x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lifetime Garden tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lifetime Garden partytent opvouwbaar 300 x 300 cm antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146790854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95773830.jpg
      Lifetime Garden Lifetime Garden partytent opvouwbaar 300 x 300 cm antraciet partytent opvouwbaar 300 x 300 cm antraciet partytent opvouwbaar 300 x 300 cm antraciet Lifetime Garden Partytent - Opvouwbaar Pes Ben je op zoek naar de perfecte partytent voor in uw tuin, die gemakkelijk op te zetten is en ook nog eens super handig mee te nemen is? Dan ben je p zoek naar de opvouwbare partytent Pes. Deze Opvouwbare partytent van het merk Lifetime Garden geeft u de ideale mogelijkheid om lekker te relaxen. Ook geeft de tent de mogelijkheid voor overdak bij feestjes en bbq's. Wat het nu nog mooier maakt is dat deze partytent in een paar minuten op te zetten is, ... (1)
      Lifetime Garden partytent opvouwbaar 300 x 300 cm antraciet
      • 08711252326061
      1
      deal
      67.04 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • Outwell DEFAULT
        • outwell
      • Msr DEFAULT
        • msr
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Geodetic tent (geodetic_tent)
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Camp (camp)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Deryan (deryan)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Highlander (highlander)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Perel (perel)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Salewa (salewa)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Vaude (vaude)
      • VIVERE (vivere)
      • XQ Max (xq_max)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Breedte Tent (breedte_cm):
      • < 150 cm (breedte_cm_150)
      • 150 cm - 200 cm (breedte_cm_150_200)
      • 200 cm - 260 cm (breedte_cm_200_260)
      • ≥ 260 cm (breedte_cm_260)
    • Hoogte Tent (hoogte_cm):
      • 0 (0)
      • 0.1 (0_1)
      • 4 (4)
      • 85 (85)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 95 (95)
      • 100 (100)
      • 102 (102)
      • 103 (103)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 110 (110)
      • 112 (112)
      • 115 (115)
      • 120 (120)
      • 125 (125)
      • 130 (130)
      • 135 (135)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 155 (155)
      • 160 (160)
      • 165 (165)
      • 170 (170)
      • 178 (178)
      • 180 (180)
      • 185 (185)
      • 188 (188)
      • 195 (195)
      • 200 (200)
      • 205 (205)
      • 210 (210)
      • 220 (220)
      • 225 (225)
      • 250 (250)
      • 282 (282)
      • 285 (285)
      • 290 (290)
    • Opblaasbaar (opblaasbare):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kijkglas (kijkglas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be