x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163915182.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95276780.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225494157.jpg?ts=1
Spalding Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart (1)
  • 04051309342137
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 27.99 27.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Spalding - Basketbalshirt+Broek - Kinderen - Unisex -Maat 116/128 - Zwart27.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Adidas Team Track Trainingsbroek Zwart/Groen (zonder jas)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183007914.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Team Track Trainingsbroek Zwart/Groen (zonder jas) Team Track Trainingsbroek Zwart/Groen (zonder jas) Team Track Trainingsbroek Zwart/Groen (zonder jas) adidas Team Track Trainingsbroek Zwart/GroenDeze mooie comfortabele trainingsbroek van adidas heeft een zeer mooi design en goede pasvorm. De broek is gemaakt van microfiber wat licht elastisch is en dus zorgt voor de fijne pasvorm. Tevens neemt microfiber weinig vocht op waardoor de luchtdoorvoer en ventilatie optimaal blijft. Microfiber bevat weinig verfstoffen en behoudt hierdoor zeer lang de kleur, tevens droogt het zeer snel waardoor het vrijwel droog uit de wasmachine komt en het hoeft niet gestreken te worden.Wilt het hele sportteam deze geweldige Team Trainingsbroek aan? Informeert u dan naar de mogelijkheden.In welke kleuren en maten is de adidas Team Track Trainingsbroek verkrijgbaar?Verkrijgbaar in de kleuren:- Zwart met witte adidas strepen- Rood met witte adidas strepen- Blauw met witte adidas strepen- Zwart met Oranje adidas strepen- Zwart met Roze adidas strepen- Zwart met Blauwe adidas strepen- Zwart met Groene adidas strepenVerkrijgbaar in de maten:- 152 cm- 164 cm- Ex (1)
      Adidas Team Track Trainingsbroek Zwart/Groen (zonder jas)
      • 08720574150315
      1
    • Cruyff Amare Pants Black - Maat M - Kleur: Zwart | Soccerfanshop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243868836.jpg?ts=1
      Cruyff Cruyff Amare Pants Black - Maat M - Kleur: Zwart | Soccerfanshop Amare Pants Black - Maat M - Kleur: Zwart | Soccerfanshop Amare Pants Black - Maat M - Kleur: Zwart | Soccerfanshop Cruyff Fashion Amare Pants Black (1)
      Cruyff Amare Pants Black - Maat M - Kleur: Zwart | Soccerfanshop
      • 08720313520461
      2
    • Nike Tech Fleece Trainingspak Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235726529.jpg?ts=1
      Nike Nike Tech Fleece Trainingspak Geel Tech Fleece Trainingspak Geel Tech Fleece Trainingspak Geel Belangrijkste kenmerken: * Nike Tech Fleece Trainingspak Geel * Standaard pasvorm * Tech Fleece materiaal * Elastische tailleband met trekkoord * Volledige ritssluiting * Elastische, hoog opstaande capuchon * Doorschijnende taping * Open steekzakken * Lange ritszak met telefoonzakje * Materiaal: 66% katoen en 34% polyester Dit Nike Sportswear Tech Fleece trainingspak is afkomstig uit de Nike Tech Fleece collectie. Nike Tech Fleece is een innovatieve thermische constructie, gemaakt van materiaal dat de warmte vasthoudt tegen het lichaam, voor een warm gevoel zonder extra gewicht. Heerlijk om te dragen in je vrije tijd. Geniet nog meer van elk moment met dit gaven Nike Tech Fleece trainingspak! Pasvorm Het Nike Tech Fleece vest heeft een standaard pasvorm en de trainingsbroek is taps toelopend. De achterkant van het jack valt iets langer dan de voorkant voor extra dekking. (1)
      Nike Tech Fleece Trainingspak Geel
      1
    • Top ten trainingspak Coat of Arms voor kind
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247076294.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247076289.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183008692.jpg?ts=1
      Top ten Top ten trainingspak Coat of Arms voor kind trainingspak Coat of Arms voor kind trainingspak Coat of Arms voor kind Hoogwaardig verwerkt fitnesspak zonder voering. Jas en broek hebben 2 open zijzakken en dragen zowel de TopTen-patch. Jas met elleboogstukken in mouwkleur. Materiaal: 97% polyester tricot / 3% elasthaan.EigenschappenMateriaal: 100 % polyester (1)
      Top ten trainingspak Coat of Arms voor kind
      • 04062546018075
      1
    • min
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 33.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 39.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 40.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 41.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 41.60
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 40.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 40.40
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 27.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be