x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wahl Color Pro

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wahl Color Pro
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wahl Color Pro
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wahl Color Pro
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112491877.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128984699.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128984698.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112491878.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214612222.jpg
Wahl Wahl Color Pro Color Pro Color Pro Wahl WA79300-1616 - Tondeuse (1)
  • 05996415034288
  • 04015110005612
  • 79300-1616
  • 000000000000086416
  • 20104-0460
  • WA79300-1616
  • 2179743
  • 4006136
  • 61859425
  • 5996415034288
3
  • Algemene kenmerken
    • Type kapsel: Gemillimeterd haar: 1 - 3 mm
    • Trimmer opties: Reinigingsborstel
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Heren, Unisex
  • Technische details
    • Gebruikstijd: 100 Minuten
    • Aantal lengte stappen: 10
    • Minimale haarlengte: 1 mm
    • Maximale haarlengte: 25 mm
    • Oplaadbaar: Nee
    • Type stroombron: AC
    • Beschermkap: Ja
    • Ergonomisch design: Ja
    • Mesbreedte: 46 mm
    • Reinigingsborsteltje: Ja
    • Waterdicht: Nee
    • Zelf slijpend mes: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal kammen: 10
    • Inclusief olie: Ja
    • Kam: Ja
    • Kappersset: Ja
    • Koffer: Ja
    • Meegeleverde schaar: Ja
    • Nek borstel: Ja
    • Ophangkoord: Ja
    • Storage case: Ja
  • Functies
    • Wasbaar: Nee
    • Wet & Dry: Nee
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit, Blauw
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Eigenschappen
    • Batterij-indicator: Nee
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Accu/Batterij
    • Snel opladen: Nee
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 1
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 6
  • publishing
    • Introductiejaar: 2008
  • 54.90 69.99 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Wahl WA79300-1616 - Tondeuse54.90, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Amazon Amazon
      De snijlengteverstelling kan via de geïntegreerde verstelhendel plaatsvinden Krachtige tondeuse met netvoeding voor duurzame prestaties Z...57.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174750848.jpg
      Aesculap Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu (1)
      Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • 08712146005390
      2
    • BaByliss BaBylissMEN E695E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156454190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217361903.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000455.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E Brede messen van roestvrij staal 8 scheergeleidingen: 3, 6, 9,5 mm / 13, 16, 19 mm / 22, 25 mm Zijdelingse instelhendel Netvoeding (1)
      BaByliss BaBylissMEN E695E
      • 03030050067705
      • E695E
      2
    • Panasonic ER1512
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103883781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223664880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111396919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169650996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210003811.jpg
      Panasonic Panasonic ER1512 ER1512 ER1512 Professionele tondeuse met X-taper blade Extreem slag- en breukvast X-taper Blade schaarmes met koolstofvezel/titanium coating Milieuvriendelijk door minimaal stand-by energieverbruik Ergonomisch design en gripplatform voor optimale hantering 1 uur oplaadtijd voor ca. 70 minuten draadloze werking Led-indicatoren voor acculadingstoestand (1)
      Panasonic ER1512
      • 05025232632695
      • ER1512K801
      • ER1512
      4
    • Wahl WA8591-016
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230724416.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134302958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161939134.jpg
      Wahl Wahl WA8591-016 WA8591-016 WA8591-016 Klassieke tondeuse met professioneel snijmes Kan worden afgesteld met behulp van de verstelhendel van 1-3 mm Uitgerust met een lithium-ionbatterij voor een langere levensduur (1)
      Wahl WA8591-016
      • 04015110072300
      • WA8591-016
      3
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 48.77
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.18
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 53.18
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 39.35
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 43.88
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 39.35
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 39.35
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 43.88
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.88
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 38.88
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be