x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Neo QLED 55QN85A

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Neo QLED 55QN85A
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Neo QLED 55QN85A
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Neo QLED 55QN85A
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482094.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239211896.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239211899.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214230622.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214230619.jpg?ts=1
Samsung Samsung Neo QLED 55QN85A Neo QLED 55QN85A Neo QLED 55QN85A De ultieme, ultrafijne lichtbediening\nQuantum Matrix Technology\nHet vernieuwde Neo QLED is voorzien van Quantum Matrix Technology voor een nauwkeurige bediening van onze exclusieve, nieuwe Quantum Mini LED. Dankzij de nauwkeurige lichtbediening, geniet je van meer details in zowel de donkerste als helderste kleuren.\n\nIntelligente processor voorzien van deep learning\nNeo Quantum Processor 4K\nSamsungs krachtige quantum processor met deep learning levert de nauwkeurigste en flexibelste ervaring die je je maar kunt bedenken. De processor optimaliseert je beeld tijdens iedere scène en verbetert je content. Dankzij de krachtige 4K AI-upscaling profiteer je altijd van volledige 4K-resolutie.\n\nDynamisch contrast voor levendige kleuren die van het scherm spatten\nQuantum HDR 1500\nRijke, levensechte kleuren en diep contrast met haarscherpe details en nuance. De Dynamic Tone Mapping van HDR10+ past kleur en contrast per scène aan.\n\nDe meest pure kleuren voor het helderste beeld\n100% k (3)
  • 08806092020719
  • QE55QN85AATXXN
  • 8806092020719
1
  • 55 inch GOOD Deze TV heeft een groot scherm. Je ziet je favoriete films en series nog beter!
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 55 inch
    • Display technology: QLED
    • Curved tv: Platte TV
    • Beeldscherm, aantal kleuren: 1.073 biljoen kleuren
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Resolutie: 3840 x 2160
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Smart TV: Ja
    • Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 4
    • Audio Return Channel (ARC): Ja
    • ConnectShare (HDD): Ja
    • ConnectShare (USB): Ja
    • Digitale audio, optische uitgang: 1
    • ECO mode: Ja
    • Hdmi-versie: 2.1
    • Internet TV: Ja
    • Ondertitelingsfunctie: Ja
    • Oudercontrole: Ja
    • Plug-en-play: Ja
    • Soort bediening: Knoppen, Draadloos
    • Teletext: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 2
  • Algemene kenmerken
    • Opties voor de televisie: Wifi, Smart TV, Game Mode, VESA mounting, Bluetooth
    • Energieklasse nieuw: Klasse G
    • Geslacht: Unisex
    • Maximale schermgrootte: 55 inch
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 4
    • CI+: Ja
    • Common interface (CI): Nee
    • DVI-poort: Nee
    • PC-ingang (D-Sub): Nee
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Tizen
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte apparaat (met standaard): 1227 mm
    • Breedte ( zonder voet ): 1227.4 mm
    • Diepte apparaat (met standaard): 257 mm
    • Diepte ( zonder voet ): 26.9 mm
    • Gewicht: 17700 g
    • Hoogte apparaat (met standaard): 767 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
    • Slimme afstandsbediening inbegrepen: Ja
  • Audio
    • Ingebouwde subwoofer: Ja
  • Beheerfuncties
    • Aantal On Screen Display-talen: 27
    • Elektronische tv-gids: Ja
    • On Screen Display (OSD): Ja
    • Sleep timer: Ja
    • Smart modes: Natuurlijk, Movie
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Geluid
    • Ruisonderdrukking: Ja
  • Netwerk
    • Bladeren: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Webbrowser: Ja
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Game mode: Ja
  • TV-tuner
    • Aantal tuners: 2
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • Video
    • Supported graphics resolutions: 3840 x 2160
  • Overig
    • VESA-montage: Ja
  • 1399.00 1399.00 EUR 1
    1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      De ultieme, ultrafijne lichtbediening\nQuantum Matrix Technology\nHet vernieuwde Neo QLED is voorzien van Quantum Matrix Technology voor ...1399.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230493991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207692398.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 We. See 43 by Loewe 60512D90 - 43 inch - Ultra HD- 50/60Hz- LCD Display (16)
      LOEWE We. See 43 by Loewe 60512D90
      • 04011880171465
      • 4011880171465
      3
    • Philips 55OLED807/12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246532005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236715172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246556887.jpg?ts=1
      Philips Philips 55OLED807/12 55OLED807/12 55OLED807/12 Met de Philips 55OLED807 - Ambilight (2022) bekijk je levensechte en kleurrijke beelden. Dankzij de Ambilight techniek verlicht de tv de wand achter de tv in de kleuren van het beeld. Dit resulteert in licht aan alle vier de kanten van de tv, een meeslepende kijkervaring en meer rust voor je ogen. De tv is uitgerust met een 4K OLED scherm. Dit scherm bevat individueel oplichtende of dimmende pixels, waardoor je beelden bekijkt met een krachtig contrast. Zo komen sterren in een sterrenhemel meer tot hun recht en zijn donkere horror scènes beter te volgen op klaarlichte dag. Door het 10 bit paneel en de HDR ondersteuning geniet je met deze tv van realistische en kleurrijke beelden. Tijdens een natuurdocumentaire spatten de kleuren van tropische vogels van het beeldscherm af en herken je verschillende tinten groen in een grasveld. Door de 100 hertz beeldverversing mis je niets van de actie tijdens het bekijken van snelle beelden. Zo volg je alle brokstukken tijdens een explosie in een act (3)
      Philips 55OLED807/12
      • 08718863034538
      • 8718863034538
      • 55OLED807/12
      4
    • LG OLED77C24LA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230803151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230811753.jpg?ts=1
      LG LG OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) OLED77C24LA (2022) Met de LG OLED77C24LA bekijk je levensechte beelden met een sterk contrast, hoge helderheid en realistische kleurdetails. Omdat iedere pixel van het OLED scherm apart oplicht of dimt, wordt ieder deel van het beeld nauwkeurig aangestuurd. Zo is een donkere schaduw echt diep zwart en een fel licht echt helder. Dankzij de OLED EVO techniek van LG is de piekhelderheid 20 procent hoger dan die van een gemiddelde OLED tv. Daardoor geniet je van heldere beelden en heb je minder last van reflecties op het scherm. De slimme a9 Gen5 processor zorgt ervoor dat de helderheid van het scherm automatisch aanpast aan het omgevingslicht, zodat het beeld altijd goed zichtbaar is. Daarnaast analyseert de processor razendsnel het beeld en verbetert daarna de kleurweergave, scherpte en bewegingen. Zo weet je zeker dat je de best mogelijke beeldkwaliteit bekijkt. In het WebOS menu vind je een groot aanbod aan streaming apps, zoals Netflix, YouTube en Amazon Prime Video. Je streamt daarmee in een handomdraa (1)
      LG OLED77C24LA (2022)
      • 08806091619549
      • OLED77C24LA.AEU
      • 8806091619549
      • OLED77C24LA
      3
    • LG 55NANO766QA (2022)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228912768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230963462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244657691.jpg?ts=1
      LG LG 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) 55NANO766QA (2022) Met de LG 55NANO766QA (2022) kijk je naar gedetailleerde, kleurrijke beelden. Deze 4K televisie is namelijk uitgerust met de NanoCell technologie. Dit betekent dat er een laag minuscule deeltjes op het scherm zit, die onnodige lichtgolven tegenhoudt. Hierdoor zie je alleen de juiste kleuren in beeld en geniet je van een pure kleurweergave. Dankzij de 4K resolutie zie je ook de kleinere details scherp in beeld. Zo zie je zowel de wimpers van een giraffe, als de individuele schubben van een vis. Heb je even genoeg van natuurdocumentaires? Je kiest gemakkelijk een spannende actiefilm, vlog of dansnummertje op het uitgebreide WebOS smart platform. Hier vind je een overzichtelijk menu met apps zoals Netflix, YouTube en Spotify. (1)
      LG 55NANO766QA (2022)
      • 08806091366481
      • 08806091623089
      • 08806091623508
      • 55NANO766QA.AEU
      • 55NANO766QA
      2
    • Schermgrootte (Inch) (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 50 inch (50)
      • 55 inch (55)
      • 65 inch (65)
      • 75 inch (75)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 889.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 889.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 879.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 879.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 895.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 895.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 889.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 889.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 889.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 889.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 889.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 889.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 889.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 858.68
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 858.68
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 885.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 885.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 859.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 859.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 775.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 775.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 775.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 775.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 775.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 774.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 774.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 774.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 773.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 773.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 744.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 744.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 744.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 742.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 741.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 741.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 741.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 741.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 741.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 769.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 769.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 779.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 779.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 849.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 849.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 849.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 849.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 849.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 944.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 944.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1399.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be