x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232947293.jpg?ts=1
Scholl Scholl Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Slipper Scholl Women Josephine Brown-Schoenmaat 42 Deze slipper komt uit de Josephine collectie van het merk Scholl. Het is de ideale slipper om een wandeling op te maken, naar het strand te gaan of gewoon o... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08004373254130
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Schoenmaat: 42
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Synthetisch
  • 64.99 64.99 EUR 1
    1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      Deze slipper komt uit de Josephine collectie van het merk Scholl. Het is de ideale slipper om een wandeling op te maken, naar het strand ...64.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Lina Locchi vrouw Leren SlippersSlippers L1051 - Bruin | Maat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230118157.jpg?ts=1
      Lina Locchi Lina Locchi vrouw Leren SlippersSlippers L1051 - Bruin | Maat 39 vrouw Leren SlippersSlippers L1051 - Bruin | Maat 39 vrouw Leren SlippersSlippers L1051 - Bruin | Maat 39 Damesschoen model L1051 in de kleur bruin van Lina Locchi Pasvorm Dit model van Lina Locchi valt normaal op maat Beschrijving Leren slipper voor dames van het merk Lina Locchi. Deze slipper is uitgevoerd in bruin leer. De bruine banden lopen kruislings in elkaar over. De binnenkant bestaat geheel uit leer en de padded binnenzool draagt bij aan het loopcomfort. De rubberen loopzool heeft een glad profiel. (1)
      Lina Locchi vrouw Leren SlippersSlippers L1051 - Bruin | Maat 39
      • 08719656804246
      1
      deal
    • Reef Slippers Heren MODERN - Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149526118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122973551.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231394068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122973554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122973550.jpg?ts=1
      Reef Reef Slippers Heren MODERN - Black Slippers Heren MODERN - Black Slippers Heren MODERN - Black Uit de collectie van het merk Reef is deze comfortabele slipper Modern Man. Dit zwarte model heeft een zacht voetbed van rubber en een zwarte wReefband van lederlook met textiel voering. Het voetbed heeft een merkopdruk in reliëf en op de band en aan de zijkant bevinden zich merkemblemen. Het voetbed biedt anatomische ondersteuning voor optimaal comfort tijdens ieder avontuur. De zool is van gedeeltelijk gerecycled rubber en heeft een gripvast profiel. (1)
      Reef Slippers Heren MODERN - Black
      • 00881862649862
      1
    • INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225952097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225871772.jpg?ts=1
      INUIKII INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 37 Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 37 Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 37 Zoek het hogerop met deze toffe beige platformslipper FJORD Flower Platform van het Zwitserse merk Inuikii. Dit item zorgt voor een comfortabel gevoel aan je voeten zonder stijl te verliezen en je geeft jouw look er eenvoudig een toffe finishing touch mee door de opvallende, dikke band van grof gevlochten nylon textiel. Het voorgevormde voetbed met leren toplaag geeft jouw voet de perfecte ondersteuning voor lange, warme dagen. De zwarte platformzool van lichtgewicht microrubber maakt 'm extr... (1)
      INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 37
      • 04250800577011
      1
      deal
    • INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225952097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225871772.jpg?ts=1
      INUIKII INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 41 Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 41 Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 41 Zoek het hogerop met deze toffe beige platformslipper FJORD Flower Platform van het Zwitserse merk Inuikii. Dit item zorgt voor een comfortabel gevoel aan je voeten zonder stijl te verliezen en je geeft jouw look er eenvoudig een toffe finishing touch mee door de opvallende, dikke band van grof gevlochten nylon textiel. Het voorgevormde voetbed met leren toplaag geeft jouw voet de perfecte ondersteuning voor lange, warme dagen. De zwarte platformzool van lichtgewicht microrubber maakt 'm extr... (1)
      INUIKII Slippers Fjord Flower Platform Beige | Maat 41
      • 04250800570364
      1
      deal
    • min
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 64.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be