x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er telefoonhouders verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mobiparts telefoonhouder

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in telefoonhouder categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Mobiparts Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162147871.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162149591.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162149593.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187657957.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187657962.jpg
      Mobiparts Mobiparts Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart Mobiparts Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart (1)
      Mobiparts Ventilatierooster Telefoonhouder met Draadloos Opladen Zwart
      • 08718066380647
      • MP-104821
      2
      29.95 EUR
    • Mobiparts Universele Magnetische Ventilatie Houder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156759724.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156759729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156759725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156759730.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156759731.jpg
      Mobiparts Mobiparts Universele Magnetische Ventilatie Houder Universele Magnetische Ventilatie Houder Universele Magnetische Ventilatie Houder Mobiparts Universele Magnetische Ventilatie Houder (1)
      Mobiparts Universele Magnetische Ventilatie Houder
      • 08718066359780
      • MP-61396
      1
      21.95 EUR
    • Mobiparts Universal Car Holder Pro Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756150.jpg
      Mobiparts Mobiparts Universal Car Holder Pro Black Universal Car Holder Pro Black Universal Car Holder Pro Black Mobiparts Universal Car Holder Pro Black (1)
      Mobiparts Universal Car Holder Pro Black
      • 08718066345400
      • 37702
      1
      19.99 EUR
    • Mobiparts Universal Tablet Mount With Gooseneck
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756157.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143756158.jpg
      Mobiparts Mobiparts Universal Tablet Mount With Gooseneck Universal Tablet Mount With Gooseneck Universal Tablet Mount With Gooseneck Mobiparts Universal Tablet Mount With Gooseneck (1)
      Mobiparts Universal Tablet Mount With Gooseneck
      • 08718066351098
      • 44918
      1
      59.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Belkin DEFAULT
        • belkin
      • Brodit DEFAULT
        • brodit
      • iDeal of Sweden DEFAULT
        • ideal_of_sweden
      • Ingebouwde oplader DEFAULT
        • ja
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4smarts (4smarts)
      • 247cases.nl (247cases_nl)
      • Accezz (accezz)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • All Ride (all_ride)
      • Alogic (alogic)
      • Ansmann (ansmann)
      • Anygrip (anygrip)
      • Aukey (aukey)
      • Autostyle (autostyle)
      • Azuri (azuri)
      • Bahco (bahco)
      • Balvi (balvi)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bicycle Gear (bicycle_gear)
      • Blomus (blomus)
      • Bone Collection (bone_collection)
      • Bresser (bresser)
      • Brodit (brodit)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bury (bury)
      • Caliber (caliber)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Chicco (chicco)
      • Clckr (clckr)
      • Compulocks (compulocks)
      • Corsair (corsair)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Cyclus (cyclus)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diesel (diesel)
      • DJI (dji)
      • Dresco (dresco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dörr (do_rr)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • Ewent (ewent)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fellowes (fellowes)
      • Finn (finn)
      • Fix2car (fix2car)
      • Fusechicken (fusechicken)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Globocomm (globocomm)
      • Goobay (goobay)
      • GUB (gub)
      • Haicom (haicom)
      • Hama (hama)
      • HAN (han)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • HEMA (hema)
      • Herbert Richter (herbert_richter)
      • Hoco (hoco)
      • Hr richter (hr_richter)
      • HTC (htc)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-Total (i_total)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Interphone (interphone)
      • IOttie (iottie)
      • ISY (isy)
      • Joby (joby)
      • Kensington (kensington)
      • KENU (kenu)
      • KRAM (kram)
      • Kram Telecom (kram_telecom)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lampa (lampa)
      • Leitz (leitz)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime Cars (lifetime_cars)
      • Logilink (logilink)
      • Luna (luna)
      • Macally (macally)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matin (matin)
      • Mirage (mirage)
      • Mobilis (mobilis)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Mophie (mophie)
      • MW (mw)
      • Nedis (nedis)
      • Newstar (newstar)
      • Nike (nike)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Norco (norco)
      • Novus (novus)
      • Orange85 (orange85)
      • Otterbox (otterbox)
      • PGYtech (pgytech)
      • Philips (philips)
      • Pivo (pivo)
      • PopSockets (popsockets)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • Pulse (pulse)
      • Quad Lock (quad_lock)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rain Design (rain_design)
      • RAM (ram)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • RealPower (realpower)
      • Remax (remax)
      • Renkforce (renkforce)
      • Richter (richter)
      • Rokform (rokform)
      • Rollei (rollei)
      • Samdi (samdi)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • SBS (sbs)
      • Scosche (scosche)
      • Sena (sena)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shop4 (shop4)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sigma (sigma)
      • Sks (sks)
      • SmallRig (smallrig)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • SP Connect (sp_connect)
      • Spigen (spigen)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STK (stk)
      • Sweex (sweex)
      • Syco (syco)
      • T'nB (t_nb)
      • T-One (t_one)
      • Tacx (tacx)
      • Taerosol (taerosol)
      • TCP (tcp)
      • Technaxx (technaxx)
      • Terratec (terratec)
      • The Joy Factory (the_joy_factory)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tigra (tigra)
      • Tigra Sport (tigra_sport)
      • TooQ (tooq)
      • Topeak (topeak)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • Ttec (ttec)
      • UGREEN (ugreen)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VDO (vdo)
      • Velleman (velleman)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wicked Chili (wicked_chili)
      • Wiko (wiko)
      • Wittenberg Antennen (wittenberg_antennen)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Yealink (yealink)
      • ZENS (zens)
      • Zomei (zomei)
    • Prijs (price):
      • < € 19 (budget)
      • € 19 - € 25 (price_2)
      • € 25 - € 33 (price_3)
      • ≥ € 33 (price_4)
    • Merk compabiliteit (merk_compabiliteit):
      • Apple (apple)
      • Audi (audi)
      • BMW (bmw)
      • Citroen (citroen)
      • Fiat (fiat)
      • Ford (ford)
      • Kia (kia)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mini Cooper (mini_cooper)
      • Nissan (nissan)
      • Opel (opel)
      • Peugeot (peugeot)
      • Seat (seat)
      • Toyota (toyota)
      • Universeel (universeel)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Volvo (volvo)
    • Ingebouwde oplader (ingebouwde_oplader):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbaar (verstelbaar):
      • Ja (ja)
    • Maximale telefoonbreedte (maximum_device_width):
      • < 80 mm (maximum_device_width_1)
      • 80 mm - 85 mm (maximum_device_width_2)
      • 85 mm - 110 mm (maximum_device_width_3)
      • ≥ 110 mm (maximum_device_width_4)
    • Minimale compatibiliteit voor schermgrootte (minimale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 3 inch (3)
      • 3.5 inch (3_5)
      • 4 inch (4)
      • 4.3 inch (4_3)
      • 5 inch (5)
      • 5.3 inch (5_3)
      • 7 inch (7)
    • Maximale compatibiliteit voor schermgrootte (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 5.5 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_1)
      • 5.5 inch - 6 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_2)
      • 6 inch - 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_3)
      • ≥ 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bruikbaar in vervoersmiddel (bruikbaar_in_vervoersmiddel):
      • Auto (auto)
      • Fiets (fiets)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be