x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG OLED48C24LA (2022)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG OLED48C24LA (2022)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG OLED48C24LA (2022)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG OLED48C24LA (2022)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229862658.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811796.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113853040.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811781.jpg?ts=1
LG LG OLED48C24LA (2022) OLED48C24LA (2022) OLED48C24LA (2022) LG OLED evo, ZELFOPLICHTENDE OLED 4K 9 Gen5 AI processor, Dynamic Tone Mapping Pro Dolby Vision IQ met Precision Detail en Dolby Atmos Gaming Dashboard WebOS22 (4)
  • 08806091620453
  • 08806091218735
  • OLED48C24LA
  • OLED48C24LA.AEU
  • 8806091620453
5
  • 48 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 48 inch
    • Display technology: OLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 121.92 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • Hdmi-versie: 2.1
    • Ingebouwde audio decoders: Dolby Atmos
    • Internet TV: Ja
    • Teletext: Ja
    • Timeshift: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 3
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, Game Mode, VESA mounting, Bluetooth, Miracast
    • Maximale schermgrootte: 48 inch
    • Teletekst: 2000 pagina's
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • Aantal RF-poorten: 2
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Ja
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: webOS
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 1071 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 1071 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 251 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 46.9 mm
    • Gewicht: 14900 g
    • Hoogte apparaat (met standaard): 650 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Nee
  • Grafisch
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Netwerk
    • Bladeren: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Miracast: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi ac
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Game mode: Ja
    • USB-recording: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • Aantal uitgangen: 1
  • Overig
    • VESA-montage: Ja
  • 1059.00 1299.00 EUR 5
    5
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      LG OLED evo, ZELFOPLICHTENDE OLED 4K 9 Gen5 AI processor, Dynamic Tone Mapping Pro Dolby Vision IQ met Precision Detail en Dolby Atmos Ga...1059.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LG C2 OLED48C24LA - 48 inch - 4K OLED evo - 20221149.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Schoonheid ontmoet intelligentieDe intelligentie achter de schoonheid. In navolging van deep learning-ontwikkelingen verbetert LG's a9 Ge...1299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de LG OLED48C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pi...1299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      a9 Gen 5 AI Processor\nSchoonheid ontmoet intelligentie\nDe intelligentie achter de schoonheid. In navolging van deep learning-ontwikkeli...1299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692398.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 - 43 inch - Ultra HD- 50/60Hz- LCD Display (16)
      LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • 04011880171465
      • 4011880171465
      3
    • Philips 55OLED807/12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246532005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236715172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556887.jpg?ts=1
      Philips Philips 55OLED807/12 55OLED807/12 55OLED807/12 Met de Philips 55OLED807 - Ambilight (2022) bekijk je levensechte en kleurrijke beelden. Dankzij de Ambilight techniek verlicht de tv de wand achter de tv in de kleuren van het beeld. Dit resulteert in licht aan alle vier de kanten van de tv, een meeslepende kijkervaring en meer rust voor je ogen. De tv is uitgerust met een 4K OLED scherm. Dit scherm bevat individueel oplichtende of dimmende pixels, waardoor je beelden bekijkt met een krachtig contrast. Zo komen sterren in een sterrenhemel meer tot hun recht en zijn donkere horror scènes beter te volgen op klaarlichte dag. Door het 10 bit paneel en de HDR ondersteuning geniet je met deze tv van realistische en kleurrijke beelden. Tijdens een natuurdocumentaire spatten de kleuren van tropische vogels van het beeldscherm af en herken je verschillende tinten groen in een grasveld. Door de 100 hertz beeldverversing mis je niets van de actie tijdens het bekijken van snelle beelden. Zo volg je alle brokstukken tijdens een explosie in een act (3)
      Philips 55OLED807/12
      • 08718863034538
      • 8718863034538
      • 55OLED807/12
      4
    • LG OLED77C24LA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230803151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811753.jpg?ts=1
      LG LG OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) Met de LG OLED77C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pixel van het OLED scherm apart oplicht of dimt, wordt ieder deel van het beeld nauwkeurig aangestuurd. Zo is een donkere schaduw echt diep zwart en een fel licht echt helder. Dankzij de OLED EVO techniek van LG is de piekhelderheid 20 procent hoger dan die van een gemiddelde OLED tv. Daardoor geniet je van heldere beelden en heb je minder last van reflecties op het scherm. De slimme a9 Gen5 processor zorgt ervoor dat de helderheid van het scherm automatisch aanpast aan het omgevingslicht, zodat het beeld altijd goed zichtbaar is. Daarnaast analyseert de processor razendsnel het beeld en verbetert daarna de kleurweergave, scherpte en bewegingen. Zo weet je zeker dat je de best mogelijke beeldkwaliteit bekijkt. In het WebOS menu vind je een groot aanbod aan streaming apps, zoals Netflix, YouTube en Amazon Prime Video. Je streamt daarmee in een handomdraa (1)
      LG OLED77C24LA (2022)
      • 08806091619549
      • OLED77C24LA.AEU
      • 8806091619549
      • OLED77C24LA
      3
    • LG 55NANO766QA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228912768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230963462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657691.jpg?ts=1
      LG LG 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) Met de LG 55NANO766QA (2022) kijk je naar gedetailleerde, kleurrijke beelden. Deze 4K televisie is namelijk uitgerust met de NanoCell technologie. Dit betekent dat er een laag minuscule deeltjes op het scherm zit, die onnodige lichtgolven tegenhoudt. Hierdoor zie je alleen de juiste kleuren in beeld en geniet je van een pure kleurweergave. Dankzij de 4K resolutie zie je ook de kleinere details scherp in beeld. Zo zie je zowel de wimpers van een giraffe, als de individuele schubben van een vis. Heb je even genoeg van natuurdocumentaires? Je kiest gemakkelijk een spannende actiefilm, vlog of dansnummertje op het uitgebreide WebOS smart platform. Hier vind je een overzichtelijk menu met apps zoals Netflix, YouTube en Spotify. (1)
      LG 55NANO766QA (2022)
      • 08806091366481
      • 08806091623089
      • 08806091623508
      • 55NANO766QA.AEU
      • 55NANO766QA
      2
    • min
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1495.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1429.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1429.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 1419.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 1418.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1418.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 1229.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 1229.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1229.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1088.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1119.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 1109.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 1088.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1088.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 1057.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 1028.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1028.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 1018.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1018.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1009.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 979.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 979.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 969.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 969.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1059.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be