x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GROHE thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • GROHE thermo element 3/4''
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154499198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156873131.jpg
      GROHE GROHE thermo element 3/4'' thermo element 3/4'' thermo element 3/4'' Grohe SilkMove ES- ultiem bedieningscomfort en waardevolle energiebesparingsfunctie intelligent gecombineerd Grohe StarLight chroomoppervlak - duurzaam, hoogglanzend en sterk Met spaarfunctie voor minder waterverbruik. Fabrieksgarantie: 5 jaar bij verkoop en verzending door Amazon. Bij verkoop en levering door derden is de informatie die verstrekt wordt door de verkoper van toepassing., Gewicht: 1.322773572 Pond, Fabrikant: Grohe (2)
      GROHE thermo element 3/4''
      • 04005176009488
      2
      157.63 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Vaillant DEFAULT
        • vaillant
      • Tado DEFAULT
        • tado
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Danfoss (danfoss)
      • 2Heat (2heat)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • AVM (avm)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bosch (bosch)
      • Delta Dore (delta_dore)
      • Devolo (devolo)
      • DRL (drl)
      • Duramaxx (duramaxx)
      • E-Heat (e_heat)
      • Elektra (elektra)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fibaro (fibaro)
      • Fixapart (fixapart)
      • Gigaset (gigaset)
      • Google (google)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Heatit (heatit)
      • Heimeier (heimeier)
      • Itho (itho)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • MCO Home (mco_home)
      • Netatmo (netatmo)
      • Oventrop (oventrop)
      • Perel (perel)
      • Plieger (plieger)
      • Plugwise (plugwise)
      • Popp (popp)
      • Qubino (qubino)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Ranco (ranco)
      • SCHELLENBERG (schellenberg)
      • Schneider (schneider)
      • Smartwares (smartwares)
      • Tado (tado)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • TKB Home (tkb_home)
      • Vaillant (vaillant)
      • Vasco (vasco)
      • Velleman (velleman)
      • Watts (watts)
    • Prijsklasse (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Helderheid Aanpassen (helderheid_aanpassen)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be