x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Danfoss Icon Ruimtethermostaat

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Danfoss Icon Ruimtethermostaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Danfoss Icon Ruimtethermostaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Danfoss Icon Ruimtethermostaat
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212378389.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/256484836.jpg?ts=1
Danfoss Danfoss Icon Ruimtethermostaat Icon Ruimtethermostaat Icon Ruimtethermostaat Danfoss Icon Ruimtethermostaat (1)
  • 05702425147777
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 101.75 101.75 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Danfoss Icon Ruimtethermostaat101.75, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Magnum Remote Control WiFi Klokthermostaat MRC-thermostaat (inbouw) | Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171818552.jpg?ts=1
      Magnum Magnum Remote Control WiFi Klokthermostaat MRC-thermostaat (inbouw) | Zwart Remote Control WiFi Klokthermostaat MRC-thermostaat (inbouw) | Zwart Remote Control WiFi Klokthermostaat MRC-thermostaat (inbouw) | Zwart geleverd inclusief vloersensor voorzien van een ingebouwde ruimtesensor en vloerlimietsensor 7 dagen programmeerbaar (multi programma functie tot 3 periodes per dag) multi-frame adapter systeem geschikt voor de meeste merken schakelmateriaal eenvoudige bediening door middel van een touchscreen geschikt voor WiFi (2.4 Ghz) De MAGNUM Remote Control is een stijlvolle, kleurrijke en intuï:tieve WiFi-klokthermostaat, speciaal ontworpen voor elektrische verwarmingssystemen. De MRC thermostaat heeft een compleet nieuwe gebruikersinterface, die vanaf het scherm en via een App eenvoudig en intuï:tief te bedienen is. Slim geregeld De MRC berekent zelf de opwarmtijd. U hoeft alleen maar in te geven in welke periodes u een warme vloer wilt hebben. De thermostaat leert gaandeweg de ideale opwarmtijd van de vloer en past daar automatisch zijn programma op aan. Dus stelt u in dat u de vloer om 7 uur ':s ochtends op 23°:C wilt hebben, dan doet de thermostaat de rest.: 3 in 1 bedieni (2)
      Magnum Remote Control WiFi Klokthermostaat MRC-thermostaat (inbouw) | Zwart
      • 08718531999701
      1
      deal
    • E-Heat Digitale WiFi Klokthermostaat C16-thermostaat (inbouw) | RAL 9010 Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174875025.jpg?ts=1
      E-Heat E-Heat Digitale WiFi Klokthermostaat C16-thermostaat (inbouw) | RAL 9010 Wit Digitale WiFi Klokthermostaat C16-thermostaat (inbouw) | RAL 9010 Wit Digitale WiFi Klokthermostaat C16-thermostaat (inbouw) | RAL 9010 Wit geleverd inclusief vloersensor voorzien van een vloerlimietsensor 7 dagen programmeerbaar (multi programma functie met 2 periodes per dag) eenvoudige bediening door middel van aanraakgevoelige buttons Deze geavanceerde, digitale klokthermostaat met WiFi zorgt voor een nauwkeurige regeling van de vloer- of ruimtetemperatuur en biedt mogelijkheden om 7 dagen te programmeren. De e-HEAT Pro WiFi-thermostaat is voorzien van een groot display en is eenvoudig te bedienen door middel van vijf instelknoppen. Verder is deze thermostaat speciaal ontwikkeld voor aansturing van elektrische verwarmingssystemen en wordt deze standaard geleverd met een vloersensor. Garantie WiFi Klokthermostaat U heeft 2 jaar garantie op de elektrotechnische werking en vloersensor. Technische details Technische details e-HEAT WiFi-klokthermostaat Voltage : 230 Volt Beschermende behuizing : IP21 Vloersensor : 12 K Temperatuur bereik : 5°:C:- 40°:C Maximaal vermogen : 16A / 3500W Aan te sturen via App Standaa (5)
      E-Heat Digitale WiFi Klokthermostaat C16-thermostaat (inbouw) | RAL 9010 Wit
      • 08718531998681
      1
      deal
    • Honeywell HRA80 Antenne Honeywell evohome
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116608738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158531972.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183418004.jpg?ts=1
      Honeywell Honeywell HRA80 Antenne Honeywell evohome HRA80 Antenne Honeywell evohome HRA80 Antenne Honeywell evohome Honeywell antenne module (1)
      Honeywell HRA80 Antenne Honeywell evohome
      • 05025121389983
      2
    • Somfy Thermostatische radiatorkraan
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210090370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171037309.jpg?ts=1
      Somfy Somfy Thermostatische radiatorkraan Thermostatische radiatorkraan Thermostatische radiatorkraan Met de Somfy Thermostatische radiatorkraan regel je de temperatuur per kamer. Doordat een ruimte waarin jij niet bent ook niet verwarmd wordt, bespaar je energiekosten. Bovendien schakelt deze slimme radiatorthermostaat vanzelf uit als hij een open raam waarneemt. De radiatorkranen zijn zelflerend. Na een tijd weten ze vanzelf hoe lang het duurt voor je kamer verwarmd is, ook onthoudt de thermostaat wanneer je welke kamer verwarmt. Zo gaan ze vanzelf aan. Je koppelt de radiatorkraan met de TaHoma box om deze ook via internet te bedienen te koppelen aan andere producten van Somfy. Je sluit deze Somfy Thermostatische radiatorkraan aan op de meeste bestaande thermostaatkranen. De slimme radiatorthermostaat van Somfy werkt niet met alle merken radiatorkranen. Controleer vooraf welk merk thermostaatknop je nu hebt. De radiatorknop van Somfy is geschikt voor kranen van Caleffi, Comap, Danfoss, Giacomini, Herz, Olymp, Siemens en Terrier. (1)
      Somfy Thermostatische radiatorkraan
      • 03660849579500
      • 1870508
      2
    • min
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 101.75
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 101.75
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 101.75
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 101.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be