x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG OLED48A16LA (2021)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG OLED48A16LA (2021)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG OLED48A16LA (2021)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG OLED48A16LA (2021)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181121144.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181122148.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181122149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199666525.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228013785.jpg?ts=1
LG LG OLED48A16LA (2021) OLED48A16LA (2021) OLED48A16LA (2021) LG A1 OLED48A16LA - 48 inch - 4K OLED - 2021 (2)
  • 08806091154590
  • OLED48A16LA
  • 8806091154590
3
  • 48 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 48 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: webOS
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Maximale schermgrootte: 48 inch
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 759.00 819.00 EUR 3
    3
    • EL-Vidas EL-Vidas
      LG OLED48A16 De LG OLED48A16 OLED tv met zelfoplichtende pixels zorgen voor spectaculaire beeldkwaliteit. Een zelfoplichtende display tec...759.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LG A1 OLED48A16LA - 48 inch - 4K OLED - 2021779.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      OLED 4K televisie 121cm (48 inch) Processor 7 Gen 4 AI 4K HDR (HDR10 - HLG) Dolby Vision IQ en Atmos Smart TV (WebOS 6.0)819.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sony TV SONY LCD EDGE LED 65 inch KE65XH8077SAEP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176387645.jpg?ts=1
      Sony Sony TV SONY LCD EDGE LED 65 inch KE65XH8077SAEP TV SONY LCD EDGE LED 65 inch KE65XH8077SAEP TV SONY LCD EDGE LED 65 inch KE65XH8077SAEP (1)
      Sony TV SONY LCD EDGE LED 65 inch KE65XH8077SAEP
      • 04548736117235
      1
    • Samsung Neo QLED 8K 75QN900A (2021)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482954.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183299905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214860633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214860636.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186303944.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Neo QLED 8K 75QN900A (2021) Neo QLED 8K 75QN900A (2021) Neo QLED 8K 75QN900A (2021) Samsung QE75QN900AT Met de Samsung QE75QN900A stap je in een nieuwe dimensie van tv-kijken. Deze QLED-tv toont beelden in een ultrahoge 8K-resolutie. Het beeld is extreem scherp en bevat veel diepte. Het lijkt alsof je naar 3D-content ondanks dat je geen 3D-bril op hebt. De miniled backlight zorgt voor een extreem contrast en blooming wordt sterk verminderd. De Samsung QE75QN900AT is geschikt voor de hardcore gamer. Dankzij HDMI 2.1 kun je gebruikmaken van FreeSync Premium Pro, ALLM en 4K120.... (1)
      Samsung Neo QLED 8K 75QN900A (2021)
      • 08806092043480
      • QE75QN900ATXXN
      • 8806092043480
      1
    • Samsung Neo QLED 4K 75QN93A (2021)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186257180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186257179.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186257177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186257178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200249372.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Neo QLED 4K 75QN93A (2021) Neo QLED 4K 75QN93A (2021) Neo QLED 4K 75QN93A (2021) Samsung Neo QLED 4K 75QN93A (2021) (4)
      Samsung Neo QLED 4K 75QN93A (2021)
      • 08806092269828
      • 8806092269828
      2
    • Philips The One (70PUS8546/12)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208548922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213933969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225990052.jpg?ts=1
      Philips Philips The One (70PUS8546/12) The One (70PUS8546/12) The One (70PUS8546/12) (2)
      Philips The One (70PUS8546/12)
      • 08718863028698
      • 70PUS8546/12
      1
    • Schermgrootte (Inch) (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 48 inch (48)
      • 55 inch (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 742.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 742.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 729.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 729.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 719.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 719.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 719.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 719.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 729.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 709.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 699.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 699.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 695.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 695.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 695.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 695.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 695.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 695.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 729.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 729.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 729.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 729.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 675.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 675.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 675.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 675.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 675.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 709.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 709.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 709.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 709.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 709.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 729.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 729.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 719.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 719.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 719.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 675.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 675.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 759.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be