x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Joya Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Joya Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Joya Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Joya Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228308676.jpg?ts=1
Joya Joya Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40 Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40 Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40 Bestel Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Joya bij Etrias. (1)
  • 07640491367805
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Dames
    • Schoenmaat: 40
  • Design
    • Kleur: Beige
    • Materiaal: Leer
  • 159.95 159.95 EUR 2
    2
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Sandaal Joya Women Flores Beige Metallic-Schoenmaat 40 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Joya bij Etrias.159.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      Dit is de Flores sandaal van het merk Joya. Het materiaal van deze prachtige sandaal bestaat uit volnerfleer en veloursleer met een voeri...159.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Scholl Slipper Scholl Women Pescura Flat Matt Pink-Schoenmaat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232947317.jpg?ts=1
      Scholl Scholl Slipper Scholl Women Pescura Flat Matt Pink-Schoenmaat 36 Slipper Scholl Women Pescura Flat Matt Pink-Schoenmaat 36 Slipper Scholl Women Pescura Flat Matt Pink-Schoenmaat 36 De Pescura Flat slipper van Scholl is een waar icoon uit de jaren 70. De slipper geeft elke look een retro touch! Gemaakt van hoogwaardige materialen als be... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Scholl Slipper Scholl Women Pescura Flat Matt Pink-Schoenmaat 36
      • 08004373083815
      1
    • Sacha Blauwe slippers met gestreepte band
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460944.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Blauwe slippers met gestreepte band Blauwe slippers met gestreepte band Blauwe slippers met gestreepte band Deze stoere blauwe slippers uit de Men Casual Collection van Sacha zijn ideaal voor het warme weer! De slippers lopen niet alleen super comfortabel, maar zijn door de taupe gestreepte details ook nog eens erg stijlvol. De buitenzijde is gemaakt van leer en canvas en de binnenzijde is volledig van leer. Combineer de slippers met een short en overhemd met korte mouwen voor de ultieme zomer look! Om zo lang mogelijk te profiteren van deze schoenen kun je de bijbehorende onderhoudsproducten gebru... (1)
      Sacha Blauwe slippers met gestreepte band
      1
    • Sacha Zwarte leren muiltjes met kitten heel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186463146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186463157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186463173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186463167.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186463152.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Zwarte leren muiltjes met kitten heel Zwarte leren muiltjes met kitten heel Zwarte leren muiltjes met kitten heel Kitten heels zijn weer terug van weggeweest en we love it! Deze classy zwarte variant komt uit de Women Premium collectie van Sacha. Over de voet loopt een brede gevlochten band, wat de muiltjes super modieus en trendy maken. De kitten heel heeft een hoogte van circa 6 cm, gemeten vanaf de hiel. De buitenzijde is gemaakt van leer en de binnenzijde van synthetisch materiaal. Combineer het muiltje met een blauwe jeans of een pantalon en blouse voor een stijlvolle look. Maak gebruik van de juist... (1)
      Sacha Zwarte leren muiltjes met kitten heel
      1
    • Sacha Blauwe slippers met gestreepte band
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186460944.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Blauwe slippers met gestreepte band Blauwe slippers met gestreepte band Blauwe slippers met gestreepte band Deze stoere blauwe slippers uit de Men Casual Collection van Sacha zijn ideaal voor het warme weer! De slippers lopen niet alleen super comfortabel, maar zijn door de taupe gestreepte details ook nog eens erg stijlvol. De buitenzijde is gemaakt van leer en canvas en de binnenzijde is volledig van leer. Combineer de slippers met een short en overhemd met korte mouwen voor de ultieme zomer look! Om zo lang mogelijk te profiteren van deze schoenen kun je de bijbehorende onderhoudsproducten gebru... (1)
      Sacha Blauwe slippers met gestreepte band
      1
    • min
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be