x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerimport tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gerimport Tuinset Molok 65 X 70 Cm Polyester Wit/grijs 17-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203654662.jpg
      Gerimport Gerimport Tuinset Molok 65 X 70 Cm Polyester Wit/grijs 17-delig Tuinset Molok 65 X 70 Cm Polyester Wit/grijs 17-delig Tuinset Molok 65 X 70 Cm Polyester Wit/grijs 17-delig Gerimport Molok tuinset Zoek jij nog een leuke set voor in jouw tuin? Deze set van Gerimport is perfect voor de warme zomeravonden. Het blad van de tafel is groot genoeg voor je drankjes en hapjes. En met de kussens zit je altijd comfortabel! De set is weersbestendig. Specificaties: Kleur: wit, grijs Geslacht: unisex Materiaal tuinset: kunststof Materiaal kussens: polyester Afmetingen tafel: 65 x 65 x 32 cm (L x B x H) Afmetingen stoelen: 65 x 65 x 70 cm (L x B x H) Inhoud: 1 Tafel 4 Stoelen ... (1)
      Gerimport Tuinset Molok 65 X 70 Cm Polyester Wit/grijs 17-delig
      • 08009271084407
      3
      245.90 EUR
    • Gerimport Tuinbank Molok Vierzits Antraciet/wit 13-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203654206.jpg
      Gerimport Gerimport Tuinbank Molok Vierzits Antraciet/wit 13-delig Tuinbank Molok Vierzits Antraciet/wit 13-delig Tuinbank Molok Vierzits Antraciet/wit 13-delig Gerimport Molok tuinbank Zoek jij nog een leuke set voor in jouw tuin? Deze set van Molok is perfect voor de warme zomeravonden. Het is een vierzits hoekbank met in het midden ruimte om drankjes op te zetten. De bank is voorzien van vier witte rug- en zitkussens Specificaties: Kleur tuinbank: antraciet Kleur kussens: wit Geslacht: unisex Materiaal: kunststof, polyester Afmetingen element: 65 x 65 x 32 cm (l x b x h) Inhoud: 4 Zitelementen 1 Tafelelement 4 Zitkussens 4 Rugkussens (1)
      Gerimport Tuinbank Molok Vierzits Antraciet/wit 13-delig
      • 08009271084414
      2
      299.00 EUR
    • Gerimport tuinset 120 x 62 x 77 cm antraciet 8 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187896272.jpg
      Gerimport Gerimport tuinset 120 x 62 x 77 cm antraciet 8 delig tuinset 120 x 62 x 77 cm antraciet 8 delig tuinset 120 x 62 x 77 cm antraciet 8 delig Gerimport tuinset Zoek jij nog een leuke set voor in jouw tuin? Deze set van Gerimport is perfect voor de warme zomeravonden. De set bestaat uit een tweezitsbank, twee stoelen en een salontafeltje. Elk zitvlak is voorzien van een polyester kussen. Geniet van de zon, een lekker drankje en strijk samen met je vrienden of familie neer in deze lekkere tuinset. Specificaties: Kleur: antraciet Geslacht: unisex Materiaal: kunststof, polyester Afmetingen: 120 x 62 x 77 cm (l x b x h) Gewicht: 23 kg I... (1)
      Gerimport tuinset 120 x 62 x 77 cm antraciet 8 delig
      • 08430540979573
      1
      deal
      997.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey (abbey)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Ta (ta)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be