x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Watts thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Watts Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250388670.jpg?ts=1
      Watts Watts Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight Watts Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight (4)
      Watts Belux Light kamerthermostaat LCD met backlight
      • 03660878045427
      1
      85.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Vaillant DEFAULT
        • vaillant
      • Theben DEFAULT
        • theben
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Danfoss (danfoss)
      • 2Heat (2heat)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • ATAG (atag)
      • Avidsen (avidsen)
      • AVM (avm)
      • AWB (awb)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Blinq (blinq)
      • Bosch (bosch)
      • Calypso (calypso)
      • Comap (comap)
      • Eberle (eberle)
      • Eberle Controls (eberle_controls)
      • Elbo therm (elbo_therm)
      • Elektrobock (elektrobock)
      • Emos (emos)
      • EQ-3 AG (eq_3_ag)
      • Etherma (etherma)
      • EUROTRONIC (eurotronic)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • FEBI BILSTEIN (febi_bilstein)
      • Fibaro (fibaro)
      • Finder (finder)
      • Fixapart (fixapart)
      • Gigaset (gigaset)
      • Google (google)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Hama (hama)
      • Heatit (heatit)
      • Heimeier (heimeier)
      • Hombli (hombli)
      • Homematic (homematic)
      • IMI Heimeier (imi_heimeier)
      • Ito electronics (ito_electronics)
      • Junkers (junkers)
      • Kopp (kopp)
      • Legrand (legrand)
      • Legrand Bticino (legrand_bticino)
      • LT (lt)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • MAHLE ORIGINAL (mahle_original)
      • MCO Home (mco_home)
      • Nedis (nedis)
      • Netatmo (netatmo)
      • Niko (niko)
      • Optima (optima)
      • Perel (perel)
      • Plieger (plieger)
      • Plugwise (plugwise)
      • Pni (pni)
      • Popp (popp)
      • Quality Heating (quality_heating)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • ROSE LM (rose_lm)
      • Salus (salus)
      • Schloss (schloss)
      • Siemens (siemens)
      • Somfy (somfy)
      • Sygonix (sygonix)
      • Tado (tado)
      • Theben (theben)
      • TKB Home (tkb_home)
      • Trotec (trotec)
      • Tuya (tuya)
      • Vaillant (vaillant)
      • Valeo (valeo)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Vasco (vasco)
      • Velleman (velleman)
      • Watts (watts)
      • Whirlpool (whirlpool)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be