x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Décoris tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Décoris Marbella loungeset buiten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177656272.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175740991.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175740992.jpg
      Décoris Décoris Marbella loungeset buiten Marbella loungeset buiten Marbella loungeset buiten Ben je op zoek naar een compacte loungeset voor in jouw tuin of balkon? De Hamburg loungeset is een prachtige loungeset met twee stoelen en een bijzettafel. Met deze loungeset van het merk Kaemingk kan je heerlijk ontspannen. Deze loungeset is zeer betaalbaar en zal je veel plezier aan beleven. De loungeset Hamburg is van kunststof gemaakt en is mooi vorm gegeven. Dit kunststof is eenvoudig te reinigen met een sopje van groene zeep en een zachte doek. Daarbij is de antraciet kleurige loungese... (1)
      Décoris Marbella loungeset buiten
      • 08718533926651
      2
      114.05 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey (abbey)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Ta (ta)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be