x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Sportjas

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Sportjas
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Sportjas
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Sportjas
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150422598.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149785381.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152115795.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157864048.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157864045.jpg?ts=1
Adidas Adidas Sportjas Sportjas Sportjas adidas - Core 18 PRE Jacket Youth - Trainingsjack - 128 - Zwart (1)
  • 04059322185038
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Kinderen
    • Soort jas: Softshell jassen
  • Maat
    • Kledingmaat: 128
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Voetbal
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Kinderen
  • 29.45 29.45 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      adidas - Core 18 PRE Jacket Youth - Trainingsjack - 128 - Zwart29.45, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Erima sweatshirt Club 1900 2.0 dames polykatoen blauw/rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151829486.jpg?ts=1
      Erima Erima sweatshirt Club 1900 2.0 dames polykatoen blauw/rood sweatshirt Club 1900 2.0 dames polykatoen blauw/rood sweatshirt Club 1900 2.0 dames polykatoen blauw/rood De zachte katoenmix is ademend en zorgt voor een aangenaam droog draaggevoel Brede geribbelde manchetten voor een nauwsluitende, comfortabele afsluiting Capuchon met trekkoord beschermt tegen kou Zijdelingse steekzakken bieden ruimte voor smartphone, sleutels enz. Getailleerde snit voor een mooi silhouet (1)
      Erima sweatshirt Club 1900 2.0 dames polykatoen blauw/rood
      • 04043523746136
      2
    • Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151829240.jpg?ts=1
      Erima Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars trainingstop Liga 2.0 polyester paars trainingstop Liga 2.0 polyester paars Erima Liga 2.0 Training Top (1)
      Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars
      • 04043523870237
      1
    • Erima Sweater Erima Sweat à capuche Premium One 2.0 heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151829090.jpg?ts=1
      Erima Erima Sweater Erima Sweat à capuche Premium One 2.0 heren Sweater Erima Sweat à capuche Premium One 2.0 heren Sweater Erima Sweat à capuche Premium One 2.0 heren Erima Premium One 2.0 Sweatshirt met Capuchon Rood-Wit-Zwart Maat 3XL (1)
      Erima Sweater Erima Sweat à capuche Premium One 2.0 heren
      • 04043523844757
      1
    • Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151829240.jpg?ts=1
      Erima Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars trainingstop Liga 2.0 polyester paars trainingstop Liga 2.0 polyester paars Erima Liga 2.0 Training Top (1)
      Erima trainingstop Liga 2.0 polyester paars
      • 04043523870244
      1
    • min
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 26.34
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 30.92
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.92
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 28.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.45
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.45
    • teamvergelijk@vergelijk.be