x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salora 32HA330

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salora 32HA330
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salora 32HA330
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salora 32HA330
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208012146.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208012148.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208012149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208012147.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200298778.jpg?ts=1
Salora Salora 32HA330 32HA330 32HA330 Met de Salora 32HA330 haalt u een zeer complete 32 (81CM) HD TV in huis met ANDROID TV en ingebouwde wifi en Bluetooth. Deze smart tv is voorzien van HDR10 en HLG weergave en is standaard uitgerust met Netflix, Youtube en Amazon Prime. Stream ook gemakkelijk uw eigen content d.m.v. de ingebouwde Google Chromecast.32 (81CM) HD HDR LED televisieResolutie 1366×768Contrast ratio 3000:1Helderheid: 300 cd/m²Reactietijd 8 ms3× HDMIIngebouwde wifiBluetoothDolby audio processing2× 6 WattMaak gebruik van het uitgebreide Google Android TV platformIngebouwde Google Chromecast Beeldscherm Beeldschermdiagonaal *81,3 cm (32") HD type *HD Display technologie *LED LED backlight-typeDirect-LED Beeldscherm vorm *Flat Oorspronkelijke beeldverhouding *16:9 Helderheid *300 cd/m² Responstijd *8 ms Motion interpolation technologie *BPR (Best Picture Rate) 100 Hz Systeemeigen vernieuwingsfrequentie50 Hz Typische contrastverhouding *3000:1 Kijkhoek, horizontaal178° Kijkhoek, verticaal178° Comb filter2D/3D Re (1)
  • 08720085001281
  • 8720085001281
4
  • 32 inch AVERAGE Een compact scherm zoals deze, is handig voor een kleine woonkamer of op de slaapkamer
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 32 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Energieklasse nieuw: Klasse G
    • Geslacht: Unisex
    • Maximale schermgrootte: 32 inch
  • 222.00 309.00 EUR 4
    4
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Salora 32HA330 Android Smart TV is een 32 inch HD TV. Haal deze geweldige Android TV snel in huis.222.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Salora 32HA330 Android Smart TV is een 32 inch HD TV. Haal deze geweldige Android TV snel in huis.222.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Salora 32HA330 - 32 inch - HD ready LED - 2022234.37, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      Met de Salora 32HA330 haalt u een zeer complete 32 (81CM) HD TV in huis met ANDROID TV en ingebouwde wifi en Bluetooth. Deze smart tv is ...309.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692398.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 - 43 inch - Ultra HD- 50/60Hz- LCD Display (16)
      LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • 04011880171465
      • 4011880171465
      3
    • Philips 55OLED807/12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246532005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236715172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556887.jpg?ts=1
      Philips Philips 55OLED807/12 55OLED807/12 55OLED807/12 Met de Philips 55OLED807 - Ambilight (2022) bekijk je levensechte en kleurrijke beelden. Dankzij de Ambilight techniek verlicht de tv de wand achter de tv in de kleuren van het beeld. Dit resulteert in licht aan alle vier de kanten van de tv, een meeslepende kijkervaring en meer rust voor je ogen. De tv is uitgerust met een 4K OLED scherm. Dit scherm bevat individueel oplichtende of dimmende pixels, waardoor je beelden bekijkt met een krachtig contrast. Zo komen sterren in een sterrenhemel meer tot hun recht en zijn donkere horror scènes beter te volgen op klaarlichte dag. Door het 10 bit paneel en de HDR ondersteuning geniet je met deze tv van realistische en kleurrijke beelden. Tijdens een natuurdocumentaire spatten de kleuren van tropische vogels van het beeldscherm af en herken je verschillende tinten groen in een grasveld. Door de 100 hertz beeldverversing mis je niets van de actie tijdens het bekijken van snelle beelden. Zo volg je alle brokstukken tijdens een explosie in een act (3)
      Philips 55OLED807/12
      • 08718863034538
      • 8718863034538
      • 55OLED807/12
      4
    • LG OLED77C24LA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230803151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811753.jpg?ts=1
      LG LG OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) Met de LG OLED77C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pixel van het OLED scherm apart oplicht of dimt, wordt ieder deel van het beeld nauwkeurig aangestuurd. Zo is een donkere schaduw echt diep zwart en een fel licht echt helder. Dankzij de OLED EVO techniek van LG is de piekhelderheid 20 procent hoger dan die van een gemiddelde OLED tv. Daardoor geniet je van heldere beelden en heb je minder last van reflecties op het scherm. De slimme a9 Gen5 processor zorgt ervoor dat de helderheid van het scherm automatisch aanpast aan het omgevingslicht, zodat het beeld altijd goed zichtbaar is. Daarnaast analyseert de processor razendsnel het beeld en verbetert daarna de kleurweergave, scherpte en bewegingen. Zo weet je zeker dat je de best mogelijke beeldkwaliteit bekijkt. In het WebOS menu vind je een groot aanbod aan streaming apps, zoals Netflix, YouTube en Amazon Prime Video. Je streamt daarmee in een handomdraa (1)
      LG OLED77C24LA (2022)
      • 08806091619549
      • OLED77C24LA.AEU
      • 8806091619549
      • OLED77C24LA
      3
    • LG 55NANO766QA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228912768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230963462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657691.jpg?ts=1
      LG LG 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) Met de LG 55NANO766QA (2022) kijk je naar gedetailleerde, kleurrijke beelden. Deze 4K televisie is namelijk uitgerust met de NanoCell technologie. Dit betekent dat er een laag minuscule deeltjes op het scherm zit, die onnodige lichtgolven tegenhoudt. Hierdoor zie je alleen de juiste kleuren in beeld en geniet je van een pure kleurweergave. Dankzij de 4K resolutie zie je ook de kleinere details scherp in beeld. Zo zie je zowel de wimpers van een giraffe, als de individuele schubben van een vis. Heb je even genoeg van natuurdocumentaires? Je kiest gemakkelijk een spannende actiefilm, vlog of dansnummertje op het uitgebreide WebOS smart platform. Hier vind je een overzichtelijk menu met apps zoals Netflix, YouTube en Spotify. (1)
      LG 55NANO766QA (2022)
      • 08806091366481
      • 08806091623089
      • 08806091623508
      • 55NANO766QA.AEU
      • 55NANO766QA
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 222.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be