x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Moser 1400 Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Moser 1400 Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Moser 1400 Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Moser 1400 Zilver
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150414963.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150414964.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150414965.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150414966.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229617936.jpg
Moser Moser 1400 Zilver 1400 Zilver 1400 Zilver Moser 1400 Silver Tondeuse (2)
  • 04015110018025
  • 05996415000825
  • WM1406-0458
  • 1406-0458
  • 000000000000086419
  • 2177404
3
  • Technische details
    • Aantal lengte stappen: 5
    • Minimale haarlengte: 4 mm
    • Maximale haarlengte: 18 mm
    • Oplaadbaar: Nee
    • Voor het hele lichaam: Nee
    • Type stroombron: AC
    • Waterdicht: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal kammen: 1
    • Inclusief olie: Ja
  • Functies
    • Wasbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Accu/Batterij
    • Snel opladen: Nee
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 1
  • 29.71 41.98 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Het "wereldberoemde succesmodel" onder de tondeuse | Made in Germany Zeer robuuste en beproefde netadapter | Professionele, diamantgeslep...29.71, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Moser 1400 Silver Tondeuse34.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • 2dekansje.com 2dekansje.com
      Product is uit de verpakking geweest, maar niet gebruikt. Doos ziet er niet meer nieuw uit. Productbeschrijving Moser Snoertondeuse 1400...
      34.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223840648.jpg
      Blokker Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro Zwart DeOptimum Tondeuse Semi Pro Zwart is een semi-professionele hondentondeuse met één snelheid en lengte 0,9, 3- 6, 9 en 12 mm. Deze tondeuse werkt op 220 V en heeft een fijn gewicht van 350 gram. De tondeuse meet 16 x 5 x 4 cm en is voorzien van een koord van 2 meter. In de box vindt je 0,9 mm messen en opzetkammen van 3, 6, 9 en 12 mm, een oliedispenser en een borsteltje. - Semi-professionele tondeuse voor honden - Ideaal voor (thuis) trimmers en trimsalons - Me... (1)
      Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart
      • 03116458573007
      2
    • Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106105138.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216457026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212753229.jpg
      Westfalia Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 De Dunlop 2 in 1 Styling Kit bestaat uit een snoerloze tondeuse en een handige neushaartrimmer voor mannen. De tondeuse is speciaal ontworpen voor uw behoeften om uw haar perfect te knippen. Met een instelknop kunt u de snijlengte van het roestvrijstalen precisiemes gemakkelijk en gemakkelijk instellen van 1-16 mm. Om uw kapsel te optimaliseren, kunt u met een schakelaar een snijhulpstuk activeren dat het haar uitdunt in plaats van het volledig af te knippen. Een handige neushaartrimmer op ba... (1)
      Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • 08711252064659
      1
    • BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164089006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187284766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228273531.jpg
      BaByliss BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor (1)
      BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red
      • 03030050162066
      1
      deal
    • Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213656141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159819179.jpg
      Kyone Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse (1)
      Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart
      • 08718403671315
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 29.81
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 29.81
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.31
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 35.98
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 35.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 35.69
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 35.69
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.69
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 35.69
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 34.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.98
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 30.98
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 30.98
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 30.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.98
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 28.34
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.34
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 27.16
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.16
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.16
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 27.19
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.19
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 27.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.23
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.23
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.23
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 27.43
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 27.43
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 27.43
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 27.47
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 33.25
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 33.34
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.34
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 33.25
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.32
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 27.32
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 27.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.32
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.32
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 33.31
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 27.53
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 27.44
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 27.38
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 27.38
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.42
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 27.42
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.42
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 34.68
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 34.74
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.74
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 34.56
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 34.68
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 34.71
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 34.64
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.64
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 34.71
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.71
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.71
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.71
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.71
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.71
    • teamvergelijk@vergelijk.be