x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kaemingk tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kaemingk Marbella Loungeset - 3-delig - Kunststof - Licht Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158565089.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201369747.jpg
      Kaemingk Kaemingk Marbella Loungeset - 3-delig - Kunststof - Licht Grijs Marbella Loungeset - 3-delig - Kunststof - Licht Grijs Marbella Loungeset - 3-delig - Kunststof - Licht Grijs Marbella Loungeset Buiten Licht GrijsGeniet volop van het mooie weer met de hippe Marbella tuinset! Hij is met zijn speelse en compacte vormgeving ideaal voor de kleinere tuin of het balkon. De 3-delige licht grijze Marbella set bestaat uit twee ronde kuipstoelen en een bijpassend tafeltje. Vergroot het zitcomfort met een leuk kussentje.Constructie en onderhoudHet Marbella loungesetje is gemaakt van kunststof, licht grijs van kleur en eenvoudig zelf te monteren. Je hoeft alleen nog maar de po... (1)
      Kaemingk Marbella Loungeset - 3-delig - Kunststof - Licht Grijs
      • 08718533926644
      2
      120.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey (abbey)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Ta (ta)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be