x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Arditex tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Arditex Campingset Peppa Pig Junior Staal/polyester Roze 4-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189760062.jpg
      Arditex Arditex Campingset Peppa Pig Junior Staal/polyester Roze 4-delig Campingset Peppa Pig Junior Staal/polyester Roze 4-delig Campingset Peppa Pig Junior Staal/polyester Roze 4-delig Arditex campingset De kinderen kunnen lekker picknicken en spelen met deze leuke set. Zo hebben de kleintjes hun eigen speelplekje. Ze kunnen zitten op de twee uitklapbare stoeltjes, het eten en drinken kan op de tafel staan en de parasol is in hoogte verstelbaar en beschermt ze tegen de felle zon.Decampingsetis niet alleen leuk om thuis te gebruiken maar ook perfect om te gebruiken op de camping. Specificaties: Kleur: roze, paars, blauw Geslacht: junior Materiaal frame: staal, kunststof Mate... (1)
      Arditex Campingset Peppa Pig Junior Staal/polyester Roze 4-delig
      • 08430957133476
      1
      deal
      125.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey (abbey)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Ta (ta)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be