x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Reef Little Ahi Watercolor | 19/20

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Reef Little Ahi Watercolor | 19/20
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Reef Little Ahi Watercolor | 19/20
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Reef Little Ahi Watercolor | 19/20
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229901891.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228992302.jpg?ts=1
Reef Reef Little Ahi Watercolor | 19/20 Little Ahi Watercolor | 19/20 Little Ahi Watercolor | 19/20 De Reef Little Ahi is speciaal ontworpen voor kinderen die lekker buiten willen spelen. De synthetische bandjes hebben een zachte voering en het anatomisch gevormd voetbed is van EVA waar de kindjes met gemak de hele dag op kunnen rondrennen. De maten 19/20 tot en met 28/29 worden geleverd met een verwijderbaar hielbandje. Super zacht gevormd EVA voetbed met leuke print Duurzame high density EVA buitenzool Synthetisch bandje Zachte polyester geweven voering voor comfort Dit product past preci... (1)
  • 00195333125060
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Meisjes
    • Schoenmaat: 34, 19
  • Design
    • Kleur: Roze
  • 26.05 26.05 EUR 1
    1
    • Slippers Slippers
      De Reef Little Ahi is speciaal ontworpen voor kinderen die lekker buiten willen spelen. De synthetische bandjes hebben een zachte voering...26.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232947293.jpg?ts=1
      Scholl Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Deze slipper komt uit de Josephine collectie van het merk Scholl. Het is de ideale slipper om een wandeling op te maken, naar het strand te gaan of gewoon o... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42
      • 08004373254130
      1
    • Scholl Slipper Scholl Women Josephine Khaki-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232947297.jpg?ts=1
      Scholl Scholl Slipper Scholl Women Josephine Khaki-Schoenmaat 39 Slipper Scholl Women Josephine Khaki-Schoenmaat 39 Slipper Scholl Women Josephine Khaki-Schoenmaat 39 Deze slipper komt uit de Josephine collectie van het merk Scholl. Het is de ideale slipper om een wandeling op te maken, naar het strand te gaan of gewoon o... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Scholl Slipper Scholl Women Josephine Khaki-Schoenmaat 39
      • 08004373171826
      1
    • Scholl Slipper Scholl Women Alba Orange-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232947362.jpg?ts=1
      Scholl Scholl Slipper Scholl Women Alba Orange-Schoenmaat 39 Slipper Scholl Women Alba Orange-Schoenmaat 39 Slipper Scholl Women Alba Orange-Schoenmaat 39 Deze gave slipper is van het merk Scholl en hoort bij de Alba serie. De slipper combineert stijl met het comfort van de Softstep-zool. Deze zool heeft een s... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Scholl Slipper Scholl Women Alba Orange-Schoenmaat 39
      • 08004373162206
      1
    • Scholl Slipper Scholl Women Estelle Beige-Schoenmaat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232946998.jpg?ts=1
      Scholl Scholl Slipper Scholl Women Estelle Beige-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Estelle Beige-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Estelle Beige-Schoenmaat 42 Deze slipper is van het merk Scholl en hoort bij de Estelle serie. De slipper heeft een kenmerkend design met een brede band over de wreef. Deze band is ver... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Scholl Slipper Scholl Women Estelle Beige-Schoenmaat 42
      • 08004373255779
      1
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 26.05
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 26.05
    • teamvergelijk@vergelijk.be