x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    XQ Max tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • XQ Max Fast Fold - Koepeltent - 2-Persoons - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139249560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96794917.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140344550.jpg
      XQ Max XQ Max Fast Fold - Koepeltent - 2-Persoons - Grijs Fast Fold - Koepeltent - 2-Persoons - Grijs Fast Fold - Koepeltent - 2-Persoons - Grijs XQ Max Trampoline - 139 cm Kindertrampoline met een diameter van bijna 140cm die incl. een veiligheidsnet wordt geleverd Het totale gewicht is slechts 12.5 kg en is compact verpakt, dus ook ideaal om mee te nemen op vakantie of naar de camping. De maximale draagkracht / belastbaarheid is 45 kg. GS TÜV goedgekeurd Specificaties Diameter: 139 cmMaximale gewicht: 45 kgLeeftijd: 3-6 jaarGewicht: 12,5 kgKleur springvlak: zwartKleur beschermrand: roodKleur frame: zilverPlaatsing: op poten Inhoud:XQ... (1)
      XQ Max Fast Fold - Koepeltent - 2-Persoons - Grijs
      • 08719407001313
      • 08800159767852
      • 0
      1
      deal
      98.90 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • Outwell DEFAULT
        • outwell
      • Msr DEFAULT
        • msr
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Geodetic tent (geodetic_tent)
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Camp (camp)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Deryan (deryan)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Highlander (highlander)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Perel (perel)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Salewa (salewa)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Vaude (vaude)
      • VIVERE (vivere)
      • XQ Max (xq_max)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Breedte Tent (breedte_cm):
      • < 150 cm (breedte_cm_150)
      • 150 cm - 200 cm (breedte_cm_150_200)
      • 200 cm - 260 cm (breedte_cm_200_260)
      • ≥ 260 cm (breedte_cm_260)
    • Hoogte Tent (hoogte_cm):
      • 0 (0)
      • 0.1 (0_1)
      • 4 (4)
      • 85 (85)
      • 90 (90)
      • 91 (91)
      • 95 (95)
      • 100 (100)
      • 102 (102)
      • 103 (103)
      • 104 (104)
      • 105 (105)
      • 110 (110)
      • 112 (112)
      • 115 (115)
      • 120 (120)
      • 125 (125)
      • 130 (130)
      • 135 (135)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 155 (155)
      • 160 (160)
      • 165 (165)
      • 170 (170)
      • 178 (178)
      • 180 (180)
      • 185 (185)
      • 188 (188)
      • 195 (195)
      • 200 (200)
      • 205 (205)
      • 210 (210)
      • 220 (220)
      • 225 (225)
      • 250 (250)
      • 282 (282)
      • 285 (285)
      • 290 (290)
    • Opblaasbaar (opblaasbare):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kijkglas (kijkglas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be