x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PS Poelman slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • PS Poelman veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614455.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201458446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201458445.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137528330.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201458442.jpg
      PS Poelman PS Poelman veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige PS Poelman veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige (1)
      PS Poelman veterboot, Veterschoenen, Meisje, Maat 37, beige
      • 07438214851829
      • 07909224812921
      1
      most_sold
      83.94 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158659931.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 42
      • 08719294155229
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158646952.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156090459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156090463.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38 Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38 Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 38
      • 08719294154758
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158563124.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 39
      • 08719294155144
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158599650.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 41
      • 08719294155168
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158661473.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 36
      • 08719294155113
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158660207.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 38
      • 08719294155137
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158562360.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156090459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156090463.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41 Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41 Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Zwart - Maat 41
      • 08719294154789
      1
      deal
      29.95 EUR
    • PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158660208.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156142457.jpg
      PS Poelman PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40 Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40 PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40 (1)
      PS Poelman Dames Slippers met Studs - Nyx - Wit - Maat 40
      • 08719294155151
      1
      deal
      29.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 53 1/3 (53_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Arezzo (arezzo)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banlieue (banlieue)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cartago (cartago)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copacabana (copacabana)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deabused (deabused)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Givenchy (givenchy)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hausmarke (hausmarke)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Hurley (hurley)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kanna (kanna)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • OOfos (oofos)
      • OXMOX (oxmox)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sidas (sidas)
      • Sinner (sinner)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • Trolls (trolls)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verton (verton)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be