x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Panasonic ER1421

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Panasonic ER1421
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Panasonic ER1421
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Panasonic ER1421
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226002830.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171295351.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213657614.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124862484.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212101146.jpg
Panasonic Panasonic ER1421 ER1421 ER1421 Tondeuse ER-1421 (1)
  • 05025232502370
  • 05025232502387
  • ER1421
6
  • Technische details
    • Gebruikstijd: 80 Minuten
    • Aantal lengte stappen: 6
    • Maximale haarlengte: 6 mm
    • Oplaadbaar: Ja
    • Mesbreedte: 40 mm
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Trimmer opties: Reinigingsborstel
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex, Dames
  • Functies
    • Wasbaar: Nee
    • Wet & Dry: Nee
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Acculader: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 1 Uur
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 96.00 139.36 EUR 6
    6
    • Amazon Amazon
      Professionele baard- en tondeuse van Panasonic, krachtig en extreem licht (slechts 150 gram), een duurzame, betrouwbare klassieker voor a...96.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Tondeuse ER-142196.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Panasonic 1421 E Panasonic haar- en baardtrimmer99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Parfumdreams.be Parfumdreams.be
      5.0 (1)
      Met Panasonic tondeuses kunnen zowel in de salon als thuis, uitstekende resultaten worden verkregen bij het werken aan het haar. De tonde...
      100.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Haarshop Haarshop
      De Panasonic ER1421 is een zeer professionele tondeuse die in staat is om het zware werk te doen; of het nou om opknippen gaat of precisi...
      117.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Haibu Haibu
      ER1421 tondeuse
      125.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223840648.jpg
      Blokker Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart Optimum Tondeuse Semi Pro Zwart DeOptimum Tondeuse Semi Pro Zwart is een semi-professionele hondentondeuse met één snelheid en lengte 0,9, 3- 6, 9 en 12 mm. Deze tondeuse werkt op 220 V en heeft een fijn gewicht van 350 gram. De tondeuse meet 16 x 5 x 4 cm en is voorzien van een koord van 2 meter. In de box vindt je 0,9 mm messen en opzetkammen van 3, 6, 9 en 12 mm, een oliedispenser en een borsteltje. - Semi-professionele tondeuse voor honden - Ideaal voor (thuis) trimmers en trimsalons - Me... (1)
      Blokker Optimum Tondeuse Semi Pro 16 X 5 Cm Rvs Zwart
      • 03116458573007
      2
    • Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106105138.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216457026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212753229.jpg
      Westfalia Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 Styling Kit Heren, 2 in 1 De Dunlop 2 in 1 Styling Kit bestaat uit een snoerloze tondeuse en een handige neushaartrimmer voor mannen. De tondeuse is speciaal ontworpen voor uw behoeften om uw haar perfect te knippen. Met een instelknop kunt u de snijlengte van het roestvrijstalen precisiemes gemakkelijk en gemakkelijk instellen van 1-16 mm. Om uw kapsel te optimaliseren, kunt u met een schakelaar een snijhulpstuk activeren dat het haar uitdunt in plaats van het volledig af te knippen. Een handige neushaartrimmer op ba... (1)
      Westfalia Styling Kit Heren, 2 in 1
      • 08711252064659
      1
    • BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164089006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187284766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228273531.jpg
      BaByliss BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor (1)
      BaByliss 4Artists Metal Clipper Ferrari Digital Motor Red
      • 03030050162066
      1
      deal
    • Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213656141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159819179.jpg
      Kyone Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart CORD-C-50 Kabel Tondeuse (1)
      Kyone CORD-C-50 Kabel Tondeuse zwart
      • 08718403671315
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 96.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be