x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG OLED 42C24LA

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG OLED 42C24LA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG OLED 42C24LA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG OLED 42C24LA
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228469239.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228044884.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230803406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228044883.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113853040.jpg?ts=1
LG LG OLED 42C24LA OLED 42C24LA OLED 42C24LA Met de LG OLED42C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pixel van het OLED scherm apart oplicht of dimt, wordt ieder deel van het beeld nauwkeurig aangestuurd. Zo is een donkere schaduw echt diep zwart en een fel licht echt helder. De slimme a9 Gen5 processor zorgt ervoor dat de helderheid van het scherm automatisch aanpast aan het omgevingslicht, zodat het beeld altijd goed zichtbaar is. Daarnaast analyseert de pr... (2)
  • 08806091620552
  • 08806091218636
  • OLED42C24LA
  • 8806091620552
  • OLED42C24LA.AEU
4
  • 42 inch AVERAGE Een compact scherm zoals deze, is handig voor een kleine woonkamer of op de slaapkamer
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 42 inch
    • Display technology: OLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen: 4:3
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Progressive scan: Ja
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 106 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Audio Return Channel (ARC): Ja
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • ECO mode: Ja
    • Energiezuinige modus: Ja
    • Hdmi-versie: 2.1
    • Hotel-modus: Ja
    • Ingebouwde audio decoders: Dolby Digital, Dolby Atmos
    • Internet TV: Ja
    • Netwerk streaming services supported: Spotify
    • Ondertitelingsfunctie: Ja
    • Oudercontrole: Ja
    • Responstijd: 1 ms
    • Teletext: Ja
    • Timeshift: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 3
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, Game Mode, VESA mounting, Bluetooth, Miracast
    • Maximale schermgrootte: 42 inch
    • Teletekst: 2000 pagina's
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • Aantal RF-poorten: 1
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Ja
    • Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink
    • HDCP: Ja
    • Ingang stroom: Ja
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
    • RF aansluitingstype: F
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: webOS
  • Prestatie
    • Lifestyle apps: YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime Video, Disney+
    • Game mode: Ja
    • USB-recording: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 932 mm
    • Breedte van de standaard: 718 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 932 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 170 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 41.1 mm
    • Gewicht: 9000 g
    • Hoogte apparaat (met standaard): 577 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
    • Slimme afstandsbediening inbegrepen: Ja
  • Beheerfuncties
    • Aan/uit-timer: Ja
    • Basic hotel mode: Ja
    • Elektronische tv-gids: Ja
    • On Screen Display (OSD): Ja
    • Picture in Picture: Ja
    • Sleep timer: Ja
    • Upgraden van firmware mogelijk: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Ja
  • Grafisch
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: HEVC
  • Netwerk
    • Bladeren: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Miracast: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • TV-tuner
    • Auto channel search: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • Aantal uitgangen: 1
  • Overig
    • Screen mirroring: Ja
    • VESA-montage: Ja
    • Videocompressieformaten: MPEG2
  • 1049.00 1249.00 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LG C2 OLED42C24LA - 42 inch - 4K OLED evo - 20221049.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Schoonheid ontmoet intelligentieDe intelligentie achter de schoonheid. In navolging van deep learning-ontwikkelingen verbetert LG's a9 Ge...1199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      1199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de LG OLED42C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pi...1249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479898.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) De Samsung The Serif 65LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • 08806094293463
      • QE65LS01BAUXXN
      2
    • Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479853.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479917.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) De Samsung The Serif 43LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • 08806094307351
      • QE43LS01BBUXXN
      2
    • LG 75QNED996PB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229849429.jpg?ts=1
      LG LG 75QNED996PB 75QNED996PB 75QNED996PB Quantum Dot + NanoCell + Mini LED = de ultieme lcd-tv\nLG QNED mini LED staat voor het aanbreken van een nieuw tijdperk voor lcd-tv's. Het baanbrekende scherm combineert een mini LED-scherm met Quantum Dot NanoCell-technologie voor een geheel nieuwe tv-ervaring. Dit is echt het toppunt van lcd-tv.\n\nEen nieuw tijdperk voor lcd tv's.\nLG QNED mini LED brengt lcd-tv verder dan ooit tevoren. Verbeterde helderheid, bijna perfect zwart en briljante kleuren worden getoond op een prachtig ultra-gro... (1)
      LG 75QNED996PB
      • 08806091342737
      • 86QNED996PB
      1
    • LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692404.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 Ultra HD LED-streaming-tv: voor zonnegroeten en bingewatchenNet zo slim als je ochtendritueel. Gemaakt voor jouw persoonlijke feelgood programma. Speel wat je beweegt. De technologie: zeer geavanceerd. De bediening: aangenaam intuïtief. Voor een perfecte balans tussen high-tech en rust. Voor een frisse kijk op wat ons drijft. Enkel voor jou.TV voor mensen die geen tv kijken.Maar wie zweet, ontspant, foto's bekijkt, series kijkt, lacht, huilt, opgewonden raakt, juicht, leert, strijdt, streamt,... (1)
      LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • 04011880171502
      • 4011880171502
      4
    • min
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1398.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1398.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1149.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1138.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1138.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1138.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 1109.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1109.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1069.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1059.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1074.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1089.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 1068.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1068.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1065.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 1048.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1048.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1048.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 1048.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 1048.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1019.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1049.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be