x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips 48OLED806 - Ambilight

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips 48OLED806 - Ambilight
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips 48OLED806 - Ambilight
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips 48OLED806 - Ambilight
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208529101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215132194.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215132195.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199592009.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215132192.jpg?ts=1
Philips Philips 48OLED806 - Ambilight 48OLED806 - Ambilight 48OLED806 - Ambilight Totale onderdompeling. Vierzijdig Ambilight.\nMet vierzijdig Ambilight van Philips voelt alles dichterbij. Intelligente LED's rondom de rand van de TV reageren op de actie op het scherm en stralen een meeslepende gloed uit die gewoonweg betoverend is. Nadat u het één keer hebt ervaren, zult u zich afvragen hoe u ooit zonder hebt gekund bij het TV-kijken.\n\nWat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI.\nDe Philips P5-processor met AI levert levensecht beeld dat u het gevoe... (1)
  • 08718863029039
  • 8718863029039
  • 48OLED806/12
6
  • 48 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 48 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Maximale schermgrootte: 48 inch
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 989.00 1099.00 EUR 6
    6
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips 48OLED806/12 - 48 inch - 4K OLED - 2021989.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Audiomixonline.be Audiomixonline.be
      Het OLED scherm zorgt voor een hoog contrast. Zo komen kleuren helder in beeld en is zwart ook écht zwart. Het 10 bit paneel ondersteunt ...
      1039.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Totale onderdompeling. Vierzijdig Ambilight. Met vierzijdig Ambilight van Philips voelt alles dichterbij. Intelligente LED's rondom de ra...1043.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Philips 48OLED806 - Ambilight is een televisie waarmee je geniet van levensecht beeld. Het OLED scherm zorgt voor een hoog contrast. Z...1099.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Totale onderdompeling. Vierzijdig Ambilight.\nMet vierzijdig Ambilight van Philips voelt alles dichterbij. Intelligente LED's rondom de r...1099.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      4K UHD - 48" 121cm - OLED - 120Hz - HDR10+ - 4-zijdig Ambilight - Hue Compatible - Android TV
      1099.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Thomson 32HE5606
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913113.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230536029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177217120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217324287.jpg?ts=1
      Thomson Thomson 32HE5606 32HE5606 32HE5606 Thomson 32HE5606 (13)
      Thomson 32HE5606
      • 05901292512675
      • 5901292512675
      2
    • LG OLED55G26LA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228469232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227433080.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227433079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232898725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232898728.jpg?ts=1
      LG LG OLED55G26LA (2022) OLED55G26LA (2022) OLED55G26LA (2022) LG OLED55G26LA 4K 2022 model De nieuwe LG OLED55G26LA is de nieuwe OLED tv van LG voor 2022, deze 4K Ultra HD tv blinkt uit in beeld en geluid. Deze nieuwe LG OLED 55G26LA zal medio maart op de markt komen. OLED-tv's staan bekend om hun slanke uiterlijk, omdat er dankzij de diodes geen achtergrondverlichting nodig is. Doordat de pixels van het scherm zelf licht geven kan er een groter kleurcontrast gerealiseerd worden. Dit zorgt dan weer voor een scherper en mooiere beeldweergave. Deze tv dra... (9)
      LG OLED55G26LA (2022)
      • 08806091611963
      • 8806091611963
      • OLED55G26LA
      • OLED55G26LA.AEU
      10
    • Samsung QLED QE43Q67B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225465724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232770560.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232770561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232770558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225465725.jpg?ts=1
      Samsung Samsung QLED QE43Q67B QLED QE43Q67B QLED QE43Q67B Samsung QE43Q67B - 43 inch - 4K QLED - 2022 (1)
      Samsung QLED QE43Q67B
      • 08806092977860
      • 8806092977860
      1
    • Panasonic TX-65JX850E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203473539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203473541.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic TX-65JX850E TX-65JX850E TX-65JX850E Opgelet: De CI+ module van deze Panasonic televisie werkt niet in Nederland (Ziggo). Je kan deze wel gebruiken in combinatie meteen Mediabox of andere digitale ontvanger.Verbeterde led beeldprestaties voor gamers, sportliefhebbers en streamersDe elegante JX850 serie led tv heeft een HDR Bright Panel Plus-scherm, ideaal voor elke ruimte.De HCX AI-processor past automatisch het beeld aan om te passen bij de behoeften van snelbewegende sport, videogames of de nieuwste high-end dramaseries.Zie al... (1)
      Panasonic TX-65JX850E
      • 05025232922130
      • 5025232922130
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 990.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 990.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 939.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 939.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 939.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 939.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 939.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 939.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 939.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 939.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 969.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 969.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 1049.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 1079.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 990.91
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 990.91
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 990.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 1079.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1079.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1079.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1079.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1079.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1079.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1043.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1043.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1043.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1043.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1043.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 939.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 939.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 939.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 939.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 939.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 943.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 943.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 939.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 934.15
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 934.15
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 1001.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1001.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1001.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1001.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1001.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1039.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 989.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be