x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er telefoonhouders verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HAN telefoonhouder

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in telefoonhouder categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175333965.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175334088.jpg
      HAN HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart (1)
      HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm zwart
      • 04012473927315
      • 292130-13
      2
      14.26 EUR
    • HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175333964.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175334158.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175334155.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175334159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175334156.jpg
      HAN HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit (1)
      HAN Smartphone standaard HAN Smart Line 72x72x74mm wit
      • 04012473927308
      • 292130-12
      2
      14.28 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Belkin DEFAULT
        • belkin
      • Brodit DEFAULT
        • brodit
      • iDeal of Sweden DEFAULT
        • ideal_of_sweden
      • Ingebouwde oplader DEFAULT
        • ja
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4smarts (4smarts)
      • 247cases.nl (247cases_nl)
      • Accezz (accezz)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • All Ride (all_ride)
      • Alogic (alogic)
      • Ansmann (ansmann)
      • Anygrip (anygrip)
      • Aukey (aukey)
      • Autostyle (autostyle)
      • Azuri (azuri)
      • Bahco (bahco)
      • Balvi (balvi)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bicycle Gear (bicycle_gear)
      • Blomus (blomus)
      • Bone Collection (bone_collection)
      • Bresser (bresser)
      • Brodit (brodit)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bury (bury)
      • Caliber (caliber)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clckr (clckr)
      • Corsair (corsair)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Cyclus (cyclus)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diesel (diesel)
      • DJI (dji)
      • Dresco (dresco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dörr (do_rr)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • Ewent (ewent)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fellowes (fellowes)
      • Finn (finn)
      • Fix2car (fix2car)
      • Fusechicken (fusechicken)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Globocomm (globocomm)
      • Goobay (goobay)
      • GUB (gub)
      • Haicom (haicom)
      • Hama (hama)
      • HAN (han)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • HEMA (hema)
      • Herbert Richter (herbert_richter)
      • Hoco (hoco)
      • HR Imotion (hr_imotion)
      • Hr richter (hr_richter)
      • HTC (htc)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-Total (i_total)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Interphone (interphone)
      • IOttie (iottie)
      • ISY (isy)
      • Joby (joby)
      • Kensington (kensington)
      • KENU (kenu)
      • KRAM (kram)
      • Kram Telecom (kram_telecom)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lampa (lampa)
      • Leitz (leitz)
      • Lifetime Cars (lifetime_cars)
      • Logilink (logilink)
      • Luna (luna)
      • Macally (macally)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matin (matin)
      • Mirage (mirage)
      • Mobilis (mobilis)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Mophie (mophie)
      • MW (mw)
      • Nedis (nedis)
      • Newstar (newstar)
      • Nike (nike)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Norco (norco)
      • Novus (novus)
      • Orange85 (orange85)
      • Otterbox (otterbox)
      • Philips (philips)
      • Pivo (pivo)
      • PopSockets (popsockets)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • Pulse (pulse)
      • Quad Lock (quad_lock)
      • Race Sport (race_sport)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • RealPower (realpower)
      • Renkforce (renkforce)
      • Richter (richter)
      • Rokform (rokform)
      • Rollei (rollei)
      • Samdi (samdi)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • SBS (sbs)
      • Scosche (scosche)
      • Sena (sena)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shop4 (shop4)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sigma (sigma)
      • SmallRig (smallrig)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • SP Connect (sp_connect)
      • Spigen (spigen)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STK (stk)
      • Sweex (sweex)
      • Syco (syco)
      • T'nB (t_nb)
      • T-One (t_one)
      • Tacx (tacx)
      • Taerosol (taerosol)
      • Takeway (takeway)
      • TCP (tcp)
      • Technaxx (technaxx)
      • Terratec (terratec)
      • The Joy Factory (the_joy_factory)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tigra (tigra)
      • Tigra Sport (tigra_sport)
      • Tom (tom)
      • TooQ (tooq)
      • Topeak (topeak)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • Ttec (ttec)
      • UGREEN (ugreen)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VDO (vdo)
      • Velleman (velleman)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wicked Chili (wicked_chili)
      • Wiko (wiko)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Yealink (yealink)
      • ZENS (zens)
      • Zomei (zomei)
    • Prijs (price):
      • < € 19 (budget)
      • € 19 - € 25 (price_2)
      • € 25 - € 33 (price_3)
      • ≥ € 33 (price_4)
    • Merk compabiliteit (merk_compabiliteit):
      • Apple (apple)
      • Audi (audi)
      • BMW (bmw)
      • Citroen (citroen)
      • Fiat (fiat)
      • Ford (ford)
      • Kia (kia)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mini Cooper (mini_cooper)
      • Nissan (nissan)
      • Opel (opel)
      • Peugeot (peugeot)
      • Seat (seat)
      • Toyota (toyota)
      • Universeel (universeel)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Volvo (volvo)
    • Ingebouwde oplader (ingebouwde_oplader):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbaar (verstelbaar):
      • Ja (ja)
    • Maximale telefoonbreedte (maximum_device_width):
      • < 80 mm (maximum_device_width_1)
      • 80 mm - 85 mm (maximum_device_width_2)
      • 85 mm - 115 mm (maximum_device_width_3)
      • ≥ 115 mm (maximum_device_width_4)
    • Minimale compatibiliteit voor schermgrootte (minimale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 3 inch (3)
      • 3.5 inch (3_5)
      • 4 inch (4)
      • 4.3 inch (4_3)
      • 5 inch (5)
      • 5.3 inch (5_3)
      • 7 inch (7)
    • Maximale compatibiliteit voor schermgrootte (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 5.5 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_1)
      • 5.5 inch - 6 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_2)
      • 6 inch - 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_3)
      • ≥ 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bruikbaar in vervoersmiddel (bruikbaar_in_vervoersmiddel):
      • Auto (auto)
      • Fiets (fiets)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be