x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nest thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nest Stand for Nest Learning Thermostat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163802236.jpg?ts=1
      Nest Nest Stand for Nest Learning Thermostat Stand for Nest Learning Thermostat Stand for Nest Learning Thermostat Stand for Nest Learning Thermostat (1)
      Nest Stand for Nest Learning Thermostat
      • 00854448003488
      1
      29.50 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Vaillant DEFAULT
        • vaillant
      • Nest DEFAULT
        • nest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Nest (nest)
      • Danfoss (danfoss)
      • 2Heat (2heat)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • Arnold Rak (arnold_rak)
      • ATAG (atag)
      • AVM (avm)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Blinq (blinq)
      • Blue Print (blue_print)
      • Bosch (bosch)
      • CALORSTAT by Vernet (calorstat_by_vernet)
      • Comap (comap)
      • Comet (comet)
      • Devolo (devolo)
      • E-Heat (e_heat)
      • Eberle (eberle)
      • Eberle Controls (eberle_controls)
      • Elbo therm (elbo_therm)
      • Emos (emos)
      • Etherma (etherma)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • FEBI BILSTEIN (febi_bilstein)
      • Fibaro (fibaro)
      • Finder (finder)
      • Fixapart (fixapart)
      • Gates (gates)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gira (gira)
      • Google (google)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Hama (hama)
      • Heat it (heat_it)
      • Heatit (heatit)
      • Heimeier (heimeier)
      • Homematic (homematic)
      • Homematic IP (homematic_ip)
      • IMI Heimeier (imi_heimeier)
      • Japanparts (japanparts)
      • Junkers (junkers)
      • Legrand (legrand)
      • Legrand Bticino (legrand_bticino)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • MAHLE ORIGINAL (mahle_original)
      • MCO Home (mco_home)
      • MEYLE (meyle)
      • Nedis (nedis)
      • Netatmo (netatmo)
      • Niko (niko)
      • Optima (optima)
      • Perel (perel)
      • Plieger (plieger)
      • Plugwise (plugwise)
      • Popp (popp)
      • Quality Heating (quality_heating)
      • Qubino (qubino)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • SCHELLENBERG (schellenberg)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Siemens (siemens)
      • Somfy (somfy)
      • SWAG (swag)
      • Sygonix (sygonix)
      • Tado (tado)
      • Theben (theben)
      • TKB Home (tkb_home)
      • TRISCAN (triscan)
      • Trotec (trotec)
      • Tuya (tuya)
      • Vaillant (vaillant)
      • Valeo (valeo)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Vasco (vasco)
      • Velleman (velleman)
      • WAHLER (wahler)
      • Warehouse (warehouse)
      • Watts (watts)
      • Wenko (wenko)
      • Whirlpool (whirlpool)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Z-Wave (z_wave)
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Helderheid Aanpassen (helderheid_aanpassen)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be