x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toetsenborden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Motospeed keyboard

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toetsenbord categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Motospeed gaming keyboard
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286174473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284216310.jpg?ts=1
      Motospeed Motospeed gaming keyboard gaming keyboard gaming keyboard CK61-Kailh (1)
      Motospeed gaming keyboard
      • 06953460597105
      2
      57.30 EUR
    • Motospeed Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284215465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/318887302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/318873608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/318887303.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/293145444.jpg?ts=1
      Motospeed Motospeed Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB (1)
      Motospeed Draadloos mechanisch toetsenbord Motospeed GK81 2.4G RGB
      • 06953460581333
      1
      97.10 EUR
    • Motospeed BK75 keyboard
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284214200.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284214199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/290922974.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284214323.jpg?ts=1
      Motospeed Motospeed BK75 keyboard BK75 keyboard BK75 keyboard Motospeed BK75 Mechanisch toetsenbord Uitgerust met 87 toetsen biedt het Motospeed BK75 mechanisch toetsenbord snelle, soepele prestaties en comfort. Je kunt hem op 2 manieren met je computer verbinden - draadloos (via Bluetooth) of met een USB kabel. Het toestel heeft ook een gaming RGB achtergrondverlichting, waarvan je de kleur naar eigen smaak kunt instellen. Betrouwbare prestaties Het toetsenbord is voorzien van 87 toetsen met Ouetmu Red schakelaars. Hij biedt een zeer snelle respons en een ongeëvenaarde soepelheid. De toetsen voelen goed in de hand en maken typen en spelen nog comfortabeler. Bovendien kun je meerdere toetsen tegelijk indrukken zonder bang te hoeven zijn voor conflicten. Het uitvoeren van complexe speciale bewegingen is nog nooit zo gemakkelijk geweest! 2 aansluitmogelijkheden Er zijn 2 manieren om het toetsenbord op je computer aan te sluiten. De BK75 ondersteunt snelle en stabiele Bluetooth voor betrouwbare, naadloze transmissie. Geef je de voorkeur aan draadloz (1)
      Motospeed BK75 keyboard
      • 06953460501744
      • BK75
      1
      61.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Corsair (corsair)
      • Razer (razer)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 4smarts (4smarts)
      • A4Tech (a4tech)
      • Accuratus (accuratus)
      • Acer (acer)
      • ACT (act)
      • Active Key (active_key)
      • ActiveJet (activejet)
      • Adesso (adesso)
      • Aixcase (aixcase)
      • Akko (akko)
      • Alienware (alienware)
      • Allsop (allsop)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Atlantis Land (atlantis_land)
      • Aurdel (aurdel)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BBC (bbc)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • BLOW (blow)
      • Bluestork (bluestork)
      • Brydge (brydge)
      • Canyon (canyon)
      • Celly (celly)
      • Cherry (cherry)
      • Compulocks (compulocks)
      • Conrad (conrad)
      • Contour Design (contour_design)
      • CoolBox (coolbox)
      • Cstore (cstore)
      • Das Keyboard (das_keyboard)
      • DASKEY (daskey)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Digitus (digitus)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elgato (elgato)
      • Endorfy (endorfy)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Epsilon (epsilon)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • EVGA (evga)
      • Ewent (ewent)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fnatic (fnatic)
      • FOX (fox)
      • Fr-Tec (fr_tec)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fury (fury)
      • G-Cube (g_cube)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • GETT (gett)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Hama (hama)
      • Hamlet (hamlet)
      • HaverCo (haverco)
      • Havit (havit)
      • Hikvision (hikvision)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • Iggual (iggual)
      • Inca (inca)
      • InLine (inline)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • ISY (isy)
      • IT-Works (it_works)
      • JLab (jlab)
      • Kensington (kensington)
      • Keychron (keychron)
      • Keysonic (keysonic)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • Krom (krom)
      • Krux (krux)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Link Accessori (link_accessori)
      • LMP (lmp)
      • Logickeyboard (logickeyboard)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Macleans (macleans)
      • Maclocks (maclocks)
      • MARVO (marvo)
      • Matias (matias)
      • MaXlife (maxlife)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microsoft (microsoft)
      • Minibird (minibird)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Modecom (modecom)
      • Mofii (mofii)
      • Motospeed (motospeed)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NeoMounts (neomounts)
      • NGS (ngs)
      • No Fear (no_fear)
      • Novus (novus)
      • NZXT (nzxt)
      • Omega (omega)
      • Otterbox (otterbox)
      • Patriot (patriot)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Peachy (peachy)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Philips (philips)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prestigio (prestigio)
      • QPAD (qpad)
      • Qware (qware)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rii (rii)
      • Roccat (roccat)
      • Royal Kludge (royal_kludge)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBOX (sbox)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Scorpion (scorpion)
      • SF Studios (sf_studios)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Silvergear (silvergear)
      • Skins (skins)
      • Smartek (smartek)
      • Sparco (sparco)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • SteelDigi (steeldigi)
      • Subblim (subblim)
      • Surefire (surefire)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • Titanum (titanum)
      • Tracer (tracer)
      • Traitors (traitors)
      • Trendnet (trendnet)
      • Trust (trust)
      • Uag (uag)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Varmilo (varmilo)
      • Varr (varr)
      • Veho (veho)
      • Vultech (vultech)
      • Wedo (wedo)
      • White (white)
      • White Shark (white_shark)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • WowWee (wowwee)
      • Woxter (woxter)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zagg (zagg)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 65 (price_2)
      • € 65 - € 115 (price_3)
      • ≥ € 115 (price_4)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Met numeriek keypad (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort toetsenbord (soort_toetsenbord):
      • Mechanisch toetsenbord (mechanisch_toetsenbord)
      • Membraan toetsenbord (membraan_toetsenbord)
    • Type mechanische toetsen (toetsenbord_toetsschakelaar):
      • Cherry MX Red (cherry_mx_red)
      • Cherry MX Brown (cherry_mx_brown)
      • Cherry MX Speed (cherry_mx_speed)
      • Romer-G (romer_g)
      • Kailh Blue (kailh_blue)
      • Kailh Red (kailh_red)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1,5 m (lengte_snoer_1)
      • 1,5 m - 1,8 m (lengte_snoer_2)
      • ≥ 1,8 m (lengte_snoer_3)
    • Backlight (backlight):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief muis (inclusief_muis):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Cyaan (cyaan)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Variant (group):
      • Apple Magic Keyboard (apple_magic_keyboard)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus ROG Claymore (asus_rog_claymore)
      • Cherry G80-3000 USB (cherry_g80_3000_usb)
      • Cherry G83-6104 (cherry_g83_6104)
      • Cherry G84-4100 (cherry_g84_4100)
      • Cherry G84-4400 (cherry_g84_4400)
      • Cherry KC 1000 (cherry_kc_1000)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Corsair K63 USB (corsair_k63_usb)
      • Corsair K65 (corsair_k65)
      • Corsair K68 RGB (corsair_k68_rgb)
      • Corsair K95 RGB (corsair_k95_rgb)
      • Dell KB216 (dell_kb216)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Ducky One (ducky_one)
      • Ducky One 2 (ducky_one_2)
      • Fujitsu KB410 USB (fujitsu_kb410_usb)
      • Fujitsu KB521 (fujitsu_kb521)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Alloy Elite (hyperx_alloy_elite)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Preferred Pro (lenovo_preferred_pro)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech Desktop MK120 (logitech_desktop_mk120)
      • Logitech G213 (logitech_g213)
      • Logitech G413 (logitech_g413)
      • Logitech G513 (logitech_g513)
      • Logitech G613 RF (logitech_g613_rf)
      • Logitech G910 (logitech_g910)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Logitech K270 (logitech_k270)
      • Logitech K280e (logitech_k280e)
      • Logitech K360 (logitech_k360)
      • Logitech K375s RF (logitech_k375s_rf)
      • Logitech K380 (logitech_k380)
      • Logitech K400 (logitech_k400)
      • Logitech K750 RF Wireless (logitech_k750_rf_wireless)
      • Logitech K780 RF (logitech_k780_rf)
      • Logitech MK120 (logitech_mk120)
      • Logitech MK235 (logitech_mk235)
      • Logitech MK270 (logitech_mk270)
      • Logitech MK330 (logitech_mk330)
      • Logitech MK520 (logitech_mk520)
      • Logitech MK540 (logitech_mk540)
      • Logitech MK710 (logitech_mk710)
      • Logitech MK850 (logitech_mk850)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Wired Desktop 600 (microsoft_wired_desktop_600)
      • Microsoft Wired Keyboard (microsoft_wired_keyboard)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Microsoft Wireless Desktop (microsoft_wireless_desktop)
      • None Cover + Keyboard (none_cover_keyboard)
      • R-Go Tools Compact Keyboard (r_go_tools_compact_keyboard)
      • Rapoo E2710 (rapoo_e2710)
      • Rapoo E9270P (rapoo_e9270p)
      • Razer Blackwidow (razer_blackwidow)
      • Razer BlackWidow Chroma (razer_blackwidow_chroma)
      • Razer Deathstalker (razer_deathstalker)
      • Razer Ornata (razer_ornata)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust XIMO (trust_ximo)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be