x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Crystal UHD 55AU7100 (2021)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Crystal UHD 55AU7100 (2021)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Crystal UHD 55AU7100 (2021)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Crystal UHD 55AU7100 (2021)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213991843.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182780231.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213991900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213991901.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213991903.jpg?ts=1
Samsung Samsung Crystal UHD 55AU7100 (2021) Crystal UHD 55AU7100 (2021) Crystal UHD 55AU7100 (2021) Afgestemde kleuren voor een levendig, levensecht beeld\nPurColor\nMet PurColor kijk je naar films en heb je het gevoel alsof je er echt bij bent. Het enorme scala aan kleuren van de TV zorgt voor een optimale beeldkwaliteit en een kijkervaring waar je helemaal in opgaat.\n\nErvaar de levensechte kleurtinten dankzij het krachtige 4K\nCrystal Processor 4K\nDankzij de krachtige 4K-upscaling geniet je van je favoriete content in 4K-resolutie. Je geniet ook van levensechte kleurexpressies dankzij ... (1)
  • 08806092076426
  • UE55AU7100KXXN
  • 8806092076426
3
  • 55 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 55 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Tizen
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Maximale schermgrootte: 55 inch
  • 647.00 798.00 EUR 3
    3
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Ervaar de levensechte kleurtinten dankzij het krachtige 4K:Crystal Processor 4KDankzij de krachtige 4K-upscaling geniet je van je favorie...647.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Afgestemde kleuren voor een levendig, levensecht beeld\nPurColor\nMet PurColor kijk je naar films en heb je het gevoel alsof je er echt b...647.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      4K UHD - 55" 140cm - 50Hz - LED LCD - Tizen - HDR10798.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479898.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) The Serif 65LS01B Wit (2022) De Samsung The Serif 65LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 65LS01B Wit (2022)
      • 08806094293463
      • QE65LS01BAUXXN
      2
    • Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479853.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231479917.jpg?ts=1
      Samsung Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) The Serif 43LS01B Blauw (2022) De Samsung The Serif 43LS01B (2022) is een stijlvol ontworpen televisie. Het ontwerp van de tv is bedacht door de Bouroullec broers als meubelstuk, waardoor hij moeiteloos opgaat in je interieur. Het QLED beeldscherm beschikt over een matte laag over het scherm. Hierdoor geniet je optimaal van de levendige kleuren en hoge helderheid van een QLED scherm, terwijl je nauwelijks last hebt van vervelende reflecties door zon- of kunstlicht. Door de platte bovenkant zet je boeken, een plant of ander... (1)
      Samsung The Serif 43LS01B Blauw (2022)
      • 08806094307351
      • QE43LS01BBUXXN
      2
    • LG 75QNED996PB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229849429.jpg?ts=1
      LG LG 75QNED996PB 75QNED996PB 75QNED996PB Quantum Dot + NanoCell + Mini LED = de ultieme lcd-tv\nLG QNED mini LED staat voor het aanbreken van een nieuw tijdperk voor lcd-tv's. Het baanbrekende scherm combineert een mini LED-scherm met Quantum Dot NanoCell-technologie voor een geheel nieuwe tv-ervaring. Dit is echt het toppunt van lcd-tv.\n\nEen nieuw tijdperk voor lcd tv's.\nLG QNED mini LED brengt lcd-tv verder dan ooit tevoren. Verbeterde helderheid, bijna perfect zwart en briljante kleuren worden getoond op een prachtig ultra-gro... (1)
      LG 75QNED996PB
      • 08806091342737
      • 86QNED996PB
      1
    • LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692404.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 We. See 50 by Loewe 60513D90 Ultra HD LED-streaming-tv: voor zonnegroeten en bingewatchenNet zo slim als je ochtendritueel. Gemaakt voor jouw persoonlijke feelgood programma. Speel wat je beweegt. De technologie: zeer geavanceerd. De bediening: aangenaam intuïtief. Voor een perfecte balans tussen high-tech en rust. Voor een frisse kijk op wat ons drijft. Enkel voor jou.TV voor mensen die geen tv kijken.Maar wie zweet, ontspant, foto's bekijkt, series kijkt, lacht, huilt, opgewonden raakt, juicht, leert, strijdt, streamt,... (1)
      LOEWE We. See 50 by Loewe 60513D90
      • 04011880171502
      • 4011880171502
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 525.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 528.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 525.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 525.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 519.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 519.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 519.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 519.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 519.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 498.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 498.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 475.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 454.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 454.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 454.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 454.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 454.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 454.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 444.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 647.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 647.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 647.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be