x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG OLED 77C24LA

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG OLED 77C24LA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG OLED 77C24LA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG OLED 77C24LA
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230803151.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811727.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811719.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811753.jpg?ts=1
LG LG OLED 77C24LA OLED 77C24LA OLED 77C24LA Met de LG OLED77C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pixel van het OLED scherm apart oplicht of dimt, wordt ieder deel van het beeld nauwkeurig aangestuurd. Zo is een donkere schaduw echt diep zwart en een fel licht echt helder. Dankzij de OLED EVO techniek van LG is de piekhelderheid 20 procent hoger dan die van een gemiddelde OLED tv. Daardoor geniet je van heldere beelden en heb je minder last van reflecties op het scherm. De slimme a9 Gen5 processor zorgt ervoor dat de helderheid van het scherm automatisch aanpast aan het omgevingslicht, zodat het beeld altijd goed zichtbaar is. Daarnaast analyseert de processor razendsnel het beeld en verbetert daarna de kleurweergave, scherpte en bewegingen. Zo weet je zeker dat je de best mogelijke beeldkwaliteit bekijkt. In het WebOS menu vind je een groot aanbod aan streaming apps, zoals Netflix, YouTube en Amazon Prime Video. Je streamt daarmee in een handomdraa (2)
  • 08806091619549
  • OLED77C24LA.AEU
  • 8806091619549
  • OLED77C24LA
3
  • 77 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 77 inch
    • Display technology: OLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 195.58 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • Hdmi-versie: 2.1
    • Ingebouwde audio decoders: Dolby Atmos
    • Internet TV: Ja
    • Teletext: Ja
    • Timeshift: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 3
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, Game Mode, VESA mounting, Bluetooth, Miracast
    • Maximale schermgrootte: 77 inch
    • Teletekst: 2000 pagina's
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • Aantal RF-poorten: 2
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Ja
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: webOS
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 1711 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 1711 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 243 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 47.1 mm
    • Gewicht: 20800 g
    • Hoogte apparaat (met standaard): 1035 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Nee
  • Grafisch
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Netwerk
    • Bladeren: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Miracast: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi ac
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Game mode: Ja
    • USB-recording: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
  • Overig
    • VESA-montage: Ja
  • 3499.00 3499.99 EUR 3
    3
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      OLED voor meer helderheid.Verhoog de levendige schoonheid met LG OLED zelfoplichtende pixels. Brightness Booster tilt verfijningen door d...3499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de LG OLED77C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pi...3499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      a9 Gen 5 AI Processor\nSchoonheid ontmoet intelligentie\nDe intelligentie achter de schoonheid. In navolging van deep learning-ontwikkeli...3499.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230786558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787832.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787826.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230787828.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model Samsung The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model (1)
      Samsung The Frame QE75LS03B - 75 inch - 4K QLED - 2022 - Europees model
      • 08806094076608
      • QE75LS03BAUXXH
      1
    • LOEWE bild 5.55 oled Pianozwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220679265.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/83982742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85364662.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE bild 5.55 oled Pianozwart bild 5.55 oled Pianozwart bild 5.55 oled Pianozwart DesignGeïnspireerd door de lichtheid en het optimisme van de swinging sixties, de euforie van de ruimtevaart, Beatles, minirok, love and peace dit komt tot uiting in het warme, subtiele design. Met een display dat slechts 4,9 mm dun is, dunner dan de me (12)
      LOEWE bild 5.55 oled Pianozwart
      • 04011880166027
      • 57441W50
      1
    • Salora 32LTC2100
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165129286.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165129285.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248795660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158309731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158309729.jpg?ts=1
      Salora Salora 32LTC2100 32LTC2100 32LTC2100 Salora 32LTC2100 - 32 inch - HD ready LED - 2022 (1)
      Salora 32LTC2100
      • 08719325154832
      • 3800
      • 6566840
      • 8719325154832
      1
    • LG OLED77B26LA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228469244.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247691491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231446970.jpg?ts=1
      LG LG OLED77B26LA (2022) OLED77B26LA (2022) OLED77B26LA (2022) ZELFVERLICHT OLED\nEchte duisternis weergeeft het licht.\nLG OLED-pixels lichten onafhankelijk op zonder achtergrondverlichting om hun gloed te doven. Donkere gebieden zijn nu perfect zwart zonder backlight-bleeding of halo-effect. Stel je een helder beeld voor met een ongeëvenaarde diepte.\n\n7 Gen 5 AI-processor\nSchoonheid ontmoet intelligentie\nDe kracht achter het design. LG's 7 Gen 5 AI Processor voor deep-learning technieken en verbeteringen. De processor maakt gebruik van voor-en achtergrond verbeteringen om de diepte te maximaliseren voor een levenesechte beeldkwaliteit.\n\nOneindig contrast\nDiepe schaduwen, lichtgevende lichten\nZonder tegenlicht om hun impact te verzachten, bereiken zelfoplichtende pixels de diepste zwarttinten voor een scherp contrast in elk licht. De beelden zijn duidelijker, zodat je subtiele details kunt onderscheiden die je gewoonlijk over het hoofd ziet.\n\nOneindig contrast\nDiepe schaduwen, lichtgevende lichten\nZonder tegenlicht om hun impact te (3)
      LG OLED77B26LA (2022)
      • 08806091616159
      • OLED77B26LA
      • OLED77B26LA.AEU
      2
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 4299.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 3699.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 3999.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 3199.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 3399.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 3799.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 3799.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 3499.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 3499.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 3499.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 3499.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 3499.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be