x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

BaByliss BaBylissMEN E695E

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews BaByliss BaBylissMEN E695E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties BaByliss BaBylissMEN E695E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
BaByliss BaBylissMEN E695E
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156454190.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217361903.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063773.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063774.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000455.jpg
BaByliss BaByliss BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E Brede messen van roestvrij staal 8 scheergeleidingen: 3, 6, 9,5 mm / 13, 16, 19 mm / 22, 25 mm Zijdelingse instelhendel Netvoeding (1)
  • 03030050067705
  • E695E
2
  • Technische details
    • Aantal lengte stappen: 8
    • Minimale haarlengte: 3 mm
    • Maximale haarlengte: 25 mm
    • Voor het hele lichaam: Nee
    • Type stroombron: AC
    • Beschermkap: Ja
    • Mesbreedte: 45 mm
    • Reinigingsborsteltje: Ja
    • Trimmer: Nee
    • Waterdicht: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal kammen: 8
    • Inclusief laadstation: Nee
    • Inclusief olie: Ja
    • Kam: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Trimmer opties: Snelladen, Reinigingsborstel
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Kinderen, Heren, Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Staal, Kunststof
  • Eigenschappen
    • Batterij-indicator: Nee
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Snel opladen: Ja
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 6
  • Overig
    • Trimmer voor neus en oren: Nee
  • 27.29 34.99 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Brede messen van roestvrij staal 8 scheergeleidingen: 3, 6, 9,5 mm / 13, 16, 19 mm / 22, 25 mm Zijdelingse instelhendel Netvoeding27.29, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De BaBylissMEN E695E beschikt over 8 opzetkammen waarmee je je haar knipt op een lengte tussen de 3 en 25 millimeter. Wanneer je kapsel k...34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Oster Artisan Trimmer 76997-310-051
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99808937.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190054044.jpg
      Oster Oster Artisan Trimmer 76997-310-051 Artisan Trimmer 76997-310-051 Artisan Trimmer 76997-310-051 Oster Artisan Trimmer 76997-310-051 (1)
      Oster Artisan Trimmer 76997-310-051
      • 00034264411074
      1
    • Ga.Ma PRO 9 Clipper Outlet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213659646.jpg
      Ga.Ma Ga.Ma PRO 9 Clipper Outlet PRO 9 Clipper Outlet PRO 9 Clipper Outlet PRO 9 Clipper Outlet (1)
      Ga.Ma PRO 9 Clipper Outlet
      • 07436929532583
      1
      deal
    • BaByliss Tondeuse Cut-Definer FX862E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158528806.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164479387.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213659781.jpg
      BaByliss BaByliss Tondeuse Cut-Definer FX862E Tondeuse Cut-Definer FX862E Tondeuse Cut-Definer FX862E Cut-Definer Tondeuse (3)
      BaByliss Tondeuse Cut-Definer FX862E
      • 03030050150810
      2
      deal
    • Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106105138.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216457026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212753229.jpg
      Westfalia Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 De Dunlop 2 in 1 Styling Kit bestaat uit een snoerloze tondeuse en een handige neushaartrimmer voor mannen. De tondeuse is speciaal ontworpen voor uw behoeften om uw haar perfect te knippen. Met een instelknop kunt u de snijlengte van het roestvrijstalen precisiemes gemakkelijk en gemakkelijk instellen van 1-16 mm. Om uw kapsel te optimaliseren, kunt u met een schakelaar een snijhulpstuk activeren dat het haar uitdunt in plaats van het volledig af te knippen. Een handige neushaartrimmer op ba... (1)
      Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • 08711252064659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 33.46
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 33.46
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 33.59
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 34.17
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 33.87
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 31.44
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 33.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 32.18
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 31.44
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 31.44
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 31.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 31.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 31.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 31.44
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 31.44
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 31.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 28.76
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 28.74
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.74
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.74
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.74
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.74
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 28.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.76
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 28.76
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 28.76
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.23
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.23
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.29
    • teamvergelijk@vergelijk.be