x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Josh V slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Josh V Beige Josh V Slippers Helga Beige | Maat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187603546.jpg
      Josh V Josh V Beige Josh V Slippers Helga Beige | Maat 37 Beige Josh V Slippers Helga Beige | Maat 37 Beige Josh V Slippers Helga Beige | Maat 37 Het Nederlandse fashion- en lifestylelabel Josh V van modeontwerpster Josh Veldhuizen staat bekend om haar stijlvolle en elegante collecties die wereldwijd vrouwenharten sneller doen kloppen. Josh V creëert toegankelijke en tegelijkertijd luxueuze, prêt-à-porter collecties die thuishoren in de garderobe van iedere zelfbewuste vrouw die graag stijlvol voor de dag wil komen. Deze nudekleurige elegante slipper Helga is volledig uitgevoerd in zacht en soepel leer en heeft een gewatteerde, oversiz... (1)
      Josh V Beige Josh V Slippers Helga Beige | Maat 37
      • 08719726087135
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Josh V Beige Josh V Slippers Watson Beige | Maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182964782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178740400.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178740398.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178740393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178740396.jpg
      Josh V Josh V Beige Josh V Slippers Watson Beige | Maat 38 Beige Josh V Slippers Watson Beige | Maat 38 Beige Josh V Slippers Watson Beige | Maat 38 Het Nederlandse fashion- en lifestylelabel Josh V van modeontwerpster Josh Veldhuizen staat bekend om haar stijlvolle en elegante collecties die wereldwijd vrouwenharten sneller doen kloppen. Josh V creëert toegankelijke en tegelijkertijd luxueuze, prêt-à-porter collecties die thuishoren in de garderobe van iedere zelfbewuste vrouw die graag stijlvol voor de dag wil komen. Deze off-white slipper Watson heeft een driedubbele wreefband van geweven textiel met een speelse bohemian print. Het voe... (1)
      Josh V Beige Josh V Slippers Watson Beige | Maat 38
      • 08719726086909
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 53 1/3 (53_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Arezzo (arezzo)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banlieue (banlieue)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartago (cartago)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copacabana (copacabana)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deabused (deabused)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Givenchy (givenchy)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hausmarke (hausmarke)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Hurley (hurley)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kanna (kanna)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Magnanni (magnanni)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • OOfos (oofos)
      • OXMOX (oxmox)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Princesses Disney (princesses_disney)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sidas (sidas)
      • Sinner (sinner)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verton (verton)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be