x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wahl 1911 Lithium Pro LCD

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wahl 1911 Lithium Pro LCD
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wahl 1911 Lithium Pro LCD
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wahl 1911 Lithium Pro LCD
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156396063.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156396071.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99327323.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229638188.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99327319.jpg
Wahl Wahl 1911 Lithium Pro LCD 1911 Lithium Pro LCD 1911 Lithium Pro LCD Als je het Lithium Pro Series scheerapparaat 5 uur oplaadt, kun je het ten minste 100 minuten gebruiken. Bovendien beschikken de apparaten over een snellaadfunctie, die 3 minuten zonder kabel na 1 minuut oplaadtijd mogelijk maakt. Dit in Europa vervaardigde scheermes is uitgerust met een diamantgeslepen lemmet en gemaakt van hoogwaardig Duits staal, dat perfecte resultaten garandeert. Lithium Pro LED en uitgerust met een LED laadindicator die aangeeft wanneer de batterij te ontladen is. (1)
  • 05996415024708
  • 05996415032338
  • 4006133
  • 1911-0465
  • 1910-0467
  • 1911.0465
  • WAHL19110465
  • 6835425
  • 3156917
3
  • Technische details
    • Gebruikstijd: 100 Minuten
    • Aantal lengte stappen: 6
    • Minimale haarlengte: 1 mm
    • Maximale haarlengte: 25 mm
    • Oplaadbaar: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Led-indicatoren: Ja
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal kammen: 6
    • Acculader: Ja
    • Inclusief olie: Ja
    • Koffer: Ja
    • Meegeleverde schaar: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Trimmer opties: Snelladen, Reinigingsborstel
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Oplaadindicator: Ja
  • Functies
    • Wasbaar: Ja
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit, Zilver
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 23.1 cm
    • Diepte: 7.5 cm
    • Gewicht product: 740 g
    • Hoogte: 25 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 6 V
    • Snel opladen: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Indicatie
    • Batterij bijna leeg-indicatie: Ja
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 6
  • 68.99 79.09 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Als je het Lithium Pro Series scheerapparaat 5 uur oplaadt, kun je het ten minste 100 minuten gebruiken. Bovendien beschikken de apparate...68.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Wahl - Hair Clipper Lithium Pro LED68.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      De Wahl Lithium Pro LED tondeuse met elegant ontwerp is een ideale keuze voor een stijlvol kapsel Deze tondeuse biedt professionele knipp...79.09, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155830092.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160487011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160681370.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161221926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203128945.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN Precision Cut E786E BaBylissMEN ® Precision Cut E786E - Tondeuse (2)
      BaByliss BaBylissMEN Precision Cut E786E
      • 03030050153569
      • 3030050153569
      • 6431173
      • E786E
      3
    • Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174750848.jpg
      Aesculap Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu (1)
      Aesculap Favorita CL GT206 Tondeuse + Extra Accu
      • 08712146005390
      2
    • BaByliss BaBylissMEN E695E
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156454190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217361903.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000455.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E BaBylissMEN E695E Brede messen van roestvrij staal 8 scheergeleidingen: 3, 6, 9,5 mm / 13, 16, 19 mm / 22, 25 mm Zijdelingse instelhendel Netvoeding (1)
      BaByliss BaBylissMEN E695E
      • 03030050067705
      • E695E
      2
    • Panasonic ER1512
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103883781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223664880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111396919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169650996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210003811.jpg
      Panasonic Panasonic ER1512 ER1512 ER1512 Professionele tondeuse met X-taper blade Extreem slag- en breukvast X-taper Blade schaarmes met koolstofvezel/titanium coating Milieuvriendelijk door minimaal stand-by energieverbruik Ergonomisch design en gripplatform voor optimale hantering 1 uur oplaadtijd voor ca. 70 minuten draadloze werking Led-indicatoren voor acculadingstoestand (1)
      Panasonic ER1512
      • 05025232632695
      • ER1512K801
      • ER1512
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 78.92
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.92
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 78.93
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 78.93
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 78.93
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 78.93
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 78.93
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 75.40
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 79.09
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.09
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.09
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.09
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 68.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be