x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toetsenborden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Krom keyboard

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toetsenbord categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Krom Kernel toetsenbord USB Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204772377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164738215.jpg?ts=1
      Krom Krom Kernel toetsenbord USB Zwart Kernel toetsenbord USB Zwart Kernel toetsenbord USB Zwart Type: Mechanica/compatibiliteit: Windows 7/8/8.1/10; Toetsen: 104/Levensduur: 50 miljoen toetsen/multimedia-toetsen: 11 Frame: macro-functietoewijzing op elke willekeurige toets/intern geheugen: 64 kb/bedieningskracht 60 +/- 10 g/polling rat: 1000 Hz Aansluiting: USB verguld / energieverbruik: 100 - 260 mA. Spanning: 5,0 +/- 0,25 V, kabellengte: 180 cm Kabeltype: gevlochten. Afmetingen: 445,4 x 22,5 x 133,5 mm. Gewicht: 1230 +/- 5 g (1)
      Krom Kernel toetsenbord USB Zwart
      • 08436532166709
      • NXKROMKRNL
      2
      51.97 EUR
    • Krom Kalyos toetsenbord Inclusief muis USB Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511788.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511797.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511795.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511791.jpg?ts=1
      Krom Krom Kalyos toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Kalyos toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Kalyos toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Krom Kalyos Gaming Membraan USB Toetsenbord Muis Combo Zwart LED RGB N-19 toetsenbord met fantoom-anti-fosting; 10 speciale multimedia-toetsen Optische RGB-muis, ergonomisch design, 6 verwisselbare DPI-niveaus voor onderweg Compatibele apparaten: Windows XP/Vista/7/8/10 Kabellengte: 1,5 m (1)
      Krom Kalyos toetsenbord Inclusief muis USB Zwart
      • 08436587971075
      • NXKROMKLYSSP
      2
      27.99 EUR
    • Krom Kluster toetsenbord USB + Bluetooth Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231792380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231792381.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231792378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231792375.jpg?ts=1
      Krom Krom Kluster toetsenbord USB + Bluetooth Zwart Kluster toetsenbord USB + Bluetooth Zwart Kluster toetsenbord USB + Bluetooth Zwart Mechanisch toetsenbord met hoogwaardige schakelaars / ontwerp 60% 17 configureerbare lichteffecten, Bluetooth 5.0 en bekabelde verbinding (USB) Anti-ghosting en gaming-modus Configuratie van het toetsenbord zonder software, compatibel met Windows, Android, iOS en Mac Spaanse lay-out (1)
      Krom Kluster toetsenbord USB + Bluetooth Zwart
      • 08436587971532
      • NXKROMKLSTRSP
      2
      54.35 EUR
    • Krom Kasic TKL toetsenbord USB Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231488933.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231491344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231491341.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231491337.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231491340.jpg?ts=1
      Krom Krom Kasic TKL toetsenbord USB Zwart Kasic TKL toetsenbord USB Zwart Kasic TKL toetsenbord USB Zwart TKL-formaat (zonder numeriek toetsenbord) mechanisch toetsenbord met hoogwaardige schakelaars Verlichte toetsen in Rainbow-kleurenmodus/meerdere verlichtingsmodi Spelmodus: Windows-toetsvergrendeling Compatibiliteit: Windows 7/8/8.1/10 Compatibele apparaten: laptop (1)
      Krom Kasic TKL toetsenbord USB Zwart
      • 08436587972713
      • NXKROMKASICTKL
      2
      28.13 EUR
    • Krom Kasic toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231803007.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231814895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231814896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231814900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231814898.jpg?ts=1
      Krom Krom Kasic toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart Kasic toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart Kasic toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart Mechanisch digitaal toetsenbord met hoogwaardige verlichte schakelaars/toetsen in regenboogkleurmodus Meerdere verlichtingsmodi/speelmodus: Windows-toetsvergrendeling WASD en verwisselbare richtingtoetsen Compatibiliteit: Windows Vista/7/8/10 (1)
      Krom Kasic toetsenbord USB QWERTY Engels Zwart
      • 08436587972027
      • NXKROMKASIC
      2
      31.16 EUR
    • Krom Krusher toetsenbord Inclusief muis USB Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511803.jpg?ts=1
      Krom Krom Krusher toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Krusher toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Krusher toetsenbord Inclusief muis USB Zwart Krom Kalyos Gaming Toetsenbord / Muis (halfbomechanisch, USB, LED, RGB) Zwart Kleur: zwart Robuust en functioneel ontwerp Compatibele apparaten, PC/servers N-25 anti-spook-/muistoetsenbord, 6 verwisselbare niveaus, DPI (1)
      Krom Krusher toetsenbord Inclusief muis USB Zwart
      • 08436587971051
      • NXKROMKRSHRSP
      2
      38.31 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Corsair (corsair)
      • Razer (razer)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 4smarts (4smarts)
      • A4Tech (a4tech)
      • Accuratus (accuratus)
      • Acer (acer)
      • ACT (act)
      • Active Key (active_key)
      • ActiveJet (activejet)
      • Adesso (adesso)
      • Aixcase (aixcase)
      • Akko (akko)
      • Alienware (alienware)
      • Allsop (allsop)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Atlantis Land (atlantis_land)
      • Aurdel (aurdel)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BBC (bbc)
      • Belkin (belkin)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • BLOW (blow)
      • Bluestork (bluestork)
      • Brydge (brydge)
      • Canyon (canyon)
      • Celly (celly)
      • Cherry (cherry)
      • Compulocks (compulocks)
      • Conrad (conrad)
      • Contour Design (contour_design)
      • CoolBox (coolbox)
      • Cstore (cstore)
      • DAREU (dareu)
      • Das Keyboard (das_keyboard)
      • DASKEY (daskey)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Digitus (digitus)
      • Droxio (droxio)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elgato (elgato)
      • Endorfy (endorfy)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Epsilon (epsilon)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • EVGA (evga)
      • Ewent (ewent)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fnatic (fnatic)
      • FOX (fox)
      • Fr-Tec (fr_tec)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fury (fury)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • GETT (gett)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Goobay (goobay)
      • Hama (hama)
      • Hamlet (hamlet)
      • HaverCo (haverco)
      • Havit (havit)
      • Hikvision (hikvision)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • Iggual (iggual)
      • Inca (inca)
      • InLine (inline)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • ISY (isy)
      • IT-Works (it_works)
      • Jenimage (jenimage)
      • JLab (jlab)
      • Kensington (kensington)
      • Keychron (keychron)
      • Keysonic (keysonic)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • Krux (krux)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Link Accessori (link_accessori)
      • Lioncast (lioncast)
      • LMP (lmp)
      • Logickeyboard (logickeyboard)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Macleans (macleans)
      • Maclocks (maclocks)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • MARVO (marvo)
      • Matias (matias)
      • MaXlife (maxlife)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Minibird (minibird)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Modecom (modecom)
      • Mofii (mofii)
      • Motospeed (motospeed)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NeoMounts (neomounts)
      • NGS (ngs)
      • No Fear (no_fear)
      • Novus (novus)
      • NZXT (nzxt)
      • Omega (omega)
      • Otterbox (otterbox)
      • Patriot (patriot)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Peachy (peachy)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Philips (philips)
      • Phoenix Technologies (phoenix_technologies)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prestigio (prestigio)
      • QPAD (qpad)
      • Qware (qware)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rii (rii)
      • Roccat (roccat)
      • Royal Kludge (royal_kludge)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBOX (sbox)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Scorpion (scorpion)
      • SF Studios (sf_studios)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Silvergear (silvergear)
      • Skins (skins)
      • Smartek (smartek)
      • Sparco (sparco)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Subblim (subblim)
      • Surefire (surefire)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Talius (talius)
      • Targus (targus)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • Titanum (titanum)
      • Tracer (tracer)
      • Traitors (traitors)
      • Trendnet (trendnet)
      • Trust (trust)
      • Uag (uag)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Varmilo (varmilo)
      • Varr (varr)
      • Veho (veho)
      • Vultech (vultech)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Wedo (wedo)
      • White (white)
      • White Shark (white_shark)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • WowWee (wowwee)
      • Woxter (woxter)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zagg (zagg)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 65 (price_2)
      • € 65 - € 120 (price_3)
      • ≥ € 120 (price_4)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Met numeriek keypad (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort toetsenbord (soort_toetsenbord):
      • Mechanisch toetsenbord (mechanisch_toetsenbord)
      • Membraan toetsenbord (membraan_toetsenbord)
    • Type mechanische toetsen (toetsenbord_toetsschakelaar):
      • Cherry MX Red (cherry_mx_red)
      • Cherry MX Brown (cherry_mx_brown)
      • Cherry MX Speed (cherry_mx_speed)
      • Romer-G (romer_g)
      • Kailh Blue (kailh_blue)
      • Kailh Red (kailh_red)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1,5 m (lengte_snoer_1)
      • 1,5 m - 1,8 m (lengte_snoer_2)
      • ≥ 1,8 m (lengte_snoer_3)
    • Backlight (backlight):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief muis (inclusief_muis):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Cyaan (cyaan)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Variant (group):
      • Apple Magic Keyboard (apple_magic_keyboard)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus ROG Claymore (asus_rog_claymore)
      • Cherry G80-3000 USB (cherry_g80_3000_usb)
      • Cherry G83-6104 (cherry_g83_6104)
      • Cherry G84-4100 (cherry_g84_4100)
      • Cherry G84-4400 (cherry_g84_4400)
      • Cherry KC 1000 (cherry_kc_1000)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Corsair K63 USB (corsair_k63_usb)
      • Corsair K65 (corsair_k65)
      • Corsair K95 RGB (corsair_k95_rgb)
      • Dell KB216 (dell_kb216)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Ducky One (ducky_one)
      • Ducky One 2 (ducky_one_2)
      • Fujitsu KB410 USB (fujitsu_kb410_usb)
      • Fujitsu KB521 (fujitsu_kb521)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Alloy Elite (hyperx_alloy_elite)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Preferred Pro (lenovo_preferred_pro)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech Desktop MK120 (logitech_desktop_mk120)
      • Logitech G213 (logitech_g213)
      • Logitech G413 (logitech_g413)
      • Logitech G513 (logitech_g513)
      • Logitech G613 RF (logitech_g613_rf)
      • Logitech G910 (logitech_g910)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Logitech K270 (logitech_k270)
      • Logitech K280e (logitech_k280e)
      • Logitech K360 (logitech_k360)
      • Logitech K375s RF (logitech_k375s_rf)
      • Logitech K380 (logitech_k380)
      • Logitech K400 (logitech_k400)
      • Logitech K750 RF Wireless (logitech_k750_rf_wireless)
      • Logitech K780 RF (logitech_k780_rf)
      • Logitech MK120 (logitech_mk120)
      • Logitech MK235 (logitech_mk235)
      • Logitech MK270 (logitech_mk270)
      • Logitech MK330 (logitech_mk330)
      • Logitech MK520 (logitech_mk520)
      • Logitech MK540 (logitech_mk540)
      • Logitech MK710 (logitech_mk710)
      • Logitech MK850 (logitech_mk850)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Wired Desktop 600 (microsoft_wired_desktop_600)
      • Microsoft Wired Keyboard (microsoft_wired_keyboard)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Microsoft Wireless Desktop (microsoft_wireless_desktop)
      • None Cover + Keyboard (none_cover_keyboard)
      • R-Go Tools Compact Keyboard (r_go_tools_compact_keyboard)
      • Rapoo E2710 (rapoo_e2710)
      • Rapoo E9270P (rapoo_e9270p)
      • Razer Blackwidow (razer_blackwidow)
      • Razer BlackWidow Chroma (razer_blackwidow_chroma)
      • Razer Deathstalker (razer_deathstalker)
      • Razer Ornata (razer_ornata)
      • Steelseries Apex 100 (steelseries_apex_100)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust XIMO (trust_ximo)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be