x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toetsenborden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The G-Lab keyboard

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toetsenbord categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • The G-Lab Argon E Gaming Combo - Keyboard, Mouse, Mouse Pad, Headset - PC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159625281.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166110950.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166110949.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166110951.jpg
      The G-Lab The G-Lab Argon E Gaming Combo - Keyboard, Mouse, Mouse Pad, Headset - PC Argon E Gaming Combo - Keyboard, Mouse, Mouse Pad, Headset - PC Argon E Gaming Combo - Keyboard, Mouse, Mouse Pad, Headset - PC EEN COMPLEET SPELPAKKET DAT VOOR IEDEREEN TOEGANKELIJK IS. De Combo Argon E is een gaming pack ideaal voor alle gamers die een complete uitrusting willen voor een betaalbare prijs voor iedereen. Dit gaming pack wordt aanbevolen voor games zoals Fortnite of Minecraft. De Combo Argon E zal uw beste spelpartner zijn. Alle Combo Argon E randapparatuur is compatibel met PC, PS4, Xbox One en heeft een garantie van 2 jaar. In geval van problemen zal onze service u in het Nederlands antwoorden in -24... (2)
      The G-Lab Argon E Gaming Combo - Keyboard, Mouse, Mouse Pad, Headset - PC
      • 03760162064216
      2
      39.99 EUR
    • The G-Lab Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170150763.jpg
      The G-Lab The G-Lab Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart The G-Lab Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart (1)
      The G-Lab Keyz Neon toetsenbord USB AZERTY Frans Zwart
      • 03760162062977
      • KEYZ-NEON/FR
      1
      42.18 EUR
    • The G-Lab Combo Helium
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190245195.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171974192.jpg
      The G-Lab The G-Lab Combo Helium Combo Helium Combo Helium The G-Lab Helium Qwerty Gaming Combo - Toetsenbord/Muis/Muismat/Intra Headset (1)
      The G-Lab Combo Helium
      • 03760162064698
      1
      30.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Corsair (corsair)
      • Razer (razer)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ACT (act)
      • ActiveJet (activejet)
      • Adesso (adesso)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bluestork (bluestork)
      • Brother (brother)
      • Brydge (brydge)
      • Celluon (celluon)
      • Celly (celly)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cover2day (cover2day)
      • D-Link (d_link)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Dobe (dobe)
      • Ducky (ducky)
      • Elgato (elgato)
      • EnerGenie (energenie)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Epsilon (epsilon)
      • Epson (epson)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Ewent (ewent)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gembird (gembird)
      • Generic (generic)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Green Cell (green_cell)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • Hiditec (hiditec)
      • Honeywell (honeywell)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • InLine (inline)
      • Intermec (intermec)
      • Kensington (kensington)
      • Keysonic (keysonic)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Matias Corporation (matias_corporation)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Modecom (modecom)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • Newstar (newstar)
      • NGS (ngs)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nokia (nokia)
      • Omega (omega)
      • P&I Engineering (p_i_engineering)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Point of View (point_of_view)
      • QILIVE (qilive)
      • Quantore (quantore)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Roccat (roccat)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBOX (sbox)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • SilentiumPC (silentiumpc)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sweex (sweex)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • V7 (v7)
      • White Shark (white_shark)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zagg (zagg)
      • Zalman (zalman)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Met numeriek keypad (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort toetsenbord (soort_toetsenbord):
      • Mechanisch toetsenbord (mechanisch_toetsenbord)
      • Membraan toetsenbord (membraan_toetsenbord)
    • Type mechanische toetsen (toetsenbord_toetsschakelaar):
      • Cherry MX Red (cherry_mx_red)
      • Cherry MX Brown (cherry_mx_brown)
      • Cherry MX Silent (cherry_mx_silent)
      • Cherry MX Speed (cherry_mx_speed)
      • Romer-G (romer_g)
      • Razer Green (razer_green)
      • Overig (mechanisch)
      • Kailh Blue (kailh_blue)
      • Kailh Brown (kailh_brown)
      • Kailh Red (kailh_red)
      • Outemu Red (outemu_red)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1.5 m (lengte_snoer_1)
      • 1.5 m - 1.8 m (lengte_snoer_2)
      • ≥ 1.8 m (lengte_snoer_3)
    • Backlight (backlight):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief muis (inclusief_muis):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Variant (group):
      • Apple Magic Keyboard (apple_magic_keyboard)
      • Cherry G80-3000 USB (cherry_g80_3000_usb)
      • Cherry G83-6104 (cherry_g83_6104)
      • Cherry G84-4100 (cherry_g84_4100)
      • Cherry G84-4400 (cherry_g84_4400)
      • Cherry KC 1000 (cherry_kc_1000)
      • Cooler Master MasterKeys (cooler_master_masterkeys)
      • Corsair K63 USB (corsair_k63_usb)
      • Corsair K65 (corsair_k65)
      • Corsair K68 RGB (corsair_k68_rgb)
      • Corsair K70 Lux (corsair_k70_lux)
      • Corsair K95 RGB (corsair_k95_rgb)
      • Dell KB216 (dell_kb216)
      • Dell KM636 (dell_km636)
      • Ducky One 2 (ducky_one_2)
      • Fujitsu KB410 USB (fujitsu_kb410_usb)
      • Fujitsu KB521 (fujitsu_kb521)
      • HP K2500 (hp_k2500)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Alloy Elite (hyperx_alloy_elite)
      • HyperX Alloy FPS (hyperx_alloy_fps)
      • Lenovo Preferred Pro (lenovo_preferred_pro)
      • Logitech Desktop MK120 (logitech_desktop_mk120)
      • Logitech G213 (logitech_g213)
      • Logitech G413 (logitech_g413)
      • Logitech G613 RF (logitech_g613_rf)
      • Logitech G910 (logitech_g910)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Logitech K270 (logitech_k270)
      • Logitech K280e (logitech_k280e)
      • Logitech K360 (logitech_k360)
      • Logitech K375s RF (logitech_k375s_rf)
      • Logitech K380 (logitech_k380)
      • Logitech K400 (logitech_k400)
      • Logitech K740 (logitech_k740)
      • Logitech K750 RF Wireless (logitech_k750_rf_wireless)
      • Logitech K780 RF (logitech_k780_rf)
      • Logitech K800 (logitech_k800)
      • Logitech MK120 (logitech_mk120)
      • Logitech MK235 (logitech_mk235)
      • Logitech MK270 (logitech_mk270)
      • Logitech MK330 (logitech_mk330)
      • Logitech MK540 (logitech_mk540)
      • Logitech MK710 (logitech_mk710)
      • Logitech MK850 (logitech_mk850)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Wired Keyboard (microsoft_wired_keyboard)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • Microsoft Wireless Desktop (microsoft_wireless_desktop)
      • Pentax DA (pentax_da)
      • R-Go Tools Compact Keyboard (r_go_tools_compact_keyboard)
      • Rapoo E2710 (rapoo_e2710)
      • Rapoo E6700 Bluetooth (rapoo_e6700_bluetooth)
      • Rapoo X8100 (rapoo_x8100)
      • Razer Blackwidow (razer_blackwidow)
      • Razer BlackWidow Chroma (razer_blackwidow_chroma)
      • Razer Ornata (razer_ornata)
      • Steelseries Apex 100 (steelseries_apex_100)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust XIMO (trust_ximo)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be