x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BOSS slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • BOSS Muiltjes 'Bay_Slid'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156077921.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153372608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148829705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174350003.jpg
      BOSS BOSS Muiltjes 'Bay_Slid' Muiltjes 'Bay_Slid' Muiltjes 'Bay_Slid' Deze zwarte lichtgewicht badslipper BAY Slid RBLG komt uit de collectie van het merk Boss. Dit model heeft een glad rubberen band met oversized gouden merkopdruk en een rubberen licht voorgevormd voetbed. Het profiel onder de loopzool zorgt voor een goede grip. (1)
      BOSS Muiltjes 'Bay_Slid'
      • 04037555694435
      • BSS1027002000002
      3
      most_sold
      55.81 EUR
    • BOSS teenslippers pacific blauw III - 41-42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189878300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186046594.jpg
      BOSS BOSS teenslippers pacific blauw III - 41-42 teenslippers pacific blauw III - 41-42 teenslippers pacific blauw III - 41-42 Hoogwaardige afwerking. (1)
      BOSS teenslippers pacific blauw III - 41-42
      • 04047393978475
      • 04047393348094
      3
      49.95 EUR
    • BOSS Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156016141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173383562.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172911603.jpg
      BOSS BOSS Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit Hugo Boss Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit (1)
      BOSS Slippers - Maat 44 - Mannen - navy - wit
      • 04046303269740
      2
      49.95 EUR
    • BOSS Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156016141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173335847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172911603.jpg
      BOSS BOSS Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit Hugo Boss Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit (1)
      BOSS Slippers - Maat 43 - Mannen - navy - wit
      • 04046303332543
      2
      49.95 EUR
    • BOSS Gele Boss Kids Sandalen Sandalen Geel | Maat 34
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175879090.jpg
      BOSS BOSS Gele Boss Kids Sandalen Sandalen Geel | Maat 34 Gele Boss Kids Sandalen Sandalen Geel | Maat 34 Gele Boss Kids Sandalen Sandalen Geel | Maat 34 Deze gele lichtgewicht badslipper SANDALEN komt uit de collectie van het merk Boss Kids. Dit model heeft een glad rubberen band met oversized zwarte merkopdruk en een rubberen licht voorgevormd voetbed. Het sterrenprofiel onder de loopzool zorgt voor een goede grip. (1)
      BOSS Gele Boss Kids Sandalen Sandalen Geel | Maat 34
      • 03143160384188
      1
      deal
      48.90 EUR
    • BOSS heren slippers BOSS - navy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156010492.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147310295.jpg
      BOSS BOSS heren slippers BOSS - navy heren slippers BOSS - navy heren slippers BOSS - navy Hugo Boss heren slippers BOSS - navy (1)
      BOSS heren slippers BOSS - navy
      • 04037555694725
      1
      44.65 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 53 1/3 (53_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Arezzo (arezzo)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banlieue (banlieue)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartago (cartago)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copacabana (copacabana)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deabused (deabused)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Givenchy (givenchy)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hausmarke (hausmarke)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Hurley (hurley)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kanna (kanna)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Magnanni (magnanni)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • OOfos (oofos)
      • OXMOX (oxmox)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Princesses Disney (princesses_disney)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sidas (sidas)
      • Sinner (sinner)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verton (verton)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be