x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hyundai Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hyundai Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hyundai Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hyundai Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247985145.jpg?ts=1
Hyundai Hyundai Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast Electronics - Android Uhd Smart Tv 55" (139cm) Met Built-in Chromecast Met de Smart TV van Hyundai breng je oneindige mogelijkheden naar jouw woonkamer. Met een superieure beeldkwaliteit, geweldig geluid en alle apps die je nodig hebt. Ideaal om te gamen, te binge watchen of gewoon het journaal te kijken.4K Ultra HD resolutieTegenwoordig is 4K Ultra HD de nieuwe standaard als het gaat om TVs en ook de Smart TV's van Hyundai voldoen aan die standaard. Mis geen enkel detail meer van jouw film of series. Zelfs de rimpels van die schijnbaar eeuwig jeugdige acteurs zie jij niet over het hoofd.1600 Hz Motionflow CMR technologieNaast de resolutie is er ook aandacht besteed aan de vloeibaarheid van het beeld. Niemand houdt van een schokkerige film en dat hoeft ook niet, want in deze Smart TV's zit speciale Motionflow CMR software. Die de fysieke beeldverversing van de tv versterkt en ervoor zorgt dat het nog vloeiender loopt.Built-In ChromecastJe telefoon makkelijk verbinden met de ingebouwde Miracast/Chromecast! Zo kan jij jouw filmpjes, foto's of muziek direct (2)
  • 08720512985368
1
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 799.00 1499.00 EUR 1
    1
    • Naduvi Naduvi
      Met de Smart TV van Hyundai breng je oneindige mogelijkheden naar jouw woonkamer. Met een superieure beeldkwaliteit, geweldig geluid en a...
      799.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • LG 50NANO766QA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228912768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113853040.jpg?ts=1
      LG LG 50NANO766QA (2022) 50NANO766QA (2022) 50NANO766QA (2022) Met de LG 50NANO766QA (2022) kijk je naar gedetailleerde, kleurrijke beelden. Deze 4K televisie is namelijk uitgerust met de NanoCell technologie. Dit betekent dat er een laag minuscule deeltjes op het scherm zit, die onnodige lichtgolven tegenhoudt. Hierdoor zie je alleen de juiste kleuren in beeld en geniet je van een pure kleurweergave. Dankzij de 4K resolutie zie je ook de kleinere details scherp in beeld. Zo zie je zowel de wimpers van een giraffe, als de individuele schubben van een vis. Heb je even genoeg van natuurdocumentaires? Je kiest gemakkelijk een spannende actiefilm, vlog of dansnummertje op het uitgebreide WebOS smart platform. Hier vind je een overzichtelijk menu met apps zoals Netflix, YouTube en Spotify. (1)
      LG 50NANO766QA (2022)
      • 08806091365873
      • 08806091624413
      • 50NANO766QA
      • 50NANO766QA.AEU
      2
    • TCL QLED 65C735
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245012121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245069787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245069786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245069785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245069788.jpg?ts=1
      TCL TCL QLED 65C735 QLED 65C735 QLED 65C735 TCL 65C735 QLED 144Hz DV IQ HF GoogleT 65C735 (1)
      TCL QLED 65C735
      • 05901292517403
      • 06921732884055
      • 65C735
      • 5901292517403
      2
    • LG 55NANO766QA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228912768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230963462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657691.jpg?ts=1
      LG LG 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) Met de LG 55NANO766QA (2022) kijk je naar gedetailleerde, kleurrijke beelden. Deze 4K televisie is namelijk uitgerust met de NanoCell technologie. Dit betekent dat er een laag minuscule deeltjes op het scherm zit, die onnodige lichtgolven tegenhoudt. Hierdoor zie je alleen de juiste kleuren in beeld en geniet je van een pure kleurweergave. Dankzij de 4K resolutie zie je ook de kleinere details scherp in beeld. Zo zie je zowel de wimpers van een giraffe, als de individuele schubben van een vis. Heb je even genoeg van natuurdocumentaires? Je kiest gemakkelijk een spannende actiefilm, vlog of dansnummertje op het uitgebreide WebOS smart platform. Hier vind je een overzichtelijk menu met apps zoals Netflix, YouTube en Spotify. (1)
      LG 55NANO766QA (2022)
      • 08806091366481
      • 08806091623089
      • 08806091623508
      • 55NANO766QA.AEU
      • 55NANO766QA
      2
    • Medion LIFE X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Vid
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231551849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231551980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231551981.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231551991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231551976.jpg?ts=1
      Medion Medion LIFE X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Vid LIFE X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Vid LIFE X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Vid LIFE® X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Video | Bluetooth | DTS HD | Dolby Atmos | HD Triple Tuner | Ci+ (2)
      Medion LIFE X15018 Smart TV-| 125,7 cm (50 inch) Ultra HD-scherm | HDR | Dolby Vision | Micro Dimming | MEMC | PVR-ready | Netflix | Amazon Prime Vid
      • 04061275195583
      • 30033936
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1499.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1499.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 1349.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1349.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1349.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 1339.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1339.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1048.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 995.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 995.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 995.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1499.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be