x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Oster Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Oster Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Oster Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Oster Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/81532982.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112424124.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/81519337.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225854621.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230123592.jpg
Oster Oster Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.) Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.) Scheerkop Oster Size 10 (1.6 mm.) Door een uniek cryogenisch hardheidsproces blijven de scheerkoppen gemiddeld 15°C koeler en hebben daarom een langere levensduur dan andere scheerkoppen. Bovendien wordt bij de productie de revolutionaire AgIONTM-technologie toegepast, die bacterien, schimmels en mijten geen kans geeft zich op de scheerkop te nestelen. Niet iedere hond of zelfs lichaamsdeel kan op dezelfde manier geschoren worden. Daarom heeft Oster veel verschillende scheerkoppen ontwikkeld. Het kiezen van de juiste kop is v... (1)
  • 00034264416482
2
deal
  • Design
    • Kleur: Transparant
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.08 kg
  • 29.49 40.50 EUR 2
    2
    • Zooplus Zooplus
      Door een uniek cryogenisch hardheidsproces blijven de scheerkoppen gemiddeld 15°C koeler en hebben daarom een langere levensduur dan ande...
      29.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Door middel van een uniek cryogene hardingsproces zijn deze scheerkoppen gemiddeld 15 °C koeler dan standaard scheerkoppen en daardoor la...40.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Wahl - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226008883.jpg
      Wahl Wahl - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer Wahl - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer (3)
      Wahl - Combi Cordless Super Taper + Super Trimmer
      • 05996415034561
      2
    • Imetec GK 818 RACE Oplaadbaar Zwart, Rood, Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108757386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108757393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108757388.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108757389.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108757390.jpg
      Imetec Imetec GK 818 RACE Oplaadbaar Zwart, Rood, Zilver GK 818 RACE Oplaadbaar Zwart, Rood, Zilver GK 818 RACE Oplaadbaar Zwart, Rood, Zilver Ducati By Imetec, baardtrimmer en trimmer GK 818 Race, 16-in-1 voor gezicht en lichaam, extra grote messen met titanium coating, mini-shaver, bodyshaver, precisietrimmer 33 snijinstellingen van 0,6 tot 12 mm, met een nauwkeurigheid van maximaal 12 mm. Cord-Plus-Cordless: werkt zowel met aansluiting op het elektriciteitsnet als met accu. Snel opladen in 90 minuten en 60 minuten gebruiksduur. Inclusief onderhouds- en reinigingsset met borstels en baardschaar en een zacht reisetui. Titanium geco... (1)
      Imetec GK 818 RACE Oplaadbaar Zwart, Rood, Zilver
      • 08007403115005
      • 11500
      2
    • Kyone Charging Base TR-310
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184345143.jpg
      Kyone Kyone Charging Base TR-310 Charging Base TR-310 Charging Base TR-310 Kyone Charging Base TR-310 (1)
      Kyone Charging Base TR-310
      • 08718403671551
      2
      deal
    • Braun BT5240
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156201854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156202269.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156202281.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156202267.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156202277.jpg
      Braun Braun BT5240 BT5240 BT5240 Braun BT5240 - Baardtrimmer (1)
      8.064291904294492 (7)
      Braun BT5240
      • 04210201281955
      • 04210201281931
      • 81705170
      • 4210201281931
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.81
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.81
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 28.81
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be