x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wahl HomePro 100 Series

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wahl HomePro 100 Series
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wahl HomePro 100 Series
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wahl HomePro 100 Series
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169385573.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169385574.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106565646.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182968036.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/111343459.jpg
Wahl Wahl HomePro 100 Series HomePro 100 Series HomePro 100 Series Altijd klaar voor snel knippen - insteken en inschakelen. Met krachtige motor voor duurzame prestaties. Precisiegeslepen, zelfslijpende volledig metalen snijset voor een professionele snit en gelijkmatige resultaten. 8 opzetkammen met 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 en 25 mm. Snijlengte zonder opzetstuk: 1 mm. Inclusief lemmetbescherming, reinigingsborstel en speciale olie voor de snijset. Gemaakt in Europa. (6)
  • 05996415022681
  • 08719324860772
  • 4006143
  • 13950460
  • 1395-0460
  • 2138013
3
good_buy
  • Technische details
    • Aantal lengte stappen: 8
    • Minimale haarlengte: 3 mm
    • Maximale haarlengte: 25 mm
    • Oplaadbaar: Nee
    • Voor het hele lichaam: Nee
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal kammen: 8
    • Kappersset: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Trimmer opties: Reinigingsborstel
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex, Kinderen, Heren
  • Functies
    • Wasbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Eigenschappen
    • Batterij-indicator: Nee
  • Accu/Batterij
    • Snel opladen: Nee
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 6
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 20.33 28.43 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Altijd klaar voor snel knippen - insteken en inschakelen. Met krachtige motor voor duurzame prestaties. Precisiegeslepen, zelfslijpende v...20.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wahl Home Pro 100 - Tondeuse23.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      De Wahl Home Pro 100 Series tondeuse met snoer heeft een krachtige en duurzame trillingsmotor voor langdurig gebruik. Deze tondeuse lever...28.43, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155830092.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160487011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160681370.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161221926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203128945.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN ® Precision Cut E786E - Tondeuse (2)
      BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E
      • 03030050153569
      • 3030050153569
      • 6431173
      • E786E
      3
    • Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174750848.jpg
      Aesculap Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu (1)
      Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • 08712146005390
      2
    • BaByliss BaBylissMEN E695E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156454190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217361903.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000455.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E Brede messen van roestvrij staal 8 scheergeleidingen: 3, 6, 9,5 mm / 13, 16, 19 mm / 22, 25 mm Zijdelingse instelhendel Netvoeding (1)
      BaByliss BaBylissMEN E695E
      • 03030050067705
      • E695E
      2
    • Panasonic ER1512
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103883781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223664880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111396919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169650996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210003811.jpg
      Panasonic Panasonic ER1512 ER1512 ER1512 Professionele tondeuse met X-taper blade Extreem slag- en breukvast X-taper Blade schaarmes met koolstofvezel/titanium coating Milieuvriendelijk door minimaal stand-by energieverbruik Ergonomisch design en gripplatform voor optimale hantering 1 uur oplaadtijd voor ca. 70 minuten draadloze werking Led-indicatoren voor acculadingstoestand (1)
      Panasonic ER1512
      • 05025232632695
      • ER1512K801
      • ER1512
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.33
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.33
    • teamvergelijk@vergelijk.be