x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er trampolines verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Paw Patrol trampoline

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in trampoline categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Paw Patrol Trampoline Paw Patrol 60x60x56 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91673011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122777237.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol Trampoline Paw Patrol 60x60x56 cm Trampoline Paw Patrol 60x60x56 cm Trampoline Paw Patrol 60x60x56 cm Makkelijk te gebruiken, Fabrikant: Pawpatrol (1)
      Paw Patrol Trampoline Paw Patrol 60x60x56 cm
      • 05013138664094
      3
      60.19 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rond DEFAULT
        • cirkel
      • Rechthoekig DEFAULT
        • rechthoek
      • Veiligheidsnet DEFAULT
        • veiligheidsnet
      • Berg DEFAULT
        • berg
      • Salta DEFAULT
        • salta
      • Exit DEFAULT
        • exit
    • Type Trampoline (trampoline_type):
      • In de grond (inground)
      • Bovengronds (bovengronds)
      • Fitness (fitness)
    • Prijs (price):
      • < € 235 (budget)
      • € 235 - € 440 (price_2)
      • € 440 - € 660 (price_3)
      • ≥ € 660 (price_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 270 cm (breedte_cm_1)
      • 270 cm - 350 cm (breedte_cm_2)
      • 350 cm - 430 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 430 cm (breedte_cm_4)
    • Vorm Trampoline (vorm):
      • Rechthoekig (rechthoek)
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
    • Inclusief (inclusief_trampoline_functies):
      • Gegalvaniseerd frame (gegalvaniseerd_frame)
      • Gegalvaniseerde veren (gegalvaniseerde_veren)
      • Ladder (ladder)
      • Veiligheidsnet (veiligheidsnet)
      • Verankering (verankering)
    • Maximum Gewicht (kg) (maximum_gewicht):
      • 25 (25)
      • 35 (35)
      • 40 (40)
      • 50 (50)
      • 70 (70)
      • 75 (75)
      • 80 (80)
      • 100 (100)
      • 110 (110)
      • 120 (120)
      • 130 (130)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 160 (160)
      • 180 (180)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Merken (brand):
      • Exit (exit)
      • Salta (salta)
      • Berg (berg)
      • Avyna (avyna)
      • Etan (etan)
      • Plum (plum)
      • Akrobat (akrobat)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Capital Play (capital_play)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Galt (galt)
      • Game on sport (game_on_sport)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hammer (hammer)
      • Jumpking (jumpking)
      • Klarfit (klarfit)
      • LA SIESTA (la_siesta)
      • Magic Circle Pro (magic_circle_pro)
      • Magic Jump (magic_jump)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nova (nova)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pro-Line (pro_line)
      • Reke (reke)
      • Senz Sports (senz_sports)
      • Smartrike (smartrike)
      • Toorx (toorx)
      • Trigano (trigano)
      • Tunturi (tunturi)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Viking Sports (viking_sports)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be