x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er telefoonhouders verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pulse telefoonhouder

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in telefoonhouder categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Pulse Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161367291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157049340.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157049343.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157049338.jpg
      Pulse Pulse Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart Pulse Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart (1)
      Pulse Magnetische Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart
      • 08424332001085
      2
      21.66 EUR
    • Pulse telefoonhouder met zuignap kunststof zwart 110 170 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157121588.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157121591.jpg
      Pulse Pulse telefoonhouder met zuignap kunststof zwart 110 170 mm telefoonhouder met zuignap kunststof zwart 110 170 mm telefoonhouder met zuignap kunststof zwart 110 170 mm Pulse Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 110-170 Mm (1)
      Pulse telefoonhouder met zuignap kunststof zwart 110 170 mm
      • 08424332001054
      1
      28.99 EUR
    • Pulse Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159851600.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157180501.jpg
      Pulse Pulse Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm Pulse Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm (1)
      Pulse Telefoonhouder Met Zuignap Kunststof Zwart 90-160 Mm
      • 08424332001061
      1
      23.49 EUR
    • Pulse Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159283814.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157077775.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157077773.jpg
      Pulse Pulse Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart Pulse Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart (1)
      Pulse Telefoonhouder Met Usb-lader Pro-series 12 Volt Zwart
      • 08424332319050
      1
      55.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Belkin DEFAULT
        • belkin
      • Brodit DEFAULT
        • brodit
      • iDeal of Sweden DEFAULT
        • ideal_of_sweden
      • Ingebouwde oplader DEFAULT
        • ja
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4smarts (4smarts)
      • 247cases.nl (247cases_nl)
      • Accezz (accezz)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • All Ride (all_ride)
      • Alogic (alogic)
      • Ansmann (ansmann)
      • Anygrip (anygrip)
      • Aukey (aukey)
      • Autostyle (autostyle)
      • Azuri (azuri)
      • Bahco (bahco)
      • Balvi (balvi)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bicycle Gear (bicycle_gear)
      • Blomus (blomus)
      • Bone Collection (bone_collection)
      • Bresser (bresser)
      • Brodit (brodit)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bury (bury)
      • Caliber (caliber)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Chicco (chicco)
      • Clckr (clckr)
      • Compulocks (compulocks)
      • Corsair (corsair)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Cyclus (cyclus)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diesel (diesel)
      • DJI (dji)
      • Dresco (dresco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dörr (do_rr)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • Ewent (ewent)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fellowes (fellowes)
      • Finn (finn)
      • Fix2car (fix2car)
      • Fusechicken (fusechicken)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Globocomm (globocomm)
      • Goobay (goobay)
      • GUB (gub)
      • Haicom (haicom)
      • Hama (hama)
      • HAN (han)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • HEMA (hema)
      • Herbert Richter (herbert_richter)
      • Hoco (hoco)
      • Hr richter (hr_richter)
      • HTC (htc)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-Total (i_total)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • IMoshion (imoshion)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Interphone (interphone)
      • IOttie (iottie)
      • ISY (isy)
      • Joby (joby)
      • Kensington (kensington)
      • KENU (kenu)
      • KRAM (kram)
      • Kram Telecom (kram_telecom)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lampa (lampa)
      • Leitz (leitz)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime Cars (lifetime_cars)
      • Logilink (logilink)
      • Luna (luna)
      • Macally (macally)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matin (matin)
      • Mirage (mirage)
      • Mobilis (mobilis)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Mophie (mophie)
      • MW (mw)
      • Nedis (nedis)
      • Newstar (newstar)
      • Nike (nike)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Norco (norco)
      • Novus (novus)
      • Orange85 (orange85)
      • Otterbox (otterbox)
      • PGYtech (pgytech)
      • Philips (philips)
      • Pivo (pivo)
      • PopSockets (popsockets)
      • Pro-Mounts (pro_mounts)
      • Pulse (pulse)
      • Quad Lock (quad_lock)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rain Design (rain_design)
      • RAM (ram)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • RealPower (realpower)
      • Remax (remax)
      • Renkforce (renkforce)
      • Richter (richter)
      • Rokform (rokform)
      • Rollei (rollei)
      • Samdi (samdi)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • SBS (sbs)
      • Scosche (scosche)
      • Sena (sena)
      • Sevenoak (sevenoak)
      • Shop4 (shop4)
      • Shoulderpod (shoulderpod)
      • Sigma (sigma)
      • Sks (sks)
      • SmallRig (smallrig)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • SP Connect (sp_connect)
      • Spigen (spigen)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STK (stk)
      • Sweex (sweex)
      • Syco (syco)
      • T'nB (t_nb)
      • T-One (t_one)
      • Tacx (tacx)
      • Taerosol (taerosol)
      • TCP (tcp)
      • Technaxx (technaxx)
      • Terratec (terratec)
      • The Joy Factory (the_joy_factory)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tigra (tigra)
      • Tigra Sport (tigra_sport)
      • TooQ (tooq)
      • Topeak (topeak)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • Ttec (ttec)
      • UGREEN (ugreen)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VDO (vdo)
      • Velleman (velleman)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wicked Chili (wicked_chili)
      • Wiko (wiko)
      • Wittenberg Antennen (wittenberg_antennen)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Yealink (yealink)
      • ZENS (zens)
      • Zomei (zomei)
    • Prijs (price):
      • < € 19 (budget)
      • € 19 - € 25 (price_2)
      • € 25 - € 33 (price_3)
      • ≥ € 33 (price_4)
    • Merk compabiliteit (merk_compabiliteit):
      • Apple (apple)
      • Audi (audi)
      • BMW (bmw)
      • Citroen (citroen)
      • Fiat (fiat)
      • Ford (ford)
      • Kia (kia)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mini Cooper (mini_cooper)
      • Nissan (nissan)
      • Opel (opel)
      • Peugeot (peugeot)
      • Seat (seat)
      • Toyota (toyota)
      • Universeel (universeel)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Volvo (volvo)
    • Ingebouwde oplader (ingebouwde_oplader):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbaar (verstelbaar):
      • Ja (ja)
    • Maximale telefoonbreedte (maximum_device_width):
      • < 80 mm (maximum_device_width_1)
      • 80 mm - 85 mm (maximum_device_width_2)
      • 85 mm - 110 mm (maximum_device_width_3)
      • ≥ 110 mm (maximum_device_width_4)
    • Minimale compatibiliteit voor schermgrootte (minimale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 3 inch (3)
      • 3.5 inch (3_5)
      • 4 inch (4)
      • 4.3 inch (4_3)
      • 5 inch (5)
      • 5.3 inch (5_3)
      • 7 inch (7)
    • Maximale compatibiliteit voor schermgrootte (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • < 5.5 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_1)
      • 5.5 inch - 6 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_2)
      • 6 inch - 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_3)
      • ≥ 6.3 inch (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bruikbaar in vervoersmiddel (bruikbaar_in_vervoersmiddel):
      • Auto (auto)
      • Fiets (fiets)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be