x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Moses slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140785486.jpg
      Moses Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 40 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 40 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 40 De Freedom Moses slippers zien er niet alleen leuk uit, ze zijn waterbestendig, zijn makkelijk schoon te maken en hebben de heerlijke geur van melk en honing. Hiernaast zitten ze zo lekker, dat je ze het liefst altijd aan hebt. De Moses slippers zijn gemaakt van PCU, een superieure duurzame kwaliteit, milieuvriendelijk plastic met luchtinjectie. Deze unieke combinatie van materialen zorgt voor een duurzame en uiterst comfortabele loopervaring. Een musthave voor deze zomer dus! * Duurzaam geïn... (1)
      Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 40
      • 00689860371293
      1
      most_sold
      39.00 EUR
    • Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140785486.jpg
      Moses Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 38 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 38 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 38 De Freedom Moses slippers zien er niet alleen leuk uit, ze zijn waterbestendig, zijn makkelijk schoon te maken en hebben de heerlijke geur van melk en honing. Hiernaast zitten ze zo lekker, dat je ze het liefst altijd aan hebt. De Moses slippers zijn gemaakt van PCU, een superieure duurzame kwaliteit, milieuvriendelijk plastic met luchtinjectie. Deze unieke combinatie van materialen zorgt voor een duurzame en uiterst comfortabele loopervaring. Een musthave voor deze zomer dus! * Duurzaam geïn... (1)
      Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 38
      • 00689860371286
      1
      39.00 EUR
    • Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140785486.jpg
      Moses Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 36 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 36 Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 36 De Freedom Moses slippers zien er niet alleen leuk uit, ze zijn waterbestendig, zijn makkelijk schoon te maken en hebben de heerlijke geur van melk en honing. Hiernaast zitten ze zo lekker, dat je ze het liefst altijd aan hebt. De Moses slippers zijn gemaakt van PCU, een superieure duurzame kwaliteit, milieuvriendelijk plastic met luchtinjectie. Deze unieke combinatie van materialen zorgt voor een duurzame en uiterst comfortabele loopervaring. Een musthave voor deze zomer dus! * Duurzaam geïn... (1)
      Moses Freedom Slippers Lagoon Slippers dames Blauw 36
      • 00689860371279
      1
      39.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apollo (apollo)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Arezzo (arezzo)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banlieue (banlieue)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Bing (bing)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartago (cartago)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copacabana (copacabana)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deabused (deabused)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Givenchy (givenchy)
      • Go Bananas (go_bananas)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Haflinger (haflinger)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kanna (kanna)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • MazzelTov (mazzeltov)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • OOfos (oofos)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Princesses Disney (princesses_disney)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Sanuk (sanuk)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sidas (sidas)
      • Sinner (sinner)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • TY (ty)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Versace (versace)
      • Verton (verton)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be