x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hisense QLED 43A70GQ

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hisense QLED 43A70GQ
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hisense QLED 43A70GQ
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hisense QLED 43A70GQ
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217590453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219305695.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217590844.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219305032.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219305697.jpg?ts=1
Hisense Hisense QLED 43A70GQ QLED 43A70GQ QLED 43A70GQ De Hisense A70GQ serie in 4K uitvoering is voorzien van Quantum Dot Technologie. Dankzij het gebruik van backlight en nanokristallen haalt deze 43 inch smart tv tot wel 30% meer kleur uit het scherm. Daarmee ervaar je gegarandeerd de beste kleurbeleving.Deze televisieserie is naast HDR10, HDR10+ en HLG ook voorzien van Dolby Vision. Hiermee komt de beeldkwaliteit nóg dichter bij de realiteit, precies zoals filmregisseurs het bedoeld hebben. Ultra Dimming en een 4K resolutie upscaler zorgen voor extra beeldoptimalisatie zodat ook content met lagere resolutie perfect weergegeven kan worden.Ook sportliefhebbers worden in hun behoeften voorzien door de A70GQ serie. Wanneer de televisie sportbeelden signaleert, schakelt de tv over naar Sports Mode voor de perfecte stadionbeleving. Daarnaast zorgt de Game Mode zorgt voor de beste game beleving.Met Dolby Atmos®-ondersteuning laat de A70GQ niets te wensen over, niet alleen qua beeldtechnologie, maar ook qua geluid. Naast de diverse technologi (4)
  • 06942147468456
  • 6942147468456
  • 43A70GQ
1
  • 43 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 43 inch
    • Display technology: QLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Helderheid: 300 cd/m²
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 108 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Audio Return Channel (ARC): Ja
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Equalizer: Ja
    • Hdmi-versie: 2.0
    • Internet TV: Ja
    • Multi core type: 4
    • Netwerk streaming services supported: Deezer
    • Ondersteunde beeldformaten: BMP
    • Responstijd: 20 ms
    • Timeshift: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 1
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, VESA mounting, Bluetooth
    • Energieklasse nieuw: Klasse G
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: RVS, Metaal
    • Maximale schermgrootte: 43 inch
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • Aantal RF-poorten: 2
    • CI+: Ja
  • Prestatie
    • Lifestyle apps: YouTube, Netflix, Facebook, Rakuten TV, Disney+
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 959 mm
    • Breedte (cm): 96.3 cm
    • Breedte ( zonder voet ): 959 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 196 mm
    • Diepte: 7.4 cm
    • Diepte ( zonder voet ): 74 mm
    • Gewicht: 8300 g
    • Gewicht: 6 kg
    • Hoogte apparaat (met standaard): 615 mm
    • Hoogte: 56 cm
    • Lengte: 96.3 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Beheerfuncties
    • Elektronische tv-gids: Ja
    • Smart modes: Sports
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: MKV, MPG, VOB, MPEG, mp4, 3GP, WMV
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Smart TV
    • Sportapps: Red Bull TV
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • Overig
    • VESA-montage: Ja
    • Videocompressieformaten: AVCHD
  • 584.92 584.92 EUR 1
    1
    • Molecule.be Molecule.be
      De Hisense A70GQ serie in 4K uitvoering is voorzien van Quantum Dot Technologie. Dankzij het gebruik van backlight en nanokristallen haal...584.92, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230785678.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787616.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787615.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model Samsung The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model (3)
      Samsung The Frame QE65LS03B - 65 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model
      • 08806094076561
      • QE65LS03BAUXXH
      1
    • Salora 24LTC2100
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151639689.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248795454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168621770.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251163432.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216243187.jpg?ts=1
      Salora Salora 24LTC2100 24LTC2100 24LTC2100 Salora 24LTC2100 - 24 inch - HD ready LED - 2022 (1)
      Salora 24LTC2100
      • 08719325269277
      • 8719325269277
      2
    • Sharp 32CB3E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175790399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234006801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156805749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225957840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220664702.jpg?ts=1
      Sharp Sharp 32CB3E 32CB3E 32CB3E Sharp Aquos 32CB3E - 32inch - HD-ready LED - 2020 (2)
      Sharp 32CB3E
      • 04974019160351
      • LC-32CB3E
      1
    • Medion BundelDEAL ! LIFE X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION LIFE E62003 Draadloze hoofdtelefoon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254033179.jpg?ts=1
      Medion Medion BundelDEAL ! LIFE X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION LIFE E62003 Draadloze hoofdtelefoon BundelDEAL ! LIFE X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION LIFE E62003 Draadloze hoofdtelefoon BundelDEAL ! LIFE X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION LIFE E62003 Draadloze hoofdtelefoon BundelDEAL ! LIFE® X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION® LIFE® E62003 Draadloze hoofdtelefoon (1)
      Medion BundelDEAL ! LIFE X15099 LCD Smart-TV, 125,7 cm (50'') Ultra HD + MEDION LIFE E62003 Draadloze hoofdtelefoon
      • 04055432187450
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 439.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 439.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 589.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 584.92
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 584.92
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 584.92
    • teamvergelijk@vergelijk.be