x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marmot tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Marmot Vapor 3P Tent, calla green 2019 Iglotenten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153501506.jpg
      Marmot Marmot Vapor 3P Tent, calla green 2019 Iglotenten Vapor 3P Tent, calla green 2019 Iglotenten Vapor 3P Tent, calla green 2019 Iglotenten Aantal apsis: 2; Toepassingsgebied: kamperen, trekking; Opblaasbaar: nee; Type: koepeltent; Aantal personen: 3; Binnenruimte (L x B x H): 229 x 168 x 117; Totale Gewicht tent: 3020 g; Pakgrootte (L x B): 55,9 x 20,3; Aantal tentkamers: 1; Verbinding: 3 / DAC Press-Fit 9 mm / Velocity 8,5mm; Stangen: aluminium; Binnentent: 100 % polyester; Tentbodem: 100 % polyester; Waterkolom buitentent: 3000 mm; Buitentent: 100 % polyester; Waterkolom bodem: 5000 mm; Uitrusting: Ingang met muggennet, binnen... (1)
      Marmot Vapor 3P Tent, calla green 2019 Iglotenten
      • 00889169471285
      1
      390.00 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • Outwell DEFAULT
        • outwell
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • Vaude DEFAULT
        • vaude
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Deryan (deryan)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eda (eda)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Helinox (helinox)
      • Highlander (highlander)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Salewa (salewa)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The North Face (the_north_face)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Vaude (vaude)
      • XQ Max (xq_max)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Breedte Tent (breedte_cm):
      • < 150 cm (breedte_cm_150)
      • 150 cm - 200 cm (breedte_cm_150_200)
      • 200 cm - 300 cm (breedte_cm_200_300)
      • ≥ 300 cm (breedte_cm_300)
    • Hoogte Tent (hoogte_cm):
      • 0 (0)
      • 3.2 (3_2)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 12 (12)
      • 13.5 (13_5)
      • 18.5 (18_5)
      • 19.5 (19_5)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 95 (95)
      • 100 (100)
      • 102 (102)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 107 (107)
      • 110 (110)
      • 112 (112)
      • 115 (115)
      • 120 (120)
      • 125 (125)
      • 130 (130)
      • 135 (135)
      • 140 (140)
      • 148 (148)
      • 150 (150)
      • 155 (155)
      • 165 (165)
      • 170 (170)
      • 180 (180)
      • 185 (185)
      • 188 (188)
      • 190 (190)
      • 195 (195)
      • 200 (200)
      • 205 (205)
      • 210 (210)
      • 220 (220)
      • 225 (225)
      • 230 (230)
      • 235 (235)
      • 250 (250)
      • 282 (282)
      • 285 (285)
      • 290 (290)
    • Opblaasbaar (opblaasbare):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kijkglas (kijkglas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be