x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Axi tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Axi Kylo XL picknicktafel met parasol S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161593635.jpg
      Axi Axi Kylo XL picknicktafel met parasol S Kylo XL picknicktafel met parasol S Kylo XL picknicktafel met parasol S AXI Kylo XL picknicktafel met parasol Let op: De tafel heeft meerdere beschadigingen aan het houtwerk. Deze extra grote Kylo-picknicktafel mag zeker niet ontbreken in de achtertuin! Aan deze prachtige tafel kunnen kinderen niet alleen picknicken, maar ook lekker creatief bezig zijn in de zomer. De picknicktafel heeft een geweldig design en is gemaakt van stevig materiaal. Verder is de Kylo-picknicktafel van AXI uitgerust met een mooie, blauwe parasol. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: gr... (1)
      Axi Kylo XL picknicktafel met parasol S
      • 08720585050369
      1
      deal
      153.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey (abbey)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Ta (ta)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be