x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips The One (43PUS8505) - Ambilight (2020)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips The One (43PUS8505) - Ambilight (2020)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips The One (43PUS8505) - Ambilight (2020)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips The One (43PUS8505) - Ambilight (2020)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202421909.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172908655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223822400.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158445538.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158445542.jpg?ts=1
Philips Philips The One (43PUS8505) - Ambilight (2020) The One (43PUS8505) - Ambilight (2020) The One (43PUS8505) - Ambilight (2020) Philips 43PUS8505/12 - 43 inch - 4K LED - 2020 - Europees model (2)
  • 08718863022955
  • 43PUS8505/12
  • 6903793
  • 8718863022955
1
  • 43 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 43 inch
    • Display technology: LED
    • Curved tv: Platte TV
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Optimale kijkafstand in meter: Meer dan 3 meter
    • Resolutie: 3840 x 2160
    • Schermdiameter in centimeters: 108 cm
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Audio Return Channel (ARC): Ja
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • Equalizer: Ja
    • Ingebouwde audio decoders: Dolby Atmos
    • Internet TV: Ja
    • Multi core type: 4
    • Ondersteunde beeldformaten: BMP
    • Ondertitelingsfunctie: Ja
    • Soort bediening: Draadloos
    • Teletext: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 2
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Ambilight, Wifi, Smart TV, Game Mode, VESA mounting, Bluetooth
    • Geslacht: Unisex
    • Teletekst: 1000 pagina's
    • Teletext standaarden: Hypertekst
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Ja
    • Componentingang video (YPbPr/YCbCr): 1
    • Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink
    • DVI-poort: Nee
    • HDCP: Ja
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Prestatie
    • Lifestyle apps: YouTube, Netflix
    • Game mode: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 35 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 964 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 964 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 203 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 74.5 mm
    • Gewicht: 9400 g
    • Hoogte apparaat (met standaard): 632 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
    • Meegeleverde kabels: AC
  • Audio
    • Aantal banden equalizer: 5
  • Beheerfuncties
    • Aan/uit-timer: Ja
    • Beelddemping (voor radio): Ja
    • Elektronische tv-gids: Ja
    • Programmeringsperiode: 8
    • Upgraden van firmware mogelijk: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: VC-1, MPEG4, MPEG1, MKV, WMV9, H.265, MPEG2, mp4
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi ac
    • WiFi-verbinding: Ja
  • TV-tuner
    • Auto channel search: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.2
    • Aantal uitgangen: 1
  • Overig
    • Indicatie signaalsterkte: Ja
    • VESA-montage: Ja
  • 499.00 499.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips 43PUS8505/12 - 43 inch - 4K LED - 2020 - Europees model499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Thomson 32HE5606
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913113.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230536029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177217120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217324287.jpg?ts=1
      Thomson Thomson 32HE5606 32HE5606 32HE5606 Alle Smart TVs hebben tegenwoordig apps voor Youtube, Netflix etc: deze TV troeft ze echter allemaal af dankzij de ondersteuning voor alle denkbare apps (dit heeft Samsung niet..) en de standaard ingebouwde Chromecast. Wat zijn de voordelen van een Android TV? Google Play Store heeft een zeer groot aanbod applicaties Ziggo GO, KPN, NLziet, Canal Digitaal, NPO start, Videoland en nog veel meer! Dit besturingssysteem, in combinatie met de krachtiger processors maken deze TV in het algemeen, en het Smart TV menu in het bijzonder, sneller en intuïtiever. Ook hebben alle Android TVs een ingebouwde chromecast voor het draadloos streamen vanaf elke smartphone of tablet. Alles zien Met een Android TV heb je toegang tot het allergrootste app aanbod met apps voor o.a. Ziggo GO, KPN TV, Canal Digitaal, NLziet, NPO start, Kijk, RTLXL, Videoland, Netflix, Amazon Prime Video, Youtube, Disney+ en nog heel veel meer! Maak je tv slimmer Populaire films en live sport, streaming-apps en multiplayer-ga (10)
      Thomson 32HE5606
      • 05901292512675
      • 32HE5606
      • 5901292512675
      1
    • Samsung Crystal UHD 65TU8000 (2020)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175790349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158138812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175793865.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175793867.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175793860.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Crystal UHD 65TU8000 (2020) Crystal UHD 65TU8000 (2020) Crystal UHD 65TU8000 (2020) Net als voorgaande jaren zijn de tv's in de TU8000-serie goede standaard televisies. De Samsung UE65TU8000 wordt aangestuurd door een 4K Crystal Processor. Deze zorgt ervoor dat alle content afgespeeld in de beste 4K-kwaliteit wordt weergegeven. Details worden tot vier keer scherper getoond dan Full HD. Verder biedt de Samsung UE65TU8000 ondersteuning voor HDR 10+ en HLG. De Samsung TU8000-serie is kwalitatief net iets beter dan de 7000-serie. Zo komt de 8000-serie met de Ambient Mode en One Remote Control. Ook hebben de televisies in deze serie 300 nits tegenover de 250 nits in de TU7000-serie. (2)
      Samsung Crystal UHD 65TU8000 (2020)
      • 08806090336683
      • 8806090336683
      • UE65TU8000WXXN
      • 6800977
      1
    • Sony Bravia XR-75Z9K
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247446120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247867324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247866788.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247867320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247867326.jpg?ts=1
      Sony Sony Bravia XR-75Z9K Bravia XR-75Z9K Bravia XR-75Z9K Indrukwekkend beeld en geluid dankzij cognitieve intelligentieOnze BRAVIA XR-tv tilt beeld en geluid naar een hoger niveau met de Cognitive Processor XR. De BRAVIA XR processor verwerkt kennis en creëert oplossingen zoals het menselijk brein dat doet. Het heeft het vermogen om dingen te leren, te onthouden en continu te verbeteren wat resulteert in levensechte diepte, buitengewoon contrast en prachtige, levendige kleuren.Realistisch 8K-beelden zonder compromissen op een groot schermMet Cognitive Processor XR en onze nieuwe 8K mini LED verbetert de Z9K alle content naar een resolutie die 8K benadert, zodat u met meer detail en textuur en het beste contrast op een groot scherm kunt kijken. Ontdek hoe de grenzen van uw zintuigen worden verlegd en beleef tv zoals nog nooit tevoren.Contrastrijke en heldere beelden met precieze controleDe unieke XR Backlight Master Drive gebruikt de Cognitive Processor XR om onze nieuwste generatie Mini LED-backlight in (2)
      Sony Bravia XR-75Z9K
      • 04548736137714
      • 4548736137714
      2
    • Velleman LCD-Monitor met Afstandsbediening - 5.6"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102597855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124939235.jpg?ts=1
      Velleman Velleman LCD-Monitor met Afstandsbediening - 5.6" LCD-Monitor met Afstandsbediening - 5.6" LCD-Monitor met Afstandsbediening - 5.6" Kenmerken * volledig afstandsbediend met regeling van: helderheid, kleur, contrast * 2 video-ingangen (waarvan 1 met audio) * OSD (On-Screen Display) * PAL/NTSC-systeem * beeld verwisselbaar links/rechts en omhoog/omlaag * geleverd met: afstandsbediening, kabel, statief, inbouwframe Specificaties * displaymode: TFT Active Matrix System (4:3) - nieuw paneel * schermgrootte: 5.6" * actieve display: 113 x 84.7 mm * resolutie: 960 x 234 * pixels: 225000 * achtergrondverlichting: CCFT * video-ingangssignaal: 1.0Vpp / 75 ohm (composiet videosignaal) * audio-ingangssignaal: 1 Vpp @ 10 Kohm * audio-uitgangssignaal: 0.5 W / 16 Ohm * voeding: * monitor: 12 VDC ± 10% * afstandsbediening: 1 x 3V CR2025 batterij (meegelev.) * verbruik: 7 W * ingebouwde luidspreker: 0.1 W / 8 Ohm * werktemperatuur: -10°C tot +40°C * opslagtemperatuur: -25°C tot +80°C * afmetingen: 146 x 110 x 26 mm * gewicht: 345 g (1)
      Velleman LCD-Monitor met Afstandsbediening - 5.6"
      • 05410329427344
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be