x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG OLED 55A16LA

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG OLED 55A16LA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG OLED 55A16LA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG OLED 55A16LA
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181121144.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181122148.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181122149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199666510.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229678713.jpg?ts=1
LG LG OLED 55A16LA OLED 55A16LA OLED 55A16LA LIGHT UP YOUR WORLD met ZELFOPLICHTENDE PIXELSLG OLED TV is oogstrelend. Zelfoplichtende pixels zorgen voor een spectaculaire beeldkwaliteit en een hele reeks ontwerpmogelijkheden. Terwijl de nieuwste geavanceerde technologieen helpen om een ongekend niveau van verwondering te bieden. Dit is alles wat je verwacht van een tv - op alle manieren beter.Wat maakt OLED anders dan al het andere?Het antwoord is zelfoplichtende pixels. Een zelfoplichtende displaytechnologie die het verschil maakt voor... (1)
  • 08806091260673
  • 08806091251084
  • 08806091154439
  • OLED55A16LA
  • 8806091154439
3
  • 55 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 55 inch
    • Display technology: OLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 139 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • Energiezuinige modus: Ja
    • Hdmi-versie: 2.0
    • Ingebouwde audio decoders: Dolby Digital, Dolby Atmos
    • Internet TV: Ja
    • Multi core type: 4
    • Timeshift: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 2
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, VESA mounting, Bluetooth, Miracast
    • Geslacht: Unisex
    • Maximale schermgrootte: 55 inch
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 3
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Ja
    • Ingang stroom: Ja
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
    • Versie Common Interface Plus (CI+): 1.4
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: webOS
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 1228 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 1228 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 271 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 46.9 mm
    • Gewicht: 18400 g
    • Gewicht: 18.7 kg
    • Hoogte apparaat (met standaard): 767 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
    • Meegeleverde kabels: AC
  • Beheerfuncties
    • Firmware kan geüpgraded worden via: Netwerk
    • Upgraden van firmware mogelijk: Ja
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Ja
  • Grafisch
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Ja
    • Miracast: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi ac
    • WiFi-verbinding: Ja
  • TV-tuner
    • Auto channel search: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • Aantal uitgangen: 1
  • Overig
    • Screen mirroring: Ja
    • VESA-montage: Ja
    • Videocompressieformaten: HEVC
  • 859.00 919.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LG A1 OLED55A16LA - 55 inch - 4K OLED - 2021859.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      TELEVISOR OLED 55A16LA 55''/ Ultra HD 4K / Smart TV/ WIFI LG889.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      LIGHT UP YOUR WORLD met ZELFOPLICHTENDE PIXELSLG OLED TV is oogstrelend. Zelfoplichtende pixels zorgen voor een spectaculaire beeldkwalit...919.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479898.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) De Samsung The Serif 65LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • 08806094293463
      • QE65LS01BAUXXN
      2
    • Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479853.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479917.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) De Samsung The Serif 43LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • 08806094307351
      • QE43LS01BBUXXN
      2
    • LG 75QNED996PB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229849429.jpg?ts=1
      LG LG 75QNED996PB 75QNED996PB 75QNED996PB Quantum Dot + NanoCell + Mini LED = de ultieme lcd-tv\nLG QNED mini LED staat voor het aanbreken van een nieuw tijdperk voor lcd-tv's. Het baanbrekende scherm combineert een mini LED-scherm met Quantum Dot NanoCell-technologie voor een geheel nieuwe tv-ervaring. Dit is echt het toppunt van lcd-tv.\n\nEen nieuw tijdperk voor lcd tv's.\nLG QNED mini LED brengt lcd-tv verder dan ooit tevoren. Verbeterde helderheid, bijna perfect zwart en briljante kleuren worden getoond op een prachtig ultra-gro... (1)
      LG 75QNED996PB
      • 08806091342737
      • 86QNED996PB
      1
    • LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692404.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 Ultra HD LED-streaming-tv: voor zonnegroeten en bingewatchenNet zo slim als je ochtendritueel. Gemaakt voor jouw persoonlijke feelgood programma. Speel wat je beweegt. De technologie: zeer geavanceerd. De bediening: aangenaam intuïtief. Voor een perfecte balans tussen high-tech en rust. Voor een frisse kijk op wat ons drijft. Enkel voor jou.TV voor mensen die geen tv kijken.Maar wie zweet, ontspant, foto's bekijkt, series kijkt, lacht, huilt, opgewonden raakt, juicht, leert, strijdt, streamt,... (1)
      LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • 04011880171502
      • 4011880171502
      4
    • Schermgrootte (Inch) (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 48 inch (48)
      • 55 inch (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 829.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 829.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 795.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 795.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 795.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 795.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 795.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 795.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 795.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 795.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 795.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 775.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 775.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 775.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 785.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 785.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 785.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 859.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be