x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brodit Proclip Center Mount (853701)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brodit Proclip Center Mount (853701)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brodit Proclip Center Mount (853701)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brodit Proclip Center Mount (853701)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/180716505.jpg?ts=1
Brodit Brodit Proclip Center Mount (853701) Proclip Center Mount (853701) Proclip Center Mount (853701) Brodit Proclip Center Mount (853701) (1)
  • 07320288537016
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
  • 29.95 29.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Brodit Proclip Center Mount (853701)29.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Xqisit telefoonhouder fietshouder fietsstuur standaard smartphone hoes 6.5 inch - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215173104.jpg?ts=1
      Xqisit Xqisit telefoonhouder fietshouder fietsstuur standaard smartphone hoes 6.5 inch - Zwart telefoonhouder fietshouder fietsstuur standaard smartphone hoes 6.5 inch - Zwart telefoonhouder fietshouder fietsstuur standaard smartphone hoes 6.5 inch - Zwart Met deze zwarte fietsstuurhouder van Xqisit kan jouw smartphone van maximaal 6.5 inch veilig mee tijdens een fiets of motortocht! De smartphonehouder is makkelijk te bevestigen op elk stuur met een diameter van 18 tot 35 mm, ideaal om navigatie te gebruiken tijdens het fietsen of motorrijden De verwijderbare hoes met rits beschermt jouw telefoon tegen opspattende modder en regen, via het venster is je touchscreen nog steeds optimaal te bedienen. De telefoonhouder is 360 graden draaibaar, zoda... (1)
      Xqisit telefoonhouder fietshouder fietsstuur standaard smartphone hoes 6.5 inch - Zwart
      • 04029948204710
      1
    • Nedis fietshouder voor smartphones / zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157703784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219044434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145153614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146871450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166054414.jpg?ts=1
      Nedis Nedis fietshouder voor smartphones / zwart fietshouder voor smartphones / zwart fietshouder voor smartphones / zwart Smartphone houder fiets - Maak jij regelmatig lange fietstochten waarbij je jouw route wilt navigeren? Dan is deze fiets telefoonhouder ideaal voor jou. Met dit item heb je jouw telefoon tijdens het fietsen altijd binnen handbereik. Met een klembreedte van 33 tot 88 millimeter is deze houder geschikt voor vrijwel elk smartphonemodel.Gebruikersvriendelijke fiets telefoonhouderDit exemplaar is zeer makkelijk te gebruiken en is een absolute aanwinst voor de echte fietsliefhebber. De houder klem ... (1)
      Nedis fietshouder voor smartphones / zwart
      • 05412810287468
      • 49142473
      2
    • Nedis Telefoonhouder auto | Nedis (Magnetisch, Klem)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222566976.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157704471.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135042963.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Telefoonhouder auto | Nedis (Magnetisch, Klem) Telefoonhouder auto | Nedis (Magnetisch, Klem) Telefoonhouder auto | Nedis (Magnetisch, Klem) Smartphone houder auto - Gebruik je telefoon eenvoudig voor navigatie of hansfree bellen met deze magnetische telefoonhouder. Bevestig het magneetplaatje aan je telefoon en de houder in het ventilatierooster, zodat je voortaan je smartphone gemakkelijk vastzet op de magneet tijdens het rijden. Zo kun jij veilig navigeren en met één hand je telefoon op de houder plaatsen.Universele telefoonhouder met magneetHet kan best lastig zijn om je smartphone in een telefoonhouder te duwen, maar met deze... (1)
      Nedis Telefoonhouder auto | Nedis (Magnetisch, Klem)
      • 05412810287444
      1
    • IMoshion Telefoonhouder auto - Universeel - Ventilatierooster - Magnetisch - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207030280.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Telefoonhouder auto - Universeel - Ventilatierooster - Magnetisch - Zwart Telefoonhouder auto - Universeel - Ventilatierooster - Magnetisch - Zwart Telefoonhouder auto - Universeel - Ventilatierooster - Magnetisch - Zwart Deze praktische houder van iMoshion is eenvoudig te bevestigen in het ventilatierooster van jouw auto, zodat je gebruik kunt maken van de navigatiefunctie op jouw telefoon. Op deze wijze kom je veilig aan op de plek van bestemming zonder een boete te riskeren! (1)
      IMoshion Telefoonhouder auto - Universeel - Ventilatierooster - Magnetisch - Zwart
      • 08719295449556
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be