808213026
      • ADI1325001000005
      3
      16.88 EUR
    • Adidas Open schoenen 'Adilette Lite J'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153847159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209007481.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151378405.jpg
      Adidas Adidas Open schoenen 'Adilette Lite J' Open schoenen 'Adilette Lite J' Open schoenen 'Adilette Lite J' Adidas Jongens Badslippers Adilette Lite J - Wit - Maat 40,5 (1)
      Adidas Open schoenen 'Adilette Lite J'
      • 04062052969106
      2
      23.74 EUR
    • Adidas Strand-/badschoen 'AltaSwim'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110533851.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152187502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158164549.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158164546.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158164545.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen 'AltaSwim' Strand-/badschoen 'AltaSwim' Strand-/badschoen 'AltaSwim' adidas Altaswim C Meisjes Sandalen - Core Pink S17/Ftwr White - Maat 33 (1)
      Adidas Strand-/badschoen 'AltaSwim'
      • 04057283558373
      2
      29.95 EUR
    • Adidas Altaswim C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151268178.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157258488.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162034386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161845031.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161845030.jpg
      Adidas Adidas Altaswim C Altaswim C Altaswim C Altaswim C (1)
      Adidas Altaswim C
      • 04062053326465
      • 04062051640648
      2
      18.18 EUR
    • Adidas Strand-/badschoen 'ADILETTE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201733646.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169565386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197237086.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168325849.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168325848.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen 'ADILETTE' Strand-/badschoen 'ADILETTE' Strand-/badschoen 'ADILETTE' Met deze badslippers laten de kids zien dat ze adidas fan zijn. Ze hebben een voorgevormde wreefband uit één stuk met 3-Stripes bovenop. Het wolkenzachte voetbed bestaat uit sneldrogend dempend materiaal voor relaxt comfort. Producteigenschappen: Zachte badslippers voor onder de douche. Normale pasvorm Instapperconstructie Wreefband uit één stuk gegoten EVA Lichtgewicht model (1)
      Adidas Strand-/badschoen 'ADILETTE'
      • 04064039642033
      • ADI1325003000007
      1
      deal
      22.98 EUR
    • Adidas - adilette lite j - Roodlicht
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182129677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172842016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180636020.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180636019.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172405717.jpg
      Adidas Adidas - adilette lite j - Roodlicht - adilette lite j - Roodlicht - adilette lite j - Roodlicht Relaxen bij het zwembad? Of dromen van zomerse dagen? Voel in de zachte dempin g van deze junior adidas badslippers de goede vibes vanaf je voeten omhoog strom en. Waar je ze ook draagt, de felgekleurde bloemen van HER Studio London laten j ouw zonnige persoonlijkheid opbloeien. (1)
      Adidas - adilette lite j - Roodlicht
      • 04064037506139
      1
      deal
      40.94 EUR
    • Adidas Strand-/badschoen 'BA7129'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149708769.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176042765.jpg
      Adidas Adidas Strand-/badschoen 'BA7129' Strand-/badschoen 'BA7129' Strand-/badschoen 'BA7129' Deze junior Adilette badslippers roepen het gevoel op van zonnige middagen aan de rand van het zwembad. Ze zijn tegelijkertijd simpel en trendy, en langs het water net zo stijlvol als tijdens een zomerse avond uit. De wreefband met 3-Str ipes ziet er nog steeds tijdloos uit, toch bestaat-ie al sinds 1972. Het voorgev ormde voetbed houdt je onderweg comfortabel. (1)
      Adidas Strand-/badschoen 'BA7129'
      • 04060516916819
      1
      deal
      42.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apollo (apollo)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Arezzo (arezzo)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banlieue (banlieue)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Bing (bing)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cartago (cartago)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deabused (deabused)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Givenchy (givenchy)
      • Go Bananas (go_bananas)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Haflinger (haflinger)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kanna (kanna)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lazamani (lazamani)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • OOfos (oofos)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Prada (prada)
      • Princesses Disney (princesses_disney)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Sanuk (sanuk)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sidas (sidas)
      • Sinner (sinner)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • TY (ty)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Versace (versace)
      • Verton (verton)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be